Görüş Bildir

Bu Yaz Planını Açıklıyoruz!

Haberler
> Test
> Bu Yaz Planını Açıklıyoruz!

Bakalım bu yaz da mı evdeyiz?

1. Mart 2020'den beri ne kadar evde kaldın?

2. Peki açık hava mı kapalı mekan mı?

3. Tatil senin için tam olarak ne demek?

4. Gideceğin yeri seçerken en çok dikkat ettiğin şey hangisi?

5. Bu yaz tatile ne kadar vakit ayırabilirsin?

6. Valizinin olmazsa olmaz parçası hangisi peki?

7. Peki bu yaz tatilde kalabalık bir gruba mı dahil olmak istersin yoksa yalnız kalmak mı?

8. Son olarak tercih ettiğin ulaşım yolunu da söyler misin?

Bu yaz tatil yerine bol bol çalışmaca görünüyor!

Üzgünüz ama senin işten, dersten kaçman pek mümkün değil. Yaz ayında seni kumsallar yerine bol bol kağıt, kalem ve bilgisayara bakma bekliyor diyebiliriz. İş /okul hayatı bu yıl da seni maalesef bitirmiş. Belki kısa bir süreliğine yakın bir yere kaçıp 2 gün kafa dinleyebilirsin ama bilgisayarını da götürmen gerekiyor. 

Bu yaz senin için mükemmel eğlenceli bir plan sunmayı dilerdik ama sanırım sen bol bol çalışacaksın. İyi tarafından bak fazla para harcamamış olursun.

Bol bol dinlenmeli, film izlemeli ve yemek yemeli bir ev tatili!

Evet, bütün kış hayalini kurduğun o şeyi bu yaz sonunda gerçekleştiriyorsun: Hiçbir şey yapmadan tüm gün yatmak! Senin zaten tatil anlayışın tam olarak bu. O yorgunlukta bir yerlere gitmeye zaten çok üşeniyorsun, bu yüzden yakın çevrede takılıp hiçbir şey yapmadan yatmak, uzanmak ve sahilde bir şeyler içmek istiyorsun. Ee nerden baksan müthiş plan aslında tek eksik biraz deniz ve güneş! O da seneye umarım!

Bol gezmeli ve arkadaşlarınla dolu bir tatil!

srv.onedio.com

Evet sanırım bu yazın tadını en çok sen çıkaracaksın! Çünkü tüm yaz oradan oraya gezecek, plansız seyahatlere başlayacaksın. Bunları yaparken yanında da en sevdiğin arkadaşlar olacak. O tüm yıl ihtiyacın olan şeyi bu yaz nihayet yapabileceksin. Bol eğlence, müzik, alkol ve bol bol gezmece! İşte senin aradığın da tam olarak buydu. Haydi şimdi o özgür ruhunu çıkartmanın tam vakti!

Bekle bizi deniz, kum ve güneş!

İşte bu yazın tadını en çok kim çıkaracak sorusunun cevabı tam olarak sensin! Deliler gibi eğlenecek ve keyfini çıkaracaksın. Hatta mükemmel bir bronzluğa bile erişeceksin çünkü bu yaz planın tamamen deniz, kum ve güneş üçlüsünden oluşuyor. Yaz akşamlarını bir şeyler içerek ve yeni insanlarla tanışarak değerlendireceksin. Oh kıskandık! Şimdiden valizini hazırlamaya başla yaza çok ama çok az kaldı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
61
57
52
24
16
11
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Gizem Yenikler

Bu yaz tatil yerine bol bol çalışmaca görünüyor!

0nur0zdemir

Bekle bizi deniz, kum ve güneş! İşte bu yazın tadını en çok kim çıkaracak sorusunun cevabı tam olarak sensin! Deliler gibi eğlenecek ve keyfini çıkaracaksın... Devamını Gör

Yasin Dinç

Bol gezmeli ve arkadaşlarınla dolu Bi tatil!