Bir Sahibe'nin İtirafları: Erkekleri Köle Yapan Kadının Yaşadığı İlişki Türüne Dair Merak Edilenlerin Cevapları

-

Sahibe ve köle ilişkisi denilen ilişki türüne dair bilmediğimiz çok şey varmış...

Uyarı: Aşağıdaki röportajın detayları rahatsız edici unsurlar bulundurabilir 

YouTube'da bulunan ve tabu olarak kabul eden konularda oldukça cesur soruların yer aldığı "Soramazsın"ın Fetiş konusunu inceledik. Su Sonia Herring'in direkt sorularının bu bölümdeki konuğu bir "Sahibe"

Kristal 35 yaşında ve kendini "emekli olmuş bir dominant riks" (sahibe) olarak tanımlıyor. 15 senedir bu camianın içinde olduğunu söyleyen Kristal'ın cevaplarına hep birlikte bakalım.

1. Sapık mısın?

Ben bu tür şeylerin daha çok cinselliğin renkleri ve zevkleri olarak adlandırmayı tercih ediyorum. 1960'larda Amerika'da bir cinsel devrim yaşandı ve herkes cinselliğini özgürce yaşamaya başladı. Ancak Türkiye'de maalesef böyle bir devrim yaşamadığımız için normal cinsel ilişkiler bile çoğu çevrede kabul edilemiyor. O yüzden buna bir sapkınlık değil, daha çok iki tarafın da kabul ettiği ve arzuladığı bir durum olarak bakmayı tercih ediyorum.

2. Fetişist ne demek?

Fetişist herhangi bir nesneye, bir vücut uzvuna ya da bir cinsel duruma duyulan yoğun ilgi, arzu, istek diyebiliriz. 

Sen ne fetişistisin?

Ben aslında dominant tarafta olduğum için, daha çok benim kölelerim olduğu için ben şöyle ifade edebilirim durumu: ben ordaki üst alt ilişkisiyle ilgili bir eğilime sahibim.

3. Köle - sahip ilişkisi ne demek?

Köle sahip ilişkisinde iki tarafın da rızası olarak kurulan bir ilişki tarzı bu. Daha çok aslında köle, sahibine bazı şeyler yaptırtıyor. Orada psikolojik bir oyun var. Ve sahibe, köleden bazı şeyler istiyor. Bunlar ayağının altını yalatmak da olabilir, evini temizletmek de olabilir ya da kişisel farklı istekler de olabilir.

4. Yaptığın en garip şey neydi?

Bir sürü şey var aslında. Birisinin üzerinde yürümek, kendi idrarımı birisine içirmek gibi şeyler olabilir.

Karşılaştığın en garip istek neydi?

Dışkımı yemek isteyen bir fetişist vardı. Tabii bu da aslında bir efendi köle ilişkisi fakat sahibe-köle ilişkisi, ayak fetişistliğiyle başlayan bir ilişki tarzı. Fakat bu çok üst seviyelere çıkabiliyor. Yani bunun içine bondaj da girebiliyor, idrarla ilgili fanteziler de girebiliyor ya da farklı farklı segmentlere ayrılıyor diyebilirim.

5. Bi insanın neden sidik ve dışkıyla ilgili bir fantezisi olur?

Freudian bir bakış açısıyla baktığımızda, Freud'un çocukluk döneminde, anal döneme takılı kalmış bireylerin istekleri olarak analiz edilebilir fakat böyle şeyler çok derin psikanaliz gerektiriyor çünkü çocukluk yaşlarından itibaren bu tür eğilimler başlıyor.

Sen bir çocukluk travmandan dolayı mı böyle oldun?

Yok benimki sadece kişisel merak, ilgi ve daha çok usta olmanın, birini yönetmenin verdiği hazza dayalı.

6. Bir erkek neden domine edilmek ister?

Aslında çok ilginç bir şekilde köle erkeklerin çoğu, statü olarak çok yüksek yerlerde bulunan, zeka seviyeleri yüksek, kafaları çalışan erkekler. Bunlar normal hayatlarında birilerini yönetiyor olabilirler, hatta yönetici vasfında da olabilirler. Fakat içlerinde sakladıkları bu kölelik isteğini, özel hayatlarında yaşatmak istiyorlar. Maalesef Türkiye'deki kapalı görüşlerden dolayı, sevgilileriyle ve eşleriyle bu tür şeyleri tam olarak paylaşmıyorlar. Genelde paylaştıkları şey en fazla ayak fetişizmine yönelik şeyler oluyor. O da tepki görebiliyor karşılarındaki sevgililerinden ya da eşlerinden.

7. Evli misin?

Evliyim

Kocan da BDSM ile ilgili mi?

BDSM ile ilgili değil. Bizim "vanilla" dediğimiz bir cinsellik türü yaşamakta

8. Evlendiğin için mi sahibeliği bıraktın?

Aslında hayır. Benim daha önce köle olan sevgililerim olmuştu. Hatta bu sevgililerimden bazılarıyla evlilik boyutuna kadar gelmiştik. Fakat bu şekilde evrildi hayatım. Yani aslında hala hayatımın içerisinde bir renk olarak görüyorum. Bazen belki pratiğe de dökebilirim. Fakat şu an evliliğimin içerisine bu tür bir ilişki yaşamıyorum.

Eşin ve ailen biliyor mu?

Eşim biliyor, açık görüşlü bir insan ve buna sagı gösteriyor. Ailem bilmiyor ve aslında çoğu aile, Türkiye'de çocuğunun cinsel olarak ne yaşadığından bihaber. Bu da dediğim gibi cinsel devrim yaşamayan bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor.

9. Birisine verdiğin en büyük zarar neydi?

Birini dövdüm ama bu karşı tarafı tekme tokat dövmek gibi değil, daha çok kamçılamak gibi bir eylemdi. Fakat bu bir zarar değil bu bir oyun ve bu oyunun içinde roller var. Bir taraf dominant olan taraf, bir taraf köle olan taraf. Tabii ki roller ekstrem boyutlara gidebiliyor. Ekstrem boyutlara gidildiğinde "safe word" dediğimiz bir güvenli kelime var. O kelime söylendikten sonra ilişki sonlandırılıyor.

10. Senin tabuların var mı?

Kan, dışkı, ekstrem acı çektirme gibi yönelimlerim yok. Ayrıca kesinlikle ve kesinlikle iki kişinin rızası, ilişkide bulunan herkesin rızasının olması gerekiyor. Bu kesinlikle bir taciz değil, bu kesinlikle bir zorlama değil. Bunun altını kesinlikle çizmek istiyorum.

11. Sahiplerle köleler nasıl ilişki kuruyor?

Öncelikle sahip, köleye bir isim verebilir. Köpek diyebilir, kölem diyebilir ya da istediği ismi verebilir. Genelde aşağılayıcı isimler tercih ediliyor köleler tarafından. O da ona sahibem ya da sahibim diyebilir. Bu ikili ilişkide böyle birbirlerine seslenirler. Kölenin konuşması, ayağa kalkması yasaklanabilir ya da eylemleri kısıtlanabilir. 

Sence Fetişizm sapkınlık mı?

Sapkınlık değil, aslında herkesin fetişleri vardır. Bu basit fetişlerden bahsetmek gerekirse her erkeğin kalça, göğüs, bacak olduğunu söyleyebiliriz. Bunun ayağa evrilmiş olması ya da bir ele evrilmiş olması sadece o kişinin psikolojik alt yapısından kaynaklanan bir cinsel yönelimi.

Videonun tamamını buradan seyredebilirsiniz

Bu içerik de ilginizi çekebilir:

Hem Erkek Hem Kadın Organına Sahip Çift Cinsiyetli Buğra'nın Merak Edilenlerle İlgili Cesur Cevapları - onedio.com
Hem Erkek Hem Kadın Organına Sahip Çift Cinsiyetli Buğra'nın Merak Edilenlerle İlgili Cesur Cevapları - onedio.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurtali1983

Burada ki her şey bir çogumuzun yaşam şekline garip gelir. Zaten bu noktalara ulaşmış insanlar hayatlarının hiç bir döneminde cinsel olarak açlık yaşamamış insanlardır. Birden bire köle sahip ilişkisine veya bdsm ye geçilmez. Yıllar içinde belirli noktalara ulaşılarak uçlara doğru gidilir. İnsanlar çocukluk dönemlerinde strese girerlerse oyuncaklarla hediyelerle ödüllerle rahatlatılır. Gençlik dönemlerinde sosyal aktiviteler ile tatiller gezmeyle tozmayla üstesinden gelinir. Ama belirli bir dönemden sonra(buda genelde 30lu yaşların ortalarıdır) insanları kadın erkek olsun fark etmez seksten daha çok rahatlatan başka bir eylem daha yoktur.

kurtali1983

30 yaşlarında olupta düzgün bir seks hayatı olmayan birey pimi çekilmiş bomba gibidir! Toplum içinde statünüzün getirdiği gerginlik ne kadar fazlaysa insanların sexte aradıkları çeşitlilikte o kadar fazla olur. Kısaca sadece ailesine karşı sorumlu olan bir erkekle büyük bir holding işleten ve yüzlerce çalışan ve onların ailelerinden sorumlu olan bir erkeğin cinsel tercih çeşitlilikleri elbettte ki farklı olacaktır. Kimse kimseyi yadırgamasın.

cilgin_serseri

en son makarna tariflerine bakıyordum buraya nasıl geldim aq

decaf

"Dominant riks" şahaneymiş hakkaten. Dominatrix olacak aslı. Gerçi yine anlamsız. Amerikalılar kelime uydurmayı severler fakat genelde infomercial ya da advertorial benzeri saçmalıklar üretirler.

hknbyrm

Çok normalmiş gibi anlatılmış birde :D Bu psikolojik rahatsızlık bence

yorumsal-varlik

1 cup 2 girl geldi aklıma, efendi belli ki sıçan taraftı 🤔 Hayatımın en büyük sorusunu aydınlattın teşekkür ederim onedio

Görüş Bildir