Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bütün Haftanın Stresini Üstünüzden Vakum Gibi Çekecek Birbirinden Kahkaha Atmalık 14 Olay

159PAYLAŞIM

İnternet'e son dönemde yansımış en komik paylaşımları bir araya getirdik. Bolca güleceğinize inanıyoruz. İyi eğlenceler :)

1. Yenisiniz galiba.

2. İş başa düştü.

3. Canım annem.

4. Müthiş hava atmalar.

5. Afiyet olsun kral.

6. Mis gibi arkadaşlıklar.

7. Buzağlılar.

8. Siyah kedi geldi.

9. Samsunga devam.

10. Kaos yaşanıyor.

11. Neden öyle diyorsunuz beyfendi?

12. Markalar savaşı.

13. Anılar gözümde canlandılar.

14. Samoalılar yardım bekliyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
depresifon

#14 jhadhakdakffl :D :D :D

yeta-butuc

#12 fake olduğu çok belli, shop yada başka tişörtten söküp üstüne tutturmuş

creepy-owl

#7 ?

sekulerolaylar

bir tarafta '' akşam siyah kedi gelecek ona yemek ver '' diyen bir tarafta kedinin 4 ayağını da kesen .. iyilik kazanacak. kazanmalı.

feryatfigan12

iyilik bir hayvana yemek vermek olarak nitelendirilemez . ona biz insanlık diyoruz. iyilik ekstradan bir çaba bir davranış gerekir ama insanlığını her daim yapmak zorundasındır. umarım anlamışsındır

sekulerolaylar

insanlık,etrafındaki düzeni bozmayacak şekilde davranmaktır. nötrlüktür. özgür her canlının özgürlüğüne saygı duymaktır. iyilik ise yapmakla sorumlu olmadığın bir şeyi yine de içinden gelerek yaptığın hoş ve yarar getiren davranışlardır. nötrlük değil pozitifliktir. tamamen zihninde oturması için örnek veriyorum ; sokaktaki kediye zarar vermemek,onun yaşadığı sıradanlığa karışmamak insanlıktır. sokaktaki kediyi eve götürüp bakımlarını üstlenmek,gerekiyorsa tedavisini yapmak ve beslemek iyiliktir. umarım anlamışsındır. anlamışsındır. anladın dimi? evet.

feryatfigan12

alakası bile olamaz... yardıma muhtaç herhangi bir canlıya yardım etmek iyilikten sayılamaz. o senin kendi insanlık görevindir. nasıl olur da hayvanlara yardım etmenin bir sorumluluk olmadığını savunuyorsun? Allah'ın bize verdiği sorumlulukların arasında dini olanları geçiyorum evlat üzerindeki sorumluluk ve doğaya karşı sorumluluk vardır. hayvanları doyurmanın, bakımını yapmanın iyilik olduğu kabul edilemez. 6 milyarın sorumluluğudur. Egolu bir insan olmadığım için cümlemin sonuna umarım anlamışsındır tabirini kullanmayacağım çünkü sen onuda sanki senin üstünmüşüm gibi ve sana bir şey öğretmeye çalışıyor muşum gibi algılamışsın. Fakat zamanım kısa olduğu için belki ne demek istediğimi anlatamadığım için yazmıştım. Fakat sende alaycı tavrınla kaliteni belli ettin bu yüzden tartışmayı burada noktalıyorum

sekulerolaylar

egolu bir insan olmayıp ''egolu bir insan olmadığımdan'' diyebilmek:) iyi akşamlar efendim.

feryatfigan12

beni iki dakikada benden daha iyi tanıdığını düşünmekte garip olmuş...

sekulerolaylar

yalnız dahi anlamındaki -de/-da eklerini ayrı yazarsanız sevinirim. o konuda çok hassasım:)

viskoviskoo

Samoa'lılarda ki şans=ben

Görüş Bildir