Coşkun Sabah Bikinili Poz Yüzünden Kızının Instagram'ını Kapattığını Söyledi Ama Kendisinin Takip Ettiği Hesaplar da Şaşırttı

60PAYLAŞIM

Coşkun Sabah kızının bikinili pozundan bahsetmeseydi eğer, şu an kimsenin bir şeyden haberi olmayacaktı...

Coşkun Sabah uzun zamandır ortalarda görünmüyordu biliyorsunuz. Kendisini en son 1997 yılında evlendiği Türkiye güzeli eşi Ceyda Okay'dan boşanma haberiyle duymuştuk.

Ceyda Okay ve Coşkun Sabah, iki yıl önce boşandılar. Çiftin bu evlilikten Roza ve Helen adında iki tane güzeller güzeli kızı var.

1999 doğumlu Roza belli ki güzellik genlerini annesinden almış. Coşkun Sabah'ın geçtiğimiz gün Ömür Gedik'e verdiği röportajda kızı Roza'yla ilgili söyledikleri ise bugün gündem oldu. Nedenini de hemen şöyle özetleyelim...

Ömür Gedik'in "Kızın Roza’nın Instagram paylaşımlarına tepki gösterdin, neden?" sorusuna şöyle bir cevap vermiş Coşkun Bey:

-Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü.

Yazık, yapmasaydın keşke.

- Kendi çevresindeki arkadaşlarının fotoğraflarını gösteriyor bana. Ben kendi kızım için bunu kabul etmiyorum. “İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” dedim. Olan oldu, gazeteciler bunu kaçırmamış.

Coşkun Sabah'ın bu açıklamalarından sonra sosyal medyada hem yorumlar hem de ilginç araştırmalar yapıldı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Ud çalmaya devam etmeniz dileğiyle Coşkun Bey...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pazartesi

Burası Türkiye. Merkelin öğrencilik zamanından anadan üryan fotoğrafı çıktı, kimse iplemedi. Burada olsa hayatı biterdi. Kızın gelecekte ne iş yapacağı belli değil. Pişman olacağı, yarın bir gün sanki suçmuş gibi ısıtılıp ısıtılıp önüne konacağı, kariyerini etkileyebilecek fotoğraflardan kaçınmasını istiyor. Nitekim haklı. Kafanızı bir kaldırın allah aşkına, sanki maldivlerde yaşıyoruz da kızın başına iş açmayacaklar bu fotolarla. Önce kariyerini seçsin, bikini sonra 👍🏿

Gizli Kullanıcı

Nihayet mantıklı bir yorum. Her şeye duygusal yaklaşınca sırf karşı durmak uğruna mantıksız cevaplar yazılmış. Kaldı ki adam kadınlara dil uzatmamış o yüzden takip ettiği hesaplarla vurmaya çalışmak zaten saçmalık. Bir baba olarak üzerine düşen görevi yapmış, ilgilenmiş evladını makul şekilde yönlendirmiş.

sairsel

“İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” bu sözün anlamı nedir? Ayıp ya da günah kavramı zamanla değişiyor mu?

papichulopapichulo

Bu tur iliskiler yuzunden okul ortalamasini dusurenler var. Derslerine odaklanmasini istemis.Kisaca orospu olacaksa okumus orospu olsun demis.

hasan-ergin1

yallah ermenistana

Gizli Kullanıcı

Kendinizle çeliştiğinizin farkında mısınız? Madem bikinili açık şuh sexi fotoğraflar koymak kötü bir şey değil neden adamın bu tarz hesapları takip etmesini kötü bir şey olarak gosteriyorsunuz? O zaman "sexi fotoğraf koymanın yanlışlığı"nı da onaylamış oluyorsunuz. Sonuçta bir erkek ve benim kızım koymasın diyor. Erkekleri kendisinden biliyor çünkü. O fotograflara bizim toplumda eatetik güzellik sanat olarak bakilmaidigni biliyor

Gizli Kullanıcı

Bir kadın mağdur bırakıldığında bile link isteyen müsveddeler tabi ki bir kadının açık fotoğraflarının engellenmesine karşı çıkarlar. Ama kendi ailenden bir kadın bunu yapsa olay olur. Bunun muhafazakarlık veya inançla ilgisi yok (kendi açımdan) bir kadın istediğini yapmakta özgürdür hiçbir sebep kadını kısıtlamaya gerekçe olamaz ama yaşadığımız toplumda kadın bireyleri kötü niyetlilerden koruma reflexi de gayet doğaldır. Adam uyarmış. Şiddet yok, tehdit yok, zorbalık yok. Bu konu gereksiz abartıldı.

Görüş Bildir