Görüş Bildir

etiket Burak Özçivit'le Buluşman Var! 400 Lira Bütçe'yle Hazırlanabilecek misin?

Haberler
> Test
> Burak Özçivit'le Buluşman Var! 400 Lira Bütçe'yle Hazırlanabilecek misin?

Malum Burak ve Fahriye yeni evlendi ve çok mutlu görünüyor ama gerçekler o kadar güzel değilmiş meğer...

İlişkileri şimdiden çatırdamaya başladı ve ayrılma kararı aldılar. Sen de bu haberleri gördüğünde sadece zil takıp oynamadığın kalıyor. Tabii sana da bir şans doğdu. Burak'ın projelerinin peşini bırakmıyorsun ve sürekli setlerine gidiyorsun! İşte senin bu şansı değerlendirmen için sana 400 lira veriyoruz ve Burak'ın setlerinde onu etkilemeni istiyoruz. Tabii hem şık hem de spor olman gerekiyor.

Hadi güzelce alışveriş yap ve Burak'ı etkile ama dikkat et paranı dikkatli harcaman gerekiyor!

1. İlk olarak üstüne bir şey al!

2. Şimdi de pantolon veya etek al bakalım!

3. Peki ya ayakkabı?

4. Sıra çantada!

5. Takı almayı da unutma!

6. Son olarak üstüne bir şey al bakalım!

Ne yaptın sen böyle!!

Tüm paranı bitirdin! Burak ellerinden kayıp giderken aynı bu şekilde ağlıyorsun işte! Biraz dikkatli harcasan ne olurdu sanki? Şimdi aldıklarının çoğunu bırakman gerekiyor! Adamı etkileme şansın vardı onu da çılgınlar gibi alışveriş yaparak kaybettin! Bravo sana gerçekten!

Tam kararında tatlım!

İşte sen bu mükemmel işi tam kararında tamamlayansın! Öyle güzel alışveriş yaptın ki her şey yerli yerinde! Tam kuruşu kuruşuna harcama yaptın! Harika mısın ne? Burak'a tam da böyle birisi yakışırdı zaten! Müsrif olmayan güzel kadın:)

Burak senden kaçamaz tabii ki!

O kadar güzel alışveriş yaptın bir de üstüne para kaldı! Bunu nasıl yapıyorsun sen, bize de bu sırrını öğretmen gerekiyor artık! Bu yaptığın alışverişle şimdiden Burak'ı etkiledin zaten.:) Mükemmel olmak böyle bir şey değil mi? Hadi güzelce giyin ve Burak'ı etkile. Ha unutmadan kalan parayla da Burak'a hediye al bari.:)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
802
433
358
96
70
53
33
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?