Görüş Bildir

CHP'de Aylin Nazlıaka'nın İhraç Talebi Üzerine Yaptığı İtiraz Reddedildi

Haberler
> CHP'de Aylin Nazlıaka'nın İhraç Talebi Üzerine Yaptığı İtiraz Reddedildi

Yüksek Disiplin Kurulu’na (YDK) kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak sevkedilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın tedbir kararının kaldırılması amacıyla yaptığı itiraz, YDK'da oybirliğiyle reddedildi.

Yüksek Disiplin Kurulu’na kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak sevkedilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın tedbir kararının kaldırılması amacıyla yaptığı itiraz bugün YDK’da görüşüldü. Sezgin Kaya başkanlığındaki YDK, Nazlıaka'nın tedbir kararının kaldırılması amacıyla yaptığı itirazı oybirliğiyle reddetti.

İHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
6
4
4
3
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
onedeyo

Seçim vaatleri yaparken mazota 3defa zam yapan CHP!! atatürk ün resmini duvardan indirdi diye grup toplantısına benzerini getirip atatürk'ün şerefini haysiye... Devamını Gör

Sek...

Bazılarından ne farkınız kaldı daha kendi içinizde demokratik değilsiniz...

anayasayı çiğneyen, ters herhangi bir laf söyleyeni ülkeden sürenlerle farkları kalmadımı dedikodu çeviren insanı partiden ihraç ettiler diye?

emerillo

Ne olduğu ne yaptığı anlaşılmayan bu hanfendi için bence doğru bir karar ! Özgecan cinayetini dahi dans ile protesto etmişti hayretler içerisinde izlemişti... Devamını Gör