Görüş Bildir
Haberler
Bir Silah Firması Gıda ve Tarım Fuarına Katılıp Ürünlerini Tanıttı!

Bir Silah Firması Gıda ve Tarım Fuarına Katılıp Ürünlerini Tanıttı!

Emre Ordu
21.02.2019 - 23:49 Son Güncelleme: 22.02.2019 - 09:30

Şanlıurfa Gıda ve Tarım Fuarı bu yıl 6. kez düzenleniyor. Türkiye'nin dört bir yanından firmalar fuara katıldı. Ancak gıda ve tarım fuarına katılan firmalar arasında biri dikkat çekti. TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi de fuara katıldı ve ürettiği yerli silahları tanıttı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Şanlıurfa Gıda ve Tarım Fuarı bu yıl 21-24 Şubat tarihleri arasında 6. kez gerçekleştiriliyor. Fuara Türkiye'nin dört bir yanından çok sayıda firma katılıyor ve ürünlerini tanıtıyor. 

Ancak bir tarım ve gıda fuarı olmasına karşın bir silah firması da katılımcı firmalar arasında yerini aldı. TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi şirketi ürettiği yerli silahları fuarda tanıttı.

"Yeni model tabancalara ilgi yoğun"

İHA'nın aktardığına göre, TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi Bireysel Müşteri Temsilcisi Durmuş Ali Arıkan, Şanlıurfa’da tarım fuarına katılmaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, şirket olarak piyasaya sürdükleri yeni model tabancalara yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. 

Arıkan, “Trabzon Silah Sanayi, 1993 yılında kuruldu. 11 bin metrekare alan üzerine inşa edilen fabrikada faaliyet gösteriyor. Şanlıurfa’da bulunan Gıda ve Tarım Fuarı'nda standımızı açtık. Tüm vatandaşlarımızın yerli üretim olan silah çeşitlerini gelip görmelerini bekliyoruz. Türkiye çapında 18 ilde servislerimiz mevcuttur. Bütün vatandaşlarımız rahatlıkla bu servislere gidip arızalı olan silahlarının her türlü tamirini yapabilir” ifadelerini kulandı.

Erdoğan "Domates, patlıcan, patates, sivri biber' diyorlar. Düşünün, bir merminin fiyatı nedir?" demişti

Erdoğan "Domates, patlıcan, patates, sivri biber' diyorlar. Düşünün, bir merminin fiyatı nedir?" demişti
İçeriğin Devamı Aşağıda

Gıda ve tarım fuarına bir silah firmasının katılması akıllara Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayı getirdi. Erdoğan, yerel seçimin startını verdiği Sivas mitinginde artan gıda fiyatlarına yönelik tepkilere şöyle yanıt vermişti:

'Biz bunu yaparken, birileri bizi farklı yerlerden vurmaya çalışıyor. Ne diyorlar? 'Domates, patlıcan, patates, sivri biber' diyorlar. Düşünün, bir merminin fiyatı nedir? Benim Mehmet'imin giyinip kuşanması ve teröristlere karşı verdiği bu mücadelenin bedeli nedir? Bunu bir düşünün. Bunları bu iktidar yapıyorsa, bu iktidar başarıyorsa siz daha hala kalkıyor, 'Patates, soğan, domates, sivri biber... Bunlarla konuşuyorlar. Yani bizi George, Hans bir yerlerden vurmak istiyor. Bunlar da George'a Hans'a önayak oluyorlar. Biz bu mücadeleyi bugüne kadar kazandık ve kazanmaya da devam edeceğiz.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
96
57
24
11
4
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Resho

Yer Urfa olunca bu haberler çok da garip gelmiyor. Şanlıurfa gerçekten bunca yatırıma, GAP, UNESCO, UNDP vs.'nin onlarca projesine rağmen gelişmeyi reddediyo... Devamını Gör

portside

Sana tamamen katılıyorum. Şanlı Urfa'ya yapılan yardımı dağın başına yapsan ihya olurdu. Nasıl insanlar anlamadım. Alıp taş devrine götür hiç yadırgamazlar. ... Devamını Gör

imstillcapulcu

demek ki bol bol kurşun yiyecez

NightWolf

mermiye de tanzim yapsın