Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kızlarının Lezbiyen Olduğunu Öğrenince Evlatlıktan Reddeden Aile!

-

19 yaşındaki Emily'nin lezbiyen olduğunu öğrenen anne ve babası, Emily'i evlatlıktan reddetti ve çocukluk fotoğrafları dahil her eşyasını evden attı. Sizleri Metro kaynaklı haberimizin detaylarına alalım.

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/11/21/parents-t...

Lezbiyen olduğunu öğrendikleri kızlarının tüm eşyalarını evden attılar!

Emily Scheck'in ailesi, Emily'nin sevgilisi Justyna'yla olan fotoğraflarını görünce kızlarının tüm eşyalarını evden attılar. Emily annesinden, üniversiteyi bırakıp lezbiyen olmasını 'tedavi' ettirmezse evlatlıktan reddedileceğini söyleyen bir mesaj almış. Okulu bırakmayan ve cinsel kimliğini saklamayan Emily de evi terk etmiş.

Emily eve geldiğinde çocukluk yıllarından beri biriktirdiği değerli eşyalarının arabasına tıkılmış olduğunu görmüş.

Kızının cinsel kimliğini öğrenince arabasının sigortasını da ödemeyi reddeden babası, Emily'nin arabasının plakasını da sökmüş. Ayrıca Emily'nin evlatlıktan reddedildiğini ve bir daha asla onları göremeyeceğini söyleyen bir not bırakmışlar. Emily de cebinde sadece 20 dolarla evden ayrılmış. Bir arkadaşının desteğiyle GoFundMe adlı bir hesap açan Emily 100,000 dolar bağış toplamış.

"Ailesinin bu denli agresif davranıp çocukluk fotoğrafları dahil Emily'e ait her şeyi atması, Emily'i duygusal anlamda çok yaraladı."

Amerikan Kolej Sporları Kurumu'nun kuralları, öğrencilerin bağış toplamasına izin vermediği için Emily okulu adına yarışmalara katılamamak gibi bir durumla yüzleşmek zorunda kalmış. Yeni düzenlenen kurallar sayesinde Emily bağış toplarken de yarışabilecek.

Emily'nin gittiği okul olan Cansius College, Emily adına "Bu zor zamanda sevgisini ve desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkürler" dedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir