Dan Bilzerian'ı Tahtından Eden Playboy Candyman'in Eşi ve Sevgilisi Birçok Kadınla Birlikte Yaşamanın Nasıl Olduğunu Açık Açık Anlattı

1.4bPAYLAŞIM

Playboy Travers 'Candyman' Beynon'ın eşi Taesha Beynon ve kız arkadaşı Nisha Downes birlikte yaşamanın ve Candyman'in yüzlerce kadınla dolu partilerinin nasıl olduğu hakkında konuştu. Biz de sizler için detayları LadBible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/entertainment/ce...

Öncelikle sizlere tanıtalım: Soldaki Taesha ve ortadaki kadın da Nisha.

Artık kocasını hiçbir kadından kıskanmayan 27 yaşındaki Taesha, Candyman'in diğer 4 kız arkadaşı ile aynı evde yaşıyor ve bu durumun seks hayatlarına renk kattığını düşünüyor.

Taesha ve Candyman'in evlendikleri günden:

Taesha, playboy kocası ile 2009 yılında bir partide tanıştı. Travers'ın 15 yatak odalı evinde başka kadınlarla birlikte yaşamadan önce çift 2 çocuk sahibi oldu. Taesha bu konuda "Artık alıştım, hatta bazı kadınlar hakkında konuşuyoruz bile oturup. Ben güzel olup olmadıklarını söylüyorum. İlk başta da bir deneyelim bakalım nasıl olacak diye düşündüm ve onlarla aynı evde olmayı kabul ettim. Evliliğimiz açık bir ilişki gibi. Aslında ilişkimiz açısından iyi oluyor, zaten güzel bir ilişkimiz ve seks hayatımız vardı. Şimdi bir sonraki seviyeye geçti." diyor.

Soldan sağa: Taesha, Travers, Nisha and Travers'ın büyük çocukları Lucciana and Valentino.

23 yaşındaki Nisha ise Travers ile 2015 yılında bir fotoğraf çekimi sırasında tanıştı. O hafta sonu Candyman'in eşi Teaesha, Nisha ve Travers baş başa tatile gittiler.

Travers ve birlikte yaşadığı kadınların Sevgililer Günü kahvaltısı:

Nisha ise Candyman'in evli olduğunu ve başka kadınlarla da ilişkisi olduğunu baştan beri biliyordu. O da bu durumu şöyle açıklıyor: "Taesha ile birlikte geçirdiğimiz hafta sonu bana çok normal geldi. Çok rahattım, enteresan bir şekilde birbirimizi hemen kabullendik."

Evet, herkesin aklında aynı soru var biliyoruz: Peki söz konusu yatak odası olduğu zaman nasıl oluyor?

Taesha bu konuda "Biz her zaman birlikteyiz. Çünkü çok eğleniyoruz. 10-12 kadının olduğu bir geceydi, her zamanki gibi parti yaptık. Daha sonra hep birlikte üst kata, yatak odasına çıktık. Sonrasını tahmin ediyorsunuzdur. Bazen evde çok fazla kadın olması yorucu olabiliyor ama genel olarak çılgın şeyler yapıp eğleniyoruz." diyor.

Ve şunları ekliyor: "Daha önce hiç böyle şeyler yapmadım. Tanıştığımızda 18 yaşındaydım ve seks konusunda çok tecrübesizdim. Travers bana şu an bildiğim her şeyi tek tek öğretti. Onunla tanışana kadar aynı anda birçok kişiyle seks yapmayı denememiştim. İlk ilişkimiz başladığında bile, Travers ve ben evliliğimizin ilk yıllarında hiç böyle bir şey denemedik. Arada bir konuşuyorduk ama hiç acele etmedik."

Nisha ise bu kalabalık seks hayatı hakkında şunları dile getiriyor:

"Daha önce hiç birden fazla insanla birlikte olmamıştım. Şimdi ise büyüleyici geliyor. Travers'la olduğu gibi Taesha'yla da bir ilişkim var. Çok farklı ama güzel bir ilişki. Bir kişi ile birlikte olabilmek şu an çok garip geliyor, dışarıdaki insanlar, yeni şeyler denemeye açık değiller, nasıl böyle yaşıyorlar bilmiyorum. Tabii ki herkes yapabilir mi bilmiyorum çünkü bunun için yeteneğin olması gerekiyor. Mesela Travs, birçok kadınla aynı anda ilgilenmeye çalışıyor, bunu her erkek yapamaz. Ve kadınlar da başka kadınlarla baş edemeyebilir." diyor.

Nisha'ya akrabalarının, özellikle ailesinin bu konuda ne düşündüğü soruluyor.

"Anneme anlattığım zaman Travers'ı Google'a yazdı ve her şeyi gördü. Daha sonra bana 'Nisha ne yaptığını sanıyorsun sen?' diye sordu. Ben de bu konuda ciddi olduğumu, fikrimi değiştirmeyeceğimi söyledim ve çok merak ediyorsa buraya gelip Travers'la tanışabileceğini belirttim. Ve öyle de yaptı. Eşini, büyük annemi ve kardeşimi de alıp geldi. Travers'ı çok sevdiler, mutlu olduğumu gördüler."

Biliyoruz bu durum herkese çılgınca geliyor ama Nisha öyle düşünmüyor.

"Bu çok normal. Bir kız arkadaşım ve erkek arkadaşım var. Uyandığım zaman, Travers işe gidecek oluyor, bende ona şans öpücüğü veriyorum. Daha sonra bütün günü Taesha ile geçiriyoruz. Tabii ki kıskançlıklar ve tartışmalar çıkıyor ama gün sonunda herkes aynı şey için orada. Bir süre sonra diğer kadınları kız kardeşiniz gibi hissediyorsunuz. Tabii ki istisnalar oluyor. Eğer kadınlardan bir tanesi gerçekten saçma sapan kıskançlıklar yapıyorsa, Travers ile bunu konuşuyoruz ve o kadın evden gitmek zorunda kalıyor."

Son olarak, Taesha ve Nisha'ya nerede ve nasıl uyudukları soruluyor.

Taesha, "Hepimiz aynı odada uyuyoruz. Bütün yataklar yan yana, 4 tane makyaj masamız ve 2 tane banyomuz var. Sırası gelen Travers ile uyuyor. Eminim herkesin içinde az da olsa bir kıskançlık vardır ama kimse bir şey demiyor. Nasıl yürüyor bilmiyorum ama bir şekilde gidiyor." diyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
despresso

Amerikalıların barzosu da böyle oluyo demek, kıyafetlere bak zevksiz çingene

alpin-cayiri

Adam harem kurmuş her gün birini... Eline güç veya para geçiren hemen harem kuruyor. İnsanların genetik olarak çok eşli olmasının kanıtı niteliğinde. Alfa erkek harem kuruyor. Kadın da beta erkeğin tek eşi olacağına alfa erkeğin 3-4 üncü karısı olmayı tercih ediyor.

nazan-basari

Gurursuzluk, onursuzluk, sapıklık hepsi bir tablo da !

entropy

adamin tek hatasi karilarin hepsi ayni tornadan cikmis gibi mk madem bi bok yiyosun cesiti artir bari yarak kafa bi tane etli butlu bi tane ufak tefek soyle evire cevire anaaadin mi

kalemine

paranın gücü. para olmasa kimse bakmaz bu tipe

Görüş Bildir