Blac Chyna Kardashian Ailesinin Pisliğini Ortaya Dökmemek İçin 50 Milyon Dolar İstiyor!

-

Böyle olacağı başından belliydi! Blac Chyna'nın bu aileye saf hislerle yanaşmadığı ortadaydı ve sonuç beklendiği gibi oldu. Kardashian ailesinin eski gelin adayı, ailenin tüm sırlarını ortaya dökebilir.

Öncelikle olayların geçmişini bilmeyenleri şöyle alalım. 👇

Kardashian Ailesinde Blac Chyna Depremi: Kardeşi İçin Terk Edildi, Abisiyle Sevgili Oldu - onedio.com
Kardashian Ailesinde Blac Chyna Depremi: Kardeşi İçin Terk Edildi, Abisiyle Sevgili Oldu - onedio.com
Kardashian Ailesinin Çorbaya Dönmek Üzere Olan Aile Ağacını Madde Madde Açıklıyoruz - onedio.com
Kardashian Ailesinin Çorbaya Dönmek Üzere Olan Aile Ağacını Madde Madde Açıklıyoruz - onedio.com

Aile başından beri zaten bu ilişkiye karşıydı; çünkü Blac Chyna ailenin en küçük üyesi Kylie Jenner'ın uzun süreli erkek arkadaşı Tyga'nın eski nişanlısı ve ondan bir de çocuk sahibi.

Bunun yanında Kim Kardashian'ın eski kankası olan Blac Chyna'nın en yakın arkadaşı Kanye West'in eski sevgilisi Amber Rose. Bu kadının aileye yeniden yakın olma çabasının pek de masumane görünmediği ortadaydı.

Ancak çift nişanlandı ve kısa süre sonra Blac Chyna hamile olduğunu açıkladı.

Bu haberler elbette ailenin tutumunu yumuşatmayı başardı. Belki de uzun süredir psikolojik olarak kötü durumda olan ve şöhreti kaldıramayan Rob Kardashian nihayet mutlu olacaktı.

Dream Kardashian adlı bebek geçtiğimz Kasım ayında dünyaya gözlerini açtı, ancak bu yeni üye aileye mutluluk getiremedi.

Blac Chyna'nın telefonu hacklendi ve özel yazışmaları ortalığa döküldü. Mesajlarda Rob Kardashian'la gizlice ayrıldıkları ve onu zaten başka erkeklerle aldattığı gibi önemli detaylar vardı. Şov yıldızı bunu inkar etmedi ve özel mesajlarının ifşa olduğunu kabul etti.

Bu olayların sonunda ayrılan çift, aşklarının başlamasının yıl dönümünde yeniden bir araya geldi. Ancak ilişki bu sefer de uzun sürmedi.

Artık iş iyice yılan hikayesine dönmüştü. Bir yıl içinde birçok kez ayrılıp barışan çift, bu kez hızlıca düğün hazırlıklarına başladı. Ancak Rob Kardashian'ın psikolojik sorunları olduğunu ve kızının bu ortamda büyümesinin sağlıklı olmadığını düşünen Blac Chyna'nın düğünü iptal edip bu ilişkiyi sonlandırdığı duyuruldu.

Son ayrılıkla ipler tamamen kopmuş görünüyor. Üstelik bu dostça bir ayrılık olmayacak.

Rob Kardashian bebeği Dream'in velayetini istiyor. Annesi Kris Jenner ve kız kardeşleri de onu destekliyor. Blac Chyna da bu duruma tepkisiz kalmıyor tabii.

Rob Kardashian'ın kucağında bebeği varken bir kavgaya karıştığı ve elinde bununla ilgili görüntüler olduğunu söylüyor.

Bu yasal olarak Rob Kardashian'ın velayet almasına tamamen engel bir durumken, uzaklaştırma almasına bile sebep olabilir.

Bu görüntüleri sızdırmamanın yanı sıra Kardashian ailesinin bütün sırlarını ifşa etmemek için 50 milyon Dolar istiyor.

Ailenin gizli ilişkilerini, estetik operasyonlarını, yalanlarını, uydurma hikayelerini; kısacası Kardashian ismine zarar verebilecek pek çok şeyi bilen Blac Chyna, susmak için bu bedeli hak ettiğine inanıyor ve karşı atağa geçiyor. Bildiklerini dünyayla paylaşmamak için 50 milyon Dolar sus payı talep ediyor.

Bunları söyleyen ailenin içinden güvenilir bir kaynak. Hatta olayların çok daha çirkinleşeceğini söylüyor.

Diğer yandan Blac Chyna şu sıralar çok uyumlu ve sakin görünüyor. Önümüzdeki ay yayınlanacak röportajında hiçbir ilişkinin mükemmel olmadığını, kendisinin de ilişkisi için savaşacağını söylüyor. Ayrıca geçtiğimiz gün Rob Kardashian'ın 30. yaş gününe de katılması başta aile üyeleri olmak üzere herkesin kafasını karıştırdı. Bunun bir çeşit oyun mu, yoksa gerçek mi olduğunu zaman gösterecek. Haklarında çıkan hemen hemen tüm dedikoduların zamanla doğru çıktığını unutmamak lazım.

Kardashian ailesinin 50 milyon Dolarlık nasıl bir sırrı olabilir ki diyor ve gelişmeleri merakla izliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kutsalpizza2

Sanki Rockefeller ailesi, ne sırları olabilir ki etrafı sarsacak? Banane gizli ilişkisinden, estetiğinden ya.

Görüş Bildir