Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Burca Göre Saç Rengi Ve Modeli

Anasayfa > Goygoy

Burca Göre Saç Rengi Ve Modeli

Burcunuza en uygun saç rengi ve modelinin hangisi olduğunu öğrenmek ister misiniz ? İşte burca göre saç rengi ve modelleri...

Koç burcu Özgürlüğüne düşkün birisi varsa, işte o sizsiniz. Sizin için en korkutucu şey kısıtlanmak. Bu yüzden sizin için uygun olan, rahat kullanabileceğiniz, sizi engellemeyecek bir saç kesimi. Söylememize gerek bile yok; saçlarınız uzunsa, at kuyruğu yapıyorsunuz. Doğuştan lider olduğunuz ve dikkat çekmeyi çok sevdiğiniz için de kızıl renk saçınıza çok yakışıyor.

Boğa burcu Kimse sizin havai, ayakları yere basmayan biri olduğunuzu söyleyemez. Dostlarınıza sorarsak, ne kadar güvenilir, dirençli, sabırlı ve gerçekçi biri olduğunuzu söyleyeceklerdir. Bu yüzden tercihiniz daima doğal olandan yana. Abartılı, gösterişli, dikkat çekici modeller size göre değil. Ayrıca değişiklikleri ve yenilikleri sevdiğiniz için de kızılın açık tonları ve sarı sizin için ideal.

Kaynak: http://www.pegarose.com/burca-gore-sa...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
11
3
3
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?