Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dans Eden Işıklar: Lucea Spinelli'den 15 Hayranlık Uyandıran Resim

 > -

Lucea Spinelli New York'da yaşayan bir fotoğrafçıdır. "Phōtosgraphé" adlı çalışmasında ışıkları kullanarak çok güzel resimler yapmayı başarmıştır. O, sandalyeler, salıncak setleri ve park banklarını kullanarak üzerinde sıçrayan ışıklar yaratmış, bununla da ateşböcekleri ve insan figürlerinin yansımalarını göstermeye çalışmıştır.

Kaynak: http://www.luceaspinelli.com/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okan191

Oha lan. Resim yazmış. Hala fotoğrafla resmin ne olduğunu ayıramayan kaldı mı? Bir de içerik yapmış çakma editör seni :) Üyeliğini silin bunun :)

chocoholic

Fotoğraf (Eski Yunanca φῶς (fos), φωτός (fotos)), “ışık (gök cisimlerinin)“, “aydınlık“ ve γράφειν (grafein), “çizmek“, “kazımak“, “RESİM YAPMAK“, "yazmak" kelimeleri birleştirilerek türetilmiş bir isimdir. Sayısal kameralar resim çekebilir. Fotoğraf sadece görüntüyü olduğu gibi kaydeder, üzerinde çalışmalar yapılıyorsa resim de denilebiliyor.

okan191

Bu da sıvama kısmı sanırım. Tamam sen Eski Yunanca takılmaya devam et. Türkçeyi sktr et zaten.!

chocoholic

Bir yabancı olarak Türkçeye sizden daha çok saygı gösteriyorum, emin olun

okan191

Bende bir Yazar olarak senden daha önemsiyor, daha iyi biliyorum hayatım. Hadi sağlıcakla kal yabancı.

nomadsoul

Fotoğrafa resim demek.

handenurr

bunlar çok hoş olmuş, denenebilir sanki :)

streetkedisi

Sevgili Chocoholic, dünde galerinde bir kolaj sever olarak paylaştıklarına bayılmıştım, bugünde fotoğraf ve ışığın birleşmesinin hastası biri olarak ekstra bayıldım galerine :)) Kasım ayında gittiğim ışık festivalini anımsattı bazıları

chocoholic

Teşekkürler. Beğenmenize sevindim :)

Görüş Bildir