Biraz da Onları Dinleyelim! Başlarına Gelen En Garip Durumları Açıkça Anlatan Erkek Seks İşçilerinin Yaşadığı Şaşırtıcı Deneyimler

84PAYLAŞIM

Erkek seks işçileri müşterileri ile yaşadıkları birbirinden garip ve mide bulandırıcı istekleri açık açık anlattı...

Kaynak: https://tfln.co/23-crazy-confessions-mal...

1. "Normalde full time olarak seks işçiliği yapıyorum ama düzenli olarak birlikte olduğum bir adam var..."

"İlk tanıştığımız zaman ben üniversite öğrencisiydim, o da evliydi ve çocukları vardı. O kadar çekiciydi ki hemen kabul etmiştim. En uzun seks deneyimimiz 10 dakika sürüyordu ve işi bitince hemen gidiyordu. Bu böyle 3 yıl sürdü..."

2. "Müşterilerim genellikle 35 yaşın üzerinde kadınlar oluyor."

"Pahalı restoranlarda yemek yiyoruz ve pahalı otellerde kalıyoruz."

3. "30 yaşın üzerindeki müşterilerim beni genellikle diğer arkadaşlarına sevgilileri olarak tanıtıyorlar."

"Hatta birçoğu seks bile istemiyor, onlarla dışarı çıkıp yemek yememi ve arkadaşları ile buluşmamı talep ediyorlar."

4. "30 yaşında bir müşterim vardı. Bu kadının kocası kendisine göre yaşlıydı, 55-60 yaşında vardı. Bir gün..."

"...eşinin önünde seks yapmamızı istedi. Benim için sorun yoktu ücretimi alacaktım ama yine de başladığımız andan itibaren kadın yüksek sesle inlemeye başladı. Çok garipti."

5. "Erkek seks işçisi denilince birçok insan güzel bir şey zannediyor. Ama gerçek yüzü öyle değil."

"Bazı kadınlar çok farklı isteklerle geliyorlar. Bir tanesi bana eşinin adıyla seslenmek istemişti mesela, bir başka kadın ise ona fiziksel olarak zarar vermemi istedi."

6. "Bazı kadınlar aslında kendi evliliklerinde dile getiremedikleri ya da eşlerinin istemedikleri şeyleri yaşamak için geliyorlar."

"Bu yüzden garip istekleri olabiliyor. Birlikte olduğum bir kadın bana sürekli iç çamaşırı alıyordu, bu çamaşırları tahmin bile etmek istemezsiniz. Ben o gece kullanıyordum ve ertesi gün evine giderken yanında götürüyordu..."

7. "Ben BDSM seks işçisi olarak çalışıyorum. İnanın birçok kadın bunu bilerek, sadece BDSM tarzı ilişki deneyimlemek için geliyor. "

"Önce nasıl bir şey olduğunu soruyorlar, neler yapabileceğimizden bahsediyorum. Daha sonra bazılarının hoşuna gidiyor ve tekrar geliyorlar."

8. "Birçok kadın genellikle akşam buluşmak isterken, 20'li yaşlardaki bir müşterim genelde sabah evine gitmemi istiyordu."

"Çünkü bütün gün çıplak bir şekilde temizlik yapıyordum evin içinde, akşam olduğunda da seks yapıyorduk. Hatta akşam yemeği yiyeceğimiz zaman ben masaya çıplak oturuyordum. Yani genel olarak 24 saat bana çıplak bakıyordu."

9. "19'lu yaşlardayken benden yaşça büyük erkek bir müşterim vardı. Genelde otelde görüşmek isterler ama o beni evine çağırdı."

"Evine gittiğimde bir odaya girdik içeride birbirinden garip fantezi oyuncakları ve kelepçeler vardı. Onları kullanmadan önce üzerimi çıkartmamı ve odada çıplak dolaşmamı istemişti."

10. "Orta yaşlarda durumu iyi bir müşterim vardı. Aslında kadınla iyi anlaşıyorduk ama beni sürekli alışverişe götürüp pahalı takım elbiseler alıyordu."

"İlk başlarda bu durum hoşuma gitti çünkü bakıyordu yani sonuçta bana ama daha sonra onunla görüşmediğim günlerde de hayatıma karışmaya başladığı için bir daha isteğini kabul etmedim."

11. "Erkek bir müşterim vardı, her buluşmamızda farklı renkte peruk ve iç çamaşırları getirip giymemi istiyordu."

"Çok garip bir adamdı, bana takma bir kadın ismi bulmuştu ve hep onunla sesleniyordu. Bu arada evliydi ve çocukları da vardı."

12. "Karşılaştığım en garip istek, muz soyup oral seks yapıyor gibi yememdi."

"Kadın biraz çılgındı ve beni muz yerken izlemeye bayılıyordu."

13. "Ben eşcinsel bir seks işçisi olduğum için genelde erkek müşterilerimi kabul ediyorum. Bir tanesi, etrafındaki insanlara ve ailesine cinsel tercihlerinden bahsedemediği için gelip her şeyini bana anlatıyordu."

66.media.tumblr.com

"Çok fazla seks yapmıyorduk, genelde konuşuyorduk..."

14. "Üniversite öğrencisi olduğum dönemlerde genelde kadın müşterilerim vardı. Bir gün gittiğim bir barda eşcinsel bir erkekle tanıştım..."

"İlk defa onunla birlikte oldum ve o günden sonra cinsel tercihlerimi fark etmemi sağladı."

15. "BDSM ilişki isteyen bir müşterim vardı. Bütün gece farklı fanteziler deniyorduk ve gece sonunda uyumadan önce üzerime işemek istiyordu."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseozyrt

İşin içinde Damon varsa imkansız diye bir şey yoktur..

chuck-berry

Seks işçisi değilim ama birlikte olduğum bir kız sevişirken kendisine tokat atmamı ve o.rspu dememi istemişti.Nazik ve centilmen bir erkek olduğum için elbette tokat atmadım ama o.rspu demiştim.

lochness

ya içerikten rahatsız oluyorsanız okumayın. tıklamayın. ZORLA MI? okuyup okuyup merak edip sonra ahlak bekçisi kesiliyorsunuz. bir sürü haber sitesi var gidin onları okuyun.

gizli-kalsa-olmazmi

ayakta alkışlıyorum arkadaşım... kımse zorla okutmuyor bunu size onedio da her türlü içerik mevcut sizde ahlaktan bahsedıyorsunuzda içiniz de var ki gelmiş okumuşsunuz. bari kendinize dürüst olun ben diyorum ki evet kardesım ben meraktan okudum... madem bu kadar karsısınız kınamaya hazırsınız içeriği okuma amacınız nedir ?

murat1555

Onedio sen iyice şaşırdın bu ne böyle Ahlaksız şeyleri paylaşmaya utanmıyor musunuz

ugur-ucan-ckviyanisvili

tıklama kardeşim o zaman kafana silah mı dayıyorlar.

eminilhan

Güya onedio kendisine medeni diyor. Medenitenizi si*eyim. Bir yandan aile içi şiddeti, geçimsizliği kınarsınız, bir yandan burada para için paylaşım yaparsınız. İbn Eler

salih-aslan1

haasiktir lan

Görüş Bildir