Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dövmeli İnsanların Gündelik Giysilerinin Altına Gizlenen Sanatı Açığa Çıkaran Fotoğrafçıdan 17 Harika Çalışma

 > 
150PAYLAŞIM

Londralı fotoğrafçı Alan Powdrill , günlük hayatta yanımızdan gelip geçen, fakat dövme tutkuları sayesinde yürüyen birer sanat eserine dönüşmüş insanları fotoğrafladığı "Covered" adlı bir fotoğraf serisi yaratıyor. Bize de bu muhteşem fotoğraflara bakarak kendimizden geçmek kalıyor. Vay efendim ben yeterince kendimden geçemedim, kul hakkı yendi diyenler olacaktır. Onlar da devamına, sizi fotoğrafçının resmi internet sitesine taşıyacak olan aşağıdaki linkten ulaşabilir:

Kaynak: http://www.alanpowdrill.com/

1. Graham, 58

"Dövme yaptırmaya başladığımda 51 yaşındaydım ve babam çoktan ölmüştü, annemse hiçbir şey söylemedi, çünkü demans (bunama) hastalığının ilk evrelerini yaşıyordu."

2. Lillianna, 23

"Dövmelerimle ilgili düşüncelerimin değişeceğini hiç sanmıyorum. Yaşıma rağmen, pişmanlık duyacağımı düşünmüyorum."

3. Dave, 66

"Dövme yaptırmaya 1963'te, 14 yaşındayken başladım ve yaptırmaktan vazgeçeceğimi hiç sanmam."

4. Victoria, 37

"Dövmelerim kimliğimin bir parçası ve bu doğal giysiyi her zaman seveceğim; şimdi olduğu gibi 80 yaşında da. Görüntüm için gördüğüm sevgi bu olayın özünü oluşturuyor."

5. Alex, 49

"Annem elimdeki güvercin dövmesinden hiç memnun değildi, ben de dedim ki 'Bak anne, sonuçta sokakta eroin çakıyor değilim ya."

6. Izzy, 48

"Farklı olmayı seviyorum ve insanlar her gün dövmelerimle ilgili sorular soruyorlar. İyi dövmeler ucuz, ucuz dövmeler ise iyi olmuyor."

7. James, 33

"16 yaşındayken kalçama bir kertenkele dövmesi yaptırdım. Ailemin tepkisi ise 'Nasıl iş bulacaksın?' oldu!"

8. Kimmy, 29

"En sevdiklerim Kiss grubu dövmelerim, çektiğim acı inanılmazdı ama gruba olan büyük bağlılığımı göstermek iyi hissettiriyor."

9. Peter, 38

"Crohn hastalığından (kronik ve iltihabi bir bağırsak hastalığı) muzdarip olduğumu öğrendikten sonra bu dövmeler bana özgüven verdi ve onları şimdi olduğu gibi gelecekte de seveceğim."

10. Michelle, 53

"Ne zaman dövme yaptırmayı bırakacağımı bilmiyorum. Vücudumda yer oldukça, dövme yaptırmaya devam edeceğim. Bu konudaki tutumumun değişeceğini hiç sanmıyorum."

11. Bill, 59

"Orta yaşlıyım, düzgün bir işim var ve etrafım 'normal' insanlarla çevrili ama göğsümde 'No Fucking Way' (İmkanı Yok) yazıyor, işte bunu seviyorum."

12. Patrick, 34

"İlk dövmemi 13 yaşındayken yaptırdım ve 10 yıl boyunca sır olarak kaldı. O benim bir parçam ve asla büyümeyeceğim."

13. Chris, 25

"Kim olduğumu unuttuğum zamanlarda giysilerimi çıkarıyor ve aynaya bakıyorum. Böylece kim olduğumu hatırlıyorum."

14. Kenny, 27

"Dövmelerimi seviyorum, bu bir yaşam tarzı ve benim bir parçam. Yaşadığım sürece dövme yaptırmaya devam edeceğim."

15. Ness, 40

"Vücudum yaşlandıkça dövmelerimin değişmesi hoşuma gidiyor. Boynumun altında boş yer kalmayınca dövme yaptırmayı bırakacağım."

16. Simon, 47

"Tuvalate gidip ihtiyacımı kendim görebildiğim sürece, yaşlandığımda nasıl görüneceğim zerre kadar umrumda değil. Asla bu kadar dövme yaptıracağımı düşünmemiştim ama bağımlı bir kişiliğim var."

17. Stefano, 33

"Tenimin her santimetresini seviyorum fakat en çok da sırtımı seviyorum çünkü sırtımdaki dövmelerin tamamlanması için tam 17 sene bekledim ve sonunda tam da istediğim gibi oldu."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cok-da-tin

İğrenç hiç güzel değil

moki85

Soyunarak sanatini icra eden sozde sanatcilarimiz geldi aklima ne kadar ciplaklik okadar san'at :D

admondel

yalnız 11deki fazla güzel özetlemiş.

badcboy54

bence iğrenç, gereksiz.

animegirls333

7. de arkadaki kedi şok vefad iptal

Görüş Bildir