Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cem Küçük'ün Hedefinde Bu Defa Gülben Ergen Var

 > 
822PAYLAŞIM

Daha önce Can Dündar, Bülent Mumay, Nevşin Mengü, Fatih Portakal gibi isimleri köşesinde ya da televizyon programlarında ağır eleştirerek hedef gösteren kendi tabiriyle ifşa eden Cem Küçük bu defa Gülben Ergen'e çattı.

Gülben Ergen, Altın Kelebek Ödül Töreninde tutuklanarak cezaevine gönderilen Can Dündar'a selam göndermişti.

Gülben Ergen'in eşi de son dönemlerde politik gelişmelere tepkisini sosyal medyadan gösteriyordu.

Gülben Ergen'in Can Dündar'a selam göndermesiyle tepkiler yağmaya başladı.

Kimine göre eşinin işi tehlikeye girdi

Kimine göre samimiyetsizdi.

Tabii eski fotoğraflara gönderme yapıp eşinden de tepki bekleyenler vardı.

Bazılarına göre ise Gülben Ergen vatan hainine selam gönderiyordu.

Tepkilerin en büyüğü Cem Küçük'ten geldi. Cem küçük bugünkü yazısında ''Bu ihaneti alkışlayan Gülben Ergen bir yandan Türk devletinin kurumlarından rant aramayı bırakmak zorundadır.'' dedi

Ve ekledi: Eşi Erhan Çelik hem eşine destek veryor hem de AKP belediyelerinden otopark ihalesi kovalıyor.

Yazının tamamı burada.

Cem Küçük ayrıca Gülben Ergen'in ATV dizilerinin kara propagandasını yaptığını da iddia ederek geçtiğimiz günlerdeki çoklu eş polemiğini hatırlattı.

Gülben Ergen ve Oktay Kaynarca'yı Twitter'da Kapıştıran Yasak Aşk

Gülben Ergen gelen eleştirilere ise Instagram hesabından cevap verdi: Dostunun yargı sebebi seni dönek yaparsa asıl odur tehlike!

Dostunun yargı sebebi seni dönek yaparsa asıl odur tehlike! 
Deniz Seki'yi her ziyaretimde, "Űç çocuğun var, utanmıyor musun?" diye yargılandım. Ne hakaret, ne ağır suçlamalar. Benim arkadaşım! Suçlu, suçsuz kendi hayatı, kendi cezası... Ama arkadaşım... Ziyaret ettim, edeceğim. 
Īyi olması için elimden her geleni yaptım, daha da yapacağım... Can Dündar... Gündüz kuşağında hiçbir televizyon programına konuk olmazken; ne kariyeri ne okur kitlesi ile uyuşan, benim daha eğlenceye yönelik programıma konuk oldu... Bir telefonumla, bir ricamla...
Bana konuk gelmesiyle övündüm. Çünkü rakip, diğer gündüz kuşağı yapan meslektaşlarımın alamayacağı kadar değerli bir konuktu. Tıpkı Elif Şafak gibi... Bana inanarak geldiler, misafirim oldular...
"Can Dündar'a selam olsun" dedim diye işitmediğim hakaret kalmadı. 
Ey ülkem insanı! 
Dostluğunu gördüğüm her insana selam da yollarım, ziyaret de ederim. Yargı sebebine değinecek bir mesaj vermedim ben... Bunu veren sizlersiniz. Ülkemin Cumhurbaşkanı beni iftarına davet etmiş. Vay nasıl gidermişim? Vay hem Tayyip Erdoğan'ın davetine gidip, hem Can Dündar'a selam olsun nasıl dermişim? 
Bu nasıl zihniyet? 
Bu nasıl bir parçalanmışlık? 
Ben sadece hüsnü kalple Allah rızası için Hac yaptığımda da mesleğimle bağdaştırmayan kısır zihniyetler ibadetimi sorgulamışlardı...
Siz benim ibadetime, dostuma selam yollamama, politik hiç bir mesaj içermeyen #önceiyiinsan olma prensiplerime yorum yaparken saygıyı eksik ediyorsunuz. 
Ben sizler gibi 24 saatimi politika yaparak politik düşünerek geçirmiyorum. Her konuya politik yaklaşmıyorum. Bana özelime, aileme, kişilik haklarıma fazlasıyla haksızlık ediyorsunuz. Etmeyin!!

Eşi Erhan Çelik de Gülben Ergen'in instagram paylaşımını twitter hesabında paylaşarak eşine destek verdi.

Gülben Ergen'in Can Dündar'a selam göndermesini doğru buluyor musunuz?

Evet
Hayır

Hükümete yakın yerlerde çalışanlar ya da iktidar belediyeleriyle işleri olanların Gülben Ergen gibi çıkışlarda bulunmasını nasıl değerlendiriyorsun?

Cesurca
Hainlik
Samimi değil
Normal, olması gereken

Ve son olarak Gülben Ergen, Cem Küçük'e insan kılığında dolaşan, nefretini kusarak belli eden bir insan dedi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bera-aliriza

hepiniz eşit derecede salaksınız.

cesaret-hapi

haydi ak itler sahaya

cesaret-hapi

ahandaa yakaladım bi ak it.

carsikapili

"Kemal-it" ne demek ulan cinsini cibilliyetini siktigimin pici? Mustafa KemalIn askerleri seni ne zaman becerdi de, "olmasaydi anani belleyenlerin sayisini bilemeyecegin" Baskomutanimiza dil uzatma cüretini buluyorsun? Keser döner, sap döner, akit döner, Kemalist gömer!!

carsikapili

Ulan serefsiz, cok sisindigin osmanli'da "TÜRK" kelimesi bile asagilayici bir sekilde kullaniliyordu. Baskomutanimiz, olmayan bir seyden bir millet yaratti, bu vatan senin hain padisahin terkedip kactiginda, o suur ve azimle ayaklanan ve onbinlercesini sehid veren bu millet ve önderi GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sayesinde kurtuldu. Olm bak, bu devran böyle geldi ama böyle gitmez, önce sana bu topraklarda o bayragin altinda yasama sansi verenlere mütesekkir olacaksin, dil uzatmayacaksin, yoksa bir gün gelir, o dilini koparir götüne sokarlar.

streetkedisi

Osman Bey tarih bilginize bence asıl şu gerçekleri eklemenizde fayda var.Osmanlı Devleti (Vahdettin dönemi), Balkan Savaşı yıllarında para bulabilmek için ülke içindeki kaynaklara yönelmiş ve özellikle İstanbul’daki bazı gayrimenkulleri satışa çıkarmıştır. Bunların arasında Taksim Kışlası da yer almıştır.Ancak sözleşmeye Mehmetçiğin ibadeti için yapılmış olan caminin koruması maddesi eklenmiştir.Ancak hemen akabinde I. Dünya Savaşı çıkınca kışlası’yı satınalan Fransız şirket İstanbuldan ayrılmış ve işgal döneminde geri dönmüş ve kışla içindeki camiyi de satın almak istemiş ve vahdettin camiyi fransızlara satmış ve tepkilerden korkulduğu içinde bu satış gizlenmiştir ve neticede cami, cami olmaktan bu satış sayesinde çıkmıştır.Bu da yetmemiş beyoğlundaki ağa camii de vahdettin tarafından satılmak istenmiş fakat camiye ibadete gidenler tarafından engellenmiştir.

streetkedisi

Ama vahdettin bu seferde arazinin bir bölümünü gayrimüslim bir şirkete kiraya vermiş ve bu şirkette apartman yapmak için uğraşmıştır, bu sırada neyse ki Atatürk kurtuluş savaşını kazanmış ve cami yine Atatürkün emri ile onarılmıştır.İslam adına ne yapmış dediğiniz Atamız ayrıca bugün hala en güvenilir tefsir olan Elmalılı Hamdi Yazara kuran tefsirini bizzat yaptırmıştır.Arapların kabeyi yıkma projesine tek bir telgrafı ile engel olmuştur.Bugün bu vatana bakıp bizim vatanımız, bizim toprağımız diyorsanız da kusura bakmayın ama bu Atamız sayesinde olmuştur.Uydurma tarih diyebileceğiniz tek şey üzgünüm ki sizin tarih bilginizdir.Ayrıca size vahdettin tarafından satılmış bir kaç yerin bilgisinide eklemek istiyorum

streetkedisi

1. Taksim Müslüman Mezarlığı’nın 17.000 liraya gayrimüslim sermayeli bir elektrik şirketine satılması. 2. Ayasofya Camii Şerifi’ndeki mahsenin satılması, 3. Laleli’de Sultan Mustafa Han Medresesi’nin önce satılması, sonra yıkılması ve yerine Laleli apartmanlarının yapılması. 4. Mustafa Ağa Camii Şerifi’nin 1300 liraya Harunaçi Efendi’ye satılması, 5. Sultan Mahmut Türbesi karşısındaki 2 caminin satılması, 6. Bahçekapı’da Hamidiye Medresesi ile Eyüpsultan’da Mihrişah İmareti’nin ardiye olmak üzere kiraya verilmesi, 7. Bereketzade Camii Şerifi’nin satılmasına çalışılması.(Cami son anda kurtuldu) 8. Kasımpaşa-Beyoğlu Müslüman mezarlığının Vahdettin’in kararnamesiyle satılması. 9. Mimar Sinan’ın Haseki Sultan Hamamı’nın yıkılması. 10. Üsküdar Tahir Efendi Camisi’nin depo olarak kullanılmak üzere Amerikalılara kiraya verilmesi. Bunlar binlercenin arasındaki 10 örnek sadece.Hayırlı akşamlar dilerim

carsikapili

Ospirik biraz gec kaldin..Resmini kaldirdin ama yazici tahsilli evladim coktan kaydetti. Baskomutanima "it" demenin bedelini hayattaki son isim bile olsa sana ödetmez, fitil fitil burnundan getirmezsem, sehid verdigim tüm evlatlarimin kani boynuma olsun. Simdi sakin bana "sen yoksa beni tehdit mi ediyorsun" deme. Beni taniyan evlatlarim bilir, ben tehdit etmem yaparim. Ahanda yazicim dedi ki senin ipinmi neyinden bulabilirmis, o zaman ebeninkine kar yagdi demektir.

carsikapili

Yani desenize o vatan haini vahdettin bile bu tayyip kadar yiyememis. Tüh yani, keske yazmasaydiniz, simdi mezarinda fir fir dönüyordur, "zamansiz gittim, boynuz kulagi gecti, vay bana vaylar bana" diye dövünüyordur, yazik...

streetkedisi

Valla o işte ancak kaçtığı Sanremo'da konyak içmekle meşgul olmuş.Ki halifeliğini de kimselere bırakmadığı halde Şam yönetiminin 1924 de Yavuz Sultan Selim camisini ahıra çevirmesine de sesini çıkarmamıştır.Kaldı ki Menderes döneminde ve dahi Akp döneminde yıkılan cami ve kuran kurslarını yazmadım daha.En ilginçlerinden bir tanesi Piyalepaşa Kuran Kursunun bizzat Erdoğanın talimatı ile yıkılmasıdrı.Çünkü siyasete tarafsız kalmışlar ve kendisine tepki gösterdikleri içinde yıkım emri tüm mahkeme kararlarına karşı uygulanmıştır.Ve yine Akp döneminde ibadethanelerden elektrik ve su parası ödenmesi istendi,ki buna hiç bir iktidar yanaşmamıştı.Ama ilginç olan şu ki ibadethaneler denmesine rağmen de kiliselerden değil sadece camilerden alınmaya başlanmıştır bu bedeller.Ne de olsa İslam sevdalılarıdır kendileri.

anjelique

Siyasetçisi, magazincisi, gazetecisi zincirin halkaları. Topu birbirini körüklemek maksadıyla güdümlü hareket etmek zorundalar. Al gülüm ver gülüm camiası. Şu Cem Küçük gazeteci falan değil birilerinin ayakçısı. Ha bir de acaip itici..

streetkedisi

Buradan başbakan yardımcısı Tuğrul Bey'e selam söylüyor ve AKP hükümetinde yer alan ama "vallahide billahide Tır'lar Türkmenlere gitmedi" diyen Tuğrul Bey'e selam söylemek Cem Bey'e göre vacip midir sormak istiyorum? Teşekkürler...

anjelique

Bulaşma kendilerine mikserden beter işlevleri var. Gerçi bir kukladan ne bekliyoruz di mi ya ;)

streetkedisi

Hayır bir de ahkam kesmelerine bayılıyorum.Dediklerine bakar mısın yaaa resmen köfteni ye köftehorluk yapma diyor ama buna da ahlaki değer adı verip konuşmazlar mı birde

idrisbaba

biraz varsayım yapalım. oscar töreninden önce hani durduramaz ya cia nın tırlarını polis durdurmuş. bunuda haber yapmış olan gazeteci yargılandı abde de hapiste diyelim. oscar töreninde birisi geliyor o gazeteciye selam gönderiyor bu hainliği alkışlatıyor ne olur biliyormusunuz, o kişi bırakın tören mören filmlerde figuran dahi olamaz. derhal toplumsal baskı başlar artık ne halt yapıyorsa izlemezler dinlemezler okumazlar medeni bir şekilde dışlarlar.. dava açılır mı bilmiyorum. malesef güzel Ülkemde bunların alkışlayan peşinden gidenler var yazıklar olsun.

orelia

Snowden'in bilgi sızdırma sürecini anlatan belgesel En İyi Belgesel Oscar' ını kazandı embesil. Sen neyin kafasındasın ki.

idrisbaba

embesil lafını size misli ile iade ediyorum. bahsettiğiniz belgeselde snowdenin bu sürece nasıl geldiğini anlatılıyor. abd hükümetini zora sokacak herhangi bir bilgiyi ifşa edilmiyor, verilen bilgiler zaten kamuoyu tarafından bilinenler. buna rağmen belgeselin yapımcısı ve aynı zamanda yönetmeni olan Laura Poitras 50'den fazla kez gözaltına alındı hayatı boyunca da peşinde olacak. izlediysen belgeselin başında bir sahne var mahkemede hakim soruyor ''nedir bunlar diye hükümeti temsil eden kişi diyor ki bu ulusal güvenliğimize zarar verir kibarca sizi ilgilendirmez kayıtlara geçmesin'' bu işler senin arkadaşlarınla dedikodu yaptığında anlattın sırlara benzemez.

orelia

Kendi yazdığınız yazıyı okumadınız ya da hatırlamıyorsunuz diye düşünüyorum. Önce ilk yazdığınızı bir okuyun. Hani Oscar ödül töreninde selam yollaması söz konusuydu. Ödül töreninde hiçbir şey ifşa edilmiyor. İfşa eden Snowden ve selam yollamayı bırakın onun hakkında belgesel yapan yönetmene hani "bırakın tören mören, filmlerde figuran yapmazlar" mantığınıza rağmen ödül verdiler.

orelia

Kendi yazdığınız yazı hakkında bile bu kadar bilgisiz olduğunuz düşünülürse ben kelimenin hala sizde kalmasında ısrarcıyım. Misline falan gerek yok, olduğu gibi kalsın.

idrisbaba

Ben ne yazdığımı biliyorum ancak siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz siz hayatı oscar ödülü töreninde fotoğraf çektirip el sallamak mı olarak algılıyorsunuz 1 saatlik şovdan sonra olanlara niye bakmıyorsunuz. yani kadının 50 defa gözaltına alınması ülkeye her giriş çıkışta bi odaya götürülüp eşyalarının didik didik aranması size birşey ifade etmiyor mu. etmediyse al bunlarıda oku; Bugun wikiliksin kurucusu assange, halen abd’den köşe-bucak kaçıyor ve ekvador’un londra büyükelçiliği’nde, “tuvaletten biraz büyük bir oda”da, adeta “hapis hayatı yaşamıyor mu bunu neden görmüyorsun.ABD’nin Irak ve Afganistan’da yol açtığı sivil ölümler”e dair “belgeler paylaşan Bradley Manning “tutuklanmış” ve “35 yıl hapsine” karar verilmişti.. bunuda mı beğenmedin al

idrisbaba

2013’te Snowden, ABD’nin “122 devlet ve hükümet başkanını dinlediğini” iddia ederek birtakım belgeler çıkardı The Guardian’dan önce, bu belgeler “Amerikan CNN Televizyonu”na geldi.. CNN, böyle bir haberi yapmayı reddetti. Gerekçesini de şöyle açıkladı: “Ulusal güvenlikle ilgili gizli bilgilerin ifşa edilmesine araç olamayız!” Guardian ise bu belgelerin çok küçük bir kısmını yayınladı. Guardian Genel Yayın Yönetmeni Alan Rusbridger bu yayının hemen ardından, kendini “hakim önünde” buldu!.. Guardian kapatılma tehdidiyle karşı karşıya geldi.. Alan, hemen pazarlığa oturdu; “Sizin gazetemi kapatmak istemenizin nedeni eğer benim elimdeki belgeler ise; bu kolay, yok ederiz, olur-biter” dedi.

idrisbaba

ismi aklıma gelmedi filmide çekildi baya geçmiş yıllarda bir sırrı açıkladı diye abd li bir gazeteciyi intihara dahi sürüklediler daha bilmediğimiz neler neler kim bilir. şimdi bütün bunlar gün gibi ortadayken dedikleriniz deli saçmasından öteye geçmiyor. üstelik bana hakaret ediyorsunuz aile terbiyenide göstermiş oldun aferin sana.

Görüş Bildir