Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çok Farklı Olabilirdi! Neredeyse Başrolünün Değişeceği 17 Film ve Oyuncuları

151PAYLAŞIM

Bazı filmlerle aklımızda kalan insanlar var. Peki ya onlar bu filmlerde oynamasalardı ne olurdu? Sizler için neredeyse başrolünün değişeceği 17 film ve oyuncularını derledik. Bakalım okurken neler düşüneceksiniz?

1. Robin Williams - Harry Potter

Harry Potter'da Hagrid rolü için düşünülmüştü, ancak daha sonra filmdeki tüm oyuncuların İngiliz olmasına karar verildi. Ve bu rolün sahibi Robbie Coltrane oldu.

2. Nicolas Cage - Yüzüklerin Efendisi

Aragorn karakteri için düşünülen bu isimden vazgeçildi. Ve bu karakteri Viggo Mortensen canlandırdı.

3. Marilyn Monroe - Tiffany'nin Kahvaltısı

Andrey Hepburn'un oynadığı bu filmi düşünün ve film için teklifin ilk olarak Marilyn'e gittiğini... Ünlü oyuncunun teklifi reddetmesi üzerine rolün sahibi Hepburn oldu.

4. Tom Hiddleston - Thor

Filmde Loki karakterini canlandıran oyuncu, aslında daha önce filmin başrolü olarak düşünülüyordu.

5. Angelina Jolie - Charlie'nin Melekleri

Ünlü ismi, bu filmde oynamaya ikna etmek için neredeyse yalvarmış yönetmen. Fakat tüm bu çabaları da sonuçsuz kaldı tabii.

6. Madonna - Showgirls

Cristal Connors rolü için düşünülen ünlü şarkıcı, daha sonra performansının başarılı bulunmaması nedeniyle filmde oynatılmadı.

7. Will Smith - Zincirsiz

Quentin Tarantino'nun başrolü teklif etmesine rağmen, ünlü oyuncu bu teklifi reddetti. Nedeni ise oyuncunun, Siyah Giyen Adamlar filminde oynamaya devam etmek istemesi...

8. Jack Nicholson - Baba

Filmin harika olduğuna gönülden inanmasına rağmen, ünlü oyuncu kendisine sunulan teklifi reddetti. ''Biliyordum Baba harika bir film olacaktı, ancak bu filmde İtalyanların oynaması gerektiğini düşündüm.''

9. Michelle Pfeiffer - Kuzuların Sessizliği

Clarice Starling karakteri için ilk düşünülen isimdi Pfeiffer. Ancak teklif daha sonra Jodie Foster'a yapıldı. Ve bu film sayesinde Oscar'ı kazanan isim de o oldu.

10. Julia Roberts - Kör Nokta

Ünlü isim, ilk başta Anne Tuohy rolü için düşünüldü. Ancak daha sonra bu rolü Sandra Bullock'un oynamasına karar verildi. Sonuç ne oldu malumunuz. Bullock, bu filmdeki performansıyla Oscar kazandı.

11. Jim Carrey - Elf

2003 yılında vizyona giren bu film için yaklaşık 10 yıl düşünüldü. Ve o dönemlerde başrol için düşünülen isim Jim Carrey'den başkası değildi.

12. Kate Winslet - Aşık Shakespeare

Titanic filminin yıldızına bu filmin başrolü olma teklifi yapıldı. Fakat daha sonra Gwyneth Paltrow, filmin başrolü oldu ve Oscar kazandı.

13. John Travolta - Forrest Gump

Bu filmde Tom Hanks'den başkası oynasa nasıl olurdu acaba? Şaşırtıcı durumlardan biri de ikilinin Oscar ödüllerinde birbirlerine karşı yarışmaları ve Tom Hanks'in bu film sayesinde ödülü kazanması...😱

14. Hugh Jackman - James Bond

Daniel Craig ile hafızalarımıza kazınan filmde, başrol olarak Jackman düşünülmüştü.

15. Matthew McConaughey - Titanic

Leonardo DiCaprio'nun gönüllerime taht kuran performansını unutmamız mümkün değil.😍 Peki ya filmin başrolü değişseydi sonuç ne olurdu?

16. Britney Spears - Not Defteri

Romantik film denildiğinde hepimizin aklına gelen filmlerden biri Not Defteri. Peki ya başrol için önerilen isim hakkında ne düşündünüz?

17. Emma Watson - La La Land

Emma Stone yerine düşünülen ilk isimdi Watson. Fakat sonra vazgeçildi ve bizim de bildiğimiz kadro hayata geçirildi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emir___han

Jack Nicholson ve Baba filminden vazgeçiş sebebi kalite değilde nedir? Sırf para için değil hak edenin yapacağına inanmak sanatçılıktır.

almond

Andrey Hepburn değil Audrey Hepburn olucak yanlışlık olmuş sanırsam

Gizli Kullanıcı

bazıları olabilirdi,mesela hugh jackman,matthew mcconaughey,britney spears,emma watson..

gzm-ynklr

Bunlar da güzel olabilirdi

_oishii_

Aragorn şükürler olsun ki Mortensen olmuş, ayrıca bir şükür de Rachel McAddams için (Not Book)

Görüş Bildir