Biseksüellerin Kendi Ağızlarından Bir Kadın ve Erkekle Birlikte Olmanın Arasındaki Farkları Dinliyoruz!

324PAYLAŞIM

Hem erkek hem de kadınlarla birlikte olan bireylerden farklılıkları dinliyoruz.

Kaynak: https://tfln.co/23-bisexuals-confess-big...

1. "Biseksüel bir kadın olarak, kadınların erkeklerden daha azgın olduklarını düşünüyorum. Ama duygusal olarak kadınlarla birlikte olmak biraz zorluyor."

2. "Erkeklerle ilişkilerim kadınlara göre daha yavaş oluyor. Bir erkekle birlikte olduğum zaman bir araya gelebilmek için önce bir süre konuşup hemen buluşuyoruz. Ama kadınlarla birkaç haftadan sonra seks yapabiliyoruz."

3. "Bir erkek olarak, kadınlarla birlikte olmak çok daha heyecanlı. Erkekler hayata daha düz baktıkları için yatakta da akıllarında olan tek şey boşalmak oluyor. Ama kadınlar sekse anlam yüklüyor gibi geliyor."

4. "Erkeklerle birlikte olurken kendimi daha özgür hissediyorum seks konusunda ama kadınlar da daha ılımlılar yatakta."

5. "Birlikte olduğum kadınlar genellikle anlaşılması güç oluyorlar. Ben bir şey söylüyorum, onlar başka bir şey anlıyorlar. Ama erkekler öyle değil, ne dersen onu anlıyorlar direkt olarak."

6. "Kadınlar yatakta daha özenliler. Erkekler biraz daha özgür ve rahat takılıyorlar."

7. "Erkekler kadınlardan daha sıcak. Bunu ciddi anlamda söylüyorum, vücut ısılarının sıcaklığı seksi daha çekici kılıyor."

8. "BDSM'i de ilişkilerime dahil etmek istediğim zaman birlikte olduğum kadınlar genel olarak kabul ediyorlar. Erkeklere sorduğum zaman benden uzaklaşarak kaçıyorlar."

9. "Erkekler kesinlikle oral seks konusunda çok daha iyiler. Kadınlar daha kibar ya da çekingen yaklaşıyorlar."

10. "İki cinsiyet arasındaki en bariz fark iletişim şekli. Birlikte olduğum erkek sayısı kadın sayısından daha fazla. Erkeklerle birlikteyken istediğiniz ya da düşündüğünüz bir şeyi açıkça söyleyebiliyorsunuz. Ama kadınlar biraz daha duygusallar."

11. "Biseksüel bir erkek olarak, üçlü ilişkiye açık bakıyorum. Bunu paylaştığım kadınlar hep daha az istekli oluyorlar ya da direkt reddediyorlar. Erkekler cinsellik anlamında kadınlara göre daha cesurlar."

12. "Erkekler seks konusunda daha sönük geliyorlar bana. Biseksüel bir kadın olarak, kadınlarla birlikte olurken denediğim şeylerin sınırı yok. Ama erkekler bu konuda çok düzler."

13. "Biseksüel bir kadın olarak erkeklerle yapılan seks tamamen kafa rahatlığı. Kadınlar sürekli soru soruyor, hiç durmadan seks hakkında konuşuyorlar."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papichulopapichulo

Seviyorum bu siteyi yine pompa haberi.

Gizli Kullanıcı

Bdsm nedir 🤔

necrocyber-melancholy

Bondage and Discipline Sadism and Masochism. Türkçe olarak Bondaj ve disiplin sadizm ve mazoşizm.. Aslında o kadar detaylı ki benim bile bilmediğim çok detay var. Ama her insanın yaşam tarzına uymuayabilir.

kerem-ceylan

bilseydim değişeceğini sever miydim

ugur-onen

bodoslama

selot

5 kadın erkek ilişkisinin cinselliğin evliliğin seksin cartın curtun herseyın net özetidir. yılın cumlesi seçılsin fkdjfld

smaban

Etraf seks olmuş. Vay amk.

favilla

gaylere ve lezbiyenlere saygım sonsuz da her önüne gelenle yatan biseksuel nedir ya bı de bunların deneyimlerini ciddiye mi alicaz önce neyi sevdiklerine bı karar versinler

aaabbbcccddd

adam/kadın belki hedonist aq sana ne?

Görüş Bildir