Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

CHP'ye Tepki Olarak Hristiyan Olan Tuğçe Kazaz'a Twitter'dan 18 Mizahi Tepki

 > 
19bPAYLAŞIM

Tuğçe Kazaz'ın "Chp'ye tepki olarak hristiyan oldum" sözleri sosyal medyada alay konusu oldu. 

İşte sosyal medyanın tepkileri:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oguz-dogan

Tuğçe kazaz CHP ye tepki olarak doğdu

ellen

CHP ye tepki olarak din değiştirdim bence sen para için din değiştirdin o zengin hıristiyan kocan için seninki tepki değil mazeret

dolgundudak

Tuğçe hanım lütfen siyasete soyunmayın , zaten siyasette çok cahil var. Her insan kişisel görüşlerini bildirebilir ama herkes siyasetçi gibi davranamaz . İnsanları anlıyorum düzgün siyasetçiler yok diye bu işe girişiyorlar ama tamamen araştırmadan, bilmeden , sadece belirli başlı kalıplarla Atatürk ü yargılamalarını çok yanlış buluyorum. Atatürkü sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın. Hem ölmüş bir insan hemde o televizyonda özgürce konuşmanı sağlayıp senin özgürlük temellerini atan bir insan. Atatürkü seviyorum ama putlaştırmıyorum. İnsanlar biraz araştırsa keşke, tarafsız bakmayı bilseler.

lustral-seyahat.

chp ye tepki olarak boyut değiştirse keşke.. mesela öbür dünyaya göç eylese falan.. hani tepki için. =))

lustral-seyahat.

çorap değiştirir gibi din değiştirenden,olmadık zaman da öten horozdan hayır gelmez gelemez gelmemeli.bence beyin ölümü gerçekleşmemiş beyinsiz meydana gelmiş falan heralde..yav birisi annesine söylesin aldırsınlar bunu bu tam olmamış be.

Görüş Bildir