Bütün Antin Kuntin Olayların İlginç Bir Şekilde Yaşandığı Bir Zamanların Efsane Pembe Dizileri

1.4bPAYLAŞIM

Eskiden Game of Thrones yoktu ama bir o kadar fantastik şeylerin yaşandığı pembe diziler vardı. Bazılarımızın çocukluğu, bu dizilere ya annemiz yüzünden maruz kalarak ya da kendi isteğimizle yıllarca seyrederek geçti. Şimdi dönüp bakınca çok komik geliyor ama bir zamanlar fenomen olmuştu bu pembe diziler.

Bebeksi yüzüyle, sırma gibi saçlarıyla ve arkasından çevrilen oyunlarla bahtsız bir yeni gelin: MANUELA

Yeni gelin Manuela, beyi Fernando'nun ikinci eşidir. İlk eşi Isabel trafik kazasında ölen Fernando, garanti kapsamında aynı hanımdan bir tane daha edinmiştir. Lakin ki Isabel, korkunç maskesiyle bunların evinin bi odasında hala yaşamaktadır ama haberleri yoktur. Isabel olanın saçları kıvırcık, Manuela olanın saçları düzdür.

Kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan tüccar bireyler silsilesi: YALAN RÜZGARI

Bu diziyi kısaca özetlememiz gerekirse içler dışlar çarpımı diyebiliriz. Bi tane kozmetik şirketi var, ortaklar var, bolca kadın var, birisi diğerinin kaynı, öbürü onun kaynının sevgilisi... O kadar karışık ki, dizi tam tamına 10899 bölüm çekilmiş. Ülkemizde 1990'dan 2009'a kadar yayınlandı. Bıyıklı Victor Newman'ın bile bıyıkları beyazladı...

Sürekli ayrılıp barışan bir çiftin gereksiz hayat detayları: CESUR VE GÜZEL

Bu diziden aklımızda kalan ne var diye düşünecek olursak bir adet Brooke var, bir de Rich denilen uzun suratlı bir adam var. Güzel olan Brooke olduğuna göre, cesur olan da uzun suratlı Rich oluyor. Bunlar sürekli ayrılıp barıştılar, araya birileri girdi çıktı falan... Böyle bir diziydi işte rahmetli.

Boyu devrilesice bir adamdan intikam almak için gençliğini yakan mazlum bir kız: MARİMAR

Şeref ve haysiyet yoksunu Sergio, durumu olmayan Marimar'ı terk ediyor. Kendisi şerefsiz olduğu kadar da zengin. Fakat Marimar zavallımın durumu yok. Kızcağız bu olayı gurur meselesi yapıyor ve Sergio'ya "Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin" diyerek başlıyor çalışmalara.

"Böyle şeyler neden hep güzel insanların başına geliyor ki?" dedirten: ROSALİNDA

Rosalindamız gördüğünüz gibi çok güzel bir kadın, maşallah. O kadar güzel ki, insan onun başına bir şey gelmez zannediyor. Lakin ki onun 24 saatte yaşadığı şeyleri, dünya tarihi 100 yıl boyunca yaşamamıştır. Yani güzel olmasa hadi neyse de, güzel olunca insan nasıl bir sürü şey yaşıyo ya... :(

Kızın güzelliğine bakmaktan konuyu tam anlayamadığımız, akrabalığın ne kadar lüzumsuz olduğunu anlatan dizi: HAYAT AĞACI

Sarışın uzun saçlı olan kızın adı Sam. Enseye doğru kaleci saçı olan, küpeli ve yakışıklı çocuğun adı Kyle. Bunlar birbirine seviyor, burası kesin. Fakat gel gelelim bir türlü öpüşemiyorlar. Yıllarımız bunların öpüşmesini beklemekle geçti. En sonunda oldu bi şeyler tabii, göremediğimiz kısmını da kafamızdan kendimiz yazdık.

Twitter olmadığı için sevdiği sanatçıya menşın atamayarak uzaktan hayranlık yapan kızın dizisi: YILDIZA ULAŞMAK

Bebek yüzlü Eduardo Capetillo'yu, bizim Tarkan gibi düşünün. Yok yok, Edis gibi düşünün. Kızlar hasta tabii... Hele bir Lorena var ki kafayı onunla bozmuş, her yerde posterler falan. Tabii kız önceden çirkin, sonradan güzel oluyor rol icabı. Sonra ortalık karışıyor, Eduardo'nun tozunu bir güzel alıyor. Ohhh afiyet olsun ablam!

Zenginliğin, insanın burnunu boka sokmaktan başka bir işe yaramadığını anlatan dizi: ZENGİNLER DE AĞLAR

Kimse bu diziyi o ismiyle hatırlamaz. MARIANNA desek herkes daha iyi bilir. Luis Alberto ile evlenen fakir Marianna'nın çekmediği çile, dert kalmaz. Kötü kadın Ester, allem eder, kallem eder bunların arasını bozar. Tabii bi de PEDER JOSE vardır ki, kendisi bizdeki ak sakallı dedeye tekabül ediyor.

"Bu düzen kazan karası, ağalık Allah belası" fikrini bize öğreten: KÖLE İZAURA

Bakın ne kadar felaket oluyorsa hep ezilmişlerin başına geliyor. Burda da yine şerefsiz bir Baron var, İzaura'ya aşık. Kızcağızın tek derdi hayatta kalabilmek oysa ki. Diğer dizilere göre biraz bunalımlıydı kendisi. Neden? Çünkü gerçeğe daha yakındı. İnsanlar, kendilerinde olmayanı görmek istedikleri için öbürlerini daha çok seviyorlardı. (Yürüüüü beee!)

Sezercik Aslan Parçası'nın küçük bir kıza uyarlanmış hali: LUZ CLARİTA

Aşırı sevimli bu minnoş, yetimhanede büyüyor ve daha sonra zengin bir aile tarafından evlat ediniliyordu. Sonra da işte bir malikanede yaşanan klasik olaylar, bilirsiniz. Hizmetçiler var, bunların aşık olduğu şoförler. Fakir ne yapsın aşk da olmasa, öyle mi?

Kızla oğlan kavuşsunlar diye ev ödevi yapılmadan seyredilen dizi: VAHŞİ GÜZEL

Manastırda büyüyen Milagros, hizmetçi olarak TABİİ Kİ zengin bir eve gider. O evin de TABİİ Kİ zengin bir oğlu vardır ve oğlan TABİİ Kİ bekardır. Bunlar bir şekilde mutlu olsun diye eve gelip ödev yapmayan çocuklar bi el kaldırabilir mi lütfen? Evet, burdan hep beraber huzur evine gidiyoruz arkadaşlar...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sema-kalkavan-kilic

"winter sonata" bir çok kişiyi ben dahil, kore dizi bağımlısı haline getird,ibir çoğu klasik saçma olsa da bazıları zaman geçirmek için ideal

bbbbb

Bir dizi vardı ama adını hatırlamıyorum, bilen ya da oyuncuların adını bilen yazsın lütfen. Konusu; evli bir çift vardı bir de bebek kızları vardı. Adamın arkadaşı kadına aşıktı. Kadına saldırdı, kadın da camdan aşağı düştü. Kocası da gelince kadının cinayeti kocasının üzerine kaldı. Yıllar sonra bu kötü adamın iki oğlu oldu. Küçük oğlu o çiftin kızına aşık oldu. Hatta kız ile annesini aynı kişi canlandırmıştı, kızın adı Azusena. Neyse bu oğlanla Azusena aşık birbirine ama bir kız da oğlana aşık. Oğlanın abisi de o kıza aşık. kız abiden hamile kalıp küçük kardeşe yutturmaya çalışıyordu. Azusena bir ara kör olmuştu falan.

bbbbb

Diziyi buldum sonunda. Daha geçen gün yine aklıma gelmişti saatlerce aramama rağmen bulamamıştım. Dizinin adı Bir Öpücük İçin. Ayrıca diğer favori pembe dizilerim; Vahşi Güzel başta olmak üzere Rosalinda, Bitmeyen Yaz, Vahşi Kedi, Luz Clarita, Marimar. Bir dizi daha var konusu çok farklı ama pembe diziye girer mi bilmiyorum. İnsan klonlamayı anlatan bir diziydi. Bazı bölümleri Fas' ta çekilmişti, Müslüman bir kız ile Hristiyan bir erkeğin aşkıydı. Adı Aşkın Peşinde.

symbol-poseidon

Bir dizi de ben yazayım : Böyle overdose lezzetli bir çikolata üreten bir fabrika var ancak çikolatanın formülü aile sırrı ve yerel bir kabileye dayanıyor. Fabrikanın sahibinin döneminin entrika kraliçesi bir karısı bir de yakışıklı ve yakışıklılığı ile aynı oranda şerefsiz bir oğlu var. Adam ölüyor, formülü isteyen ana-oğul yerel kabileye gidip formülü öğrenmek istiyor. Bu noktada bizim şerefsiz esas oğlan Karadeniz burnuna sahip esas kızımızı baştan çıkarıyor. İstediğini alınca da gidiyor tabii. Bu zavallı kızımızda intikam hırsı ile önce burun estetiği olup sonra da bu şerefsizi kendine aşık ediyordu. Tatlı İntikam'dı sanırım adı.

mete-han19

bi dizi vardı adını hatırlayamıyorum hatıralayan lütfen yardımcı olsun, konusu şöyleydi ki ; yaşlı adam genç karısı var, adam ölüyor ama yakın zamanda ve yakın bir yerde ölen genç bir adamın bedeninde tekrar diriliyor, karısına tekrar ulaşmak için yavaş planla ona yaklaşıyor. eleman uzun saçlı uzun boyluydu.

bbbbb

Bu diziyi ben de hatırlıyorum ama adını hatırlamıyorum :(

bbbbb

Dizide oynayan adamın adı Mario Cimarro olmalı. Buradan yürüyebililrsin.

nevaryani

Ne güzel günlerdi

Görüş Bildir