Çocuk Sahibi Olmak İçin Onca Acılar Çeken Babanın Kızını Kucağına Aldığı 'O An' Kalbinizi Isıtacak!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Sayısız çocuk doğumu fotoğrafı arasında Texas'ta yaşayan doğum fotoğrafçısı Austin Leilani'in çektiği fotoğraf insanları derinden etkiledi. Uplift'ten derlediğimiz, bir babanın dünya tatlısı kızını kucağına aldığı o duygusal anı gösteren fotoğraflar görenlerin içini ısıttı.

Fotoğrafçı Facebook sayfasında 'Bu, çocuk sahibi olmaya çalışan ve birçok kayıp yaşayan bir anne ile babanın hikayesi.'  yazdığında duygular daha da depreşti.

Kaynak: https://up-lift.theepochtimes.com/uplift...

Anne Hope Madden ve baba Hunter yıllardır çocuk sahibi olmak için mücadele ediyorlar. Hope dokuz kez tedavi gördü. Üç kez de düşük yaptı.

www.ntd.tv

Üçüncü hamileliği sırasında çocuklarının adına bile karar vermişlerdi. Doğacak erkek çocuğun adı 'Owen' olacaktı. Ama durum çok daha kötü bir hal aldı. Ultrason sırasında çocuğun kalp atışı olmadığı söylendiğinde dünyaları başlarına yıkılmıştı.

Son hamilelikte ise Hope ve Hunter çocuklarının adını yine belirlediler.

www.ntd.tv

Kızları Evelyn için her şeyin en iyisini umut ettiler ama kendilerini de en kötüsüne hazırladılar. Bir kez daha her şeyin kabusa dönmesinden korkuyorlardı. 

'Oğlumuzu kaybetmek ikimiz için de çok zordu. Oğlumuz Owen'ı kaybetmekten daha kötüsü ise başımıza gelecek bir sonraki kötü şeyi beklemekti. Kızımıza hamile olduğum süreçte bunu yaşadım.'

Fakat sonrasında Hope güzeller güzeli kızını dünyaya getirdi. 11 Mart 2017 tarihinde hayalleri gerçek oldu.

www.ntd.tv

Yaşadıkları onca acı verici deneyimden sonra çocuklarını kucaklarına aldıklarında gerçekten çok mutluydular.

www.ntd.tv

Evelyn'in dünyaya gelmesiyle kendilerini fazlasıyla mutlu hissettiler. Hissettikleri rahatlama, mutluluk ve keyfi tahmin edersiniz.

Bütün mutlulukları ve rahatlamaları fotoğraflarda açıkça görülüyor.

www.ntd.tv

Özellikle Leilani tarafından çekilen bu duygusal anın fotoğrafı bizlere adeta o anları yaşatıyor. Hunter'ın göğsüne bağrına basışı, göz yaşlarını tutamayışı, kaybettiği oğlunun anısına yaptırdığı dövmesinin yanında duran kızının başı...

Fotoğrafçı Leilani dövmenin Hope'un ilk düşük yaptığı zamandan sonra yapıldığını söyledi.

www.ntd.tv

'Bu kadar mükemmel bir şeyi kucağımda tutabildiğime inanamıyorum. Sonunda baba olabildiğim için o kadar minnettarım ki...'

Hayat fazlasıyla değerli. Bir çocuğun dünyaya gelişi de mutluluğun, umudun ve iyiliğin yeniden yeşermesi gibi...

www.ntd.tv

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nankurunaisaa

Rabbim analı babalı büyütsün inş... güzel bir duygu olsa gerek inş bana da nasip olur.

oyku-yilmaz1

ya insanların şu üreme merakına hastayım bide olmuyo yıllarca deniyolar, yetimhanelerde binlerce çocuk var bu kadar mı zor bi çocuğun hayatını kurtarmayı akıl etmek. illa soyunuzun devamı gelsin dimi çok vasıflı insanlarsınızya einstein gilansız sizden olan çocuk dünyayı kurtaracak illa çiftleşin üreyin.

aybike-uygur

dilerim yazdığın şeyle sınanırsın. Birilerinin yarasına tuz basacak diye düşünmeden fütursuzca o kadar moronca yorumlar yapılıyor ki aklım almıyor. Bu kadar düşüncesiz olmak zorunda mısınız? Hatırlatırım Einstein'in ailesi de çok vasıflı insanlar değildi. Bu mantıkla düşünecek olursak Mozart'ın, Einstein'in doğmuş olması gereksiz olurdu. Nobel ödüllü bilim insanımız aziz sancar'ın babası çiftçi annesi ev hanımı, böyle böyle pek çok örnek sıralanabilir. Daha sayayım mı gerek var mı bilmiyorum...

oyku-yilmaz1

sizin zihniyetinize kalırsa en az üç çocuk zaten, sizin aileniz gibi bir çocuğa sahip olması hatta hiç olmaması gereken insanlar 5 çocuk yapınca kendini 1/5 insan oranında geliştiriyo çocuk. Gelişmiş ülkelerden örnekler verirdim ama kapasitenizin alıcağını sanmıyorum. Önemli olan olabildiğince üremek değil kaliteli insan yetiştirmek. Allah rıskını verir mantalitesiyle üremeye devam.

aybike-uygur

Yazılmış bir paragraftan bu kadar alakasız, isabetsiz ve gerçeğe aykırı anlam çıkarmak gülünç. Beni ve ailemi ne kadar tanıyorsunuz? Zihniyetimi, görüşlerimi , mesleğimi ne kadar biliyorsunuz? Daha da önemlisi ailemin kaç çocuk yapması gerektiğini söyleyebileceğiniz fikrine nereden kapıldınız? Böyle söyleyerek o çok eleştirdiğiniz “çok çocuk iyidir” diyenlerden ne farkınız kaldı? Gelişmiş ülkelerden örneklerinizi merak ettim, kapasitem alır belki. Ben örneklerimi Ortadoğudan seçmişim sanırsam. Doğum kontrolüne karşı bir insan değilim. Nitelikli insan yetiştirin demek başka, genlerine çöp gen diyerek insanları aşağılamak başka. Bir daha herhangi bir yorumunuza cevap vermek için zaman ayırmaya niyetim ve de vaktim yok. Sadece şunu belirtmek isterim. Yazılmış birkaç satırdan sakın ola zihniyet ve niyet okuyuculuğu yapmayın, çünkü insan sarrafı olmadığınız belli. İkincisi elitist olayım derken anti-hümanist olup gülünç duruma düşmeyin.

svep

Öykü hanım hastamısınız. Eğer öyle bir durumunuz varsa vakit kaybetmeden bir tedavi olun.

yasemin-yilmaz44

Benim kardeşim de 11 senelik uğraş , 2 aşılama ve 2 tüp bebekten sonra bigün hamileyim dedi. Hem de kendiliğinden. Ablasının canı öyle şaşkın ve mutluydu ki tarif edemem. Şuan 5 aylık ve bir oğlumuz olacak. İnanın bu duyguyu başına gelen anlar. Allaha şükür hem de binlerce şükür♥️

yeldas

ne şanslı bir bebek..öyle çok sevilecek ki :))))

gokhan96

İçeriğin fotoğrafını ilk gördüğümde cinsiyet değiştiren bir kadın kucağına bebeğini almış sandım. O nasıl bir tepki öyle???

Başlıklar

Facebookannehamile
Görüş Bildir