Görüş Bildir

etiket Değeri Bilinmemiş Gruplardan Hangisi Sana Göre?

Haberler
> Test
> Değeri Bilinmemiş Gruplardan Hangisi Sana Göre?

'Değeri bilinmek' elbette ki öznel, fakat biz bugün son derece farklı ve güzel işler ortaya koymasına rağmen çağdaşları kadar büyük hayran kitlelerine sahip olmamış/olamamış bazı gruplardan bahsedeceğiz. Yerleri belki de tam bu yüzden çok başkadır. Sonucu görmek için hemen teste başla!

Hangi yaş grubunda bulunuyorsun?

Bir enstrüman seçmeni istesek?

Hangi müzik tarzı diğerlerine göre ağır basıyor?

Kimin konserine gitmek büyüleyici olurdu?

Müzik dinlerken hangisine daha çok odaklanıyorsun?

Sevdiğin şeyleri paylaşmak hakkındaki tavrın?

Sence bir müziği çok dinleten şey ne?

Camel!

Camel!

Pink Floyd'un yanında hep sevilmeyen kardeş olarak kalmış, halbuki en az onun kadar güzel işlere imza atmış doğu takıntılı psychedelic rock grubu Camel tam sana göre.

Blue Öyster Cult!

Blue Öyster Cult!

Onların şarkılarını aslında biliriz ama kimin yaptığını bilmeyiz. Bu biraz üzücü, herkesin yüzünü bilip ismini bilmediği o meşhur adam gibi (Cahit Kaşıkçılar). Blue Öyster Cult ve şahane klasikleri tam sana göre.

The Moody Blues!

The Moody Blues!

Hepimizin Melancholy Man ile tanıdığı ama aslında bundan çok daha fazlası olan eşsiz bir grup. The Moody Blues tam sana göre.

The Kinks!

The Kinks!

Öyle kolay kolay herkesin sevemeyeceği, tam da bu yüzden dünyanın en anlamlı oluşumlarından biri olan The Kinks tam sana göre.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
17
11
7
5
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
sakurasakura

Blue Öyster Cult

Hakan Demir

blue öyster cult dinlerim, bazı şarkılarını epeyce severim de ama hak ettiğinden daha fazla ya da az ilgi görmüş bir grup değildir. led zeppelin, deep purple... Devamını Gör

Gizem Yenikler

Camel!