Bir Dönemin Efsane Gençlik Dizisi Koçum Benim'de Rol Alan Oyuncuların Şimdiki Hâlleri Karşısında Kendinizi Yaşlanmış Hissedeceğiniz Kesin

283PAYLAŞIM

Ne diziydi ama...

Koçum Benim dizisini o dönem izlemiş olanlar hatırlarlar, şu an yıldızı parlayan birçok ismi o dönem dizinin kadrosunda izlemiştik. 2002 yılında başlayan dizi, o dönemin en çok sevilen gençlik dizilerinden biriydi.

Dile kolay, dizinin başlamasından bu yana tam 18 yıl geçmiş... Ama dizi hala kadrosu ve enerjisiyle hafızalarımızda tabii.

1. Koç Can (Tarık Akan)

Basketbol koçunu canlandıran usta oyuncu Tarık Akan, artık aramızda değil ancak efsane oyunculuğu dün gibi aklımızda... ❤️ Dizideki babacan tavırları ve tam bir eğitimci figürü olarak öğrencilerini hayata hazırlayışını unutmak ne mümkün?

2. Deniz Hoca (Ebru Cündübeyoğlu)

Dizinin güzeller güzeli öğretmeni Deniz Hoca'yı, Ebru Cündübeyoğlu canlandırıyordu. Yıllar geçmiş üzerinden, insan hiç mi değişmez? 😍

3. Umut (Ozan Güven)

Özel lisemizin öğrencilerinden biriydi Umut hatırlarsanız. Kendisine Ozan Güven hayat veriyordu. Ne kadar da gençmiş, baksanıza. Kendisi orada 27 yaşında bir delikanlıydı nihayetinde.

4. Eylül (Yasemin Ergene Özilhan)

Dizide Eylül karakterini canlandıran Özilhan, dizi başladığı sırada henüz 18 yaşında bile değildi. Ardından ise asıl çıkışını Doktorlar dizisindeki Doktor Ela karakteri ile yapmıştı hatırlarsanız. Şimdilerde ise kendisini ekranlarda pek göremiyoruz.

5. Pelin (Nehir Erdoğan)

Nehir Erdoğan'ı ilk olarak Koçum Benim dizisi ile izlemiştik, ardından ise Yabancı Damat dizisindeki Nazlı rolüyle gönüllerimizi fethetmişti. Nasıl da gençmiş o zamanlar. Gerçi güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş Nehir Erdoğan, o başka tabii...

6. Eylül (Selin Demiratar)

Tıpkı Nehir Erdoğan gibi ekran macerasında yeni olan isimlerden biri olan Demiratar, o dönem pek tanınan bir isim değildi. Ancak oyunculuk konusundaki yeteneğinin keşfedilmesinin ardından Acı Hayat dizisindeki rolüyle adından söz ettirmeye başladı.

7. Umut (Murat Prosçiler)

Lisenin öğrencilerinden biri olan Murat Prosçiler, oyunculuk hayatını devam ettiren isimlerden. Dizide Umut karakterine hayat veriyordu hatırlarsanız.

8. Cihan (Barış Aksavaş)

Dizinin inek öğrenci tiplemesini de oyuncu Barış Aksavaş canladırıyordu hatırlarsanız. Cihan'ın o gözlüklerini ve jölelediği saçlarını unutmak ne mümkün? 😂

9. Hakan (Hakan Ka)

Çeşitli projelerde gördüğümüz Hakan Ka da dizide Hakan karakterine hayat veriyordu.

10. Orçun (Engin Altan Düzyatan)

Koçum Benim ile yıldızı parlayan isimlerden biri de başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan'dı. Düzyatan, dizinin çekilmeye başladığı dönemde 23 yaşında bir delikanlıydı henüz. Yıllar Düzyatan'a yaramamış mı ama?

11. Ceren (Yasemin Öztürk)

Yıllar, Ceren karakterine hayat veren Yasemin Öztürk'ü de değiştirmemiş mi ama? Kendisini dönem dönem bazı projelerde görmeye devam ediyoruz.

12. Yeliz (Yeliz Doğramacılar)

Koçum Benim dizisinde Yeliz karakterini canlandıran oyuncu, şu sıralar Bir Zamanlar Çukurova'da rol alıyor.

13. Gökhan (Yunus Günce)

Yıllar Yunus Günce'yi de bir hayli değiştirmiş, baksanıza. Kendisi Gökhan karakterine hayat veriyordu.

14. Ali (İsmail Hacıoğlu)

Koçum Benim'de yeteneğiyle herkesin beğenisini kazanan İsmail Hacıoğlu, yıllar içinde birçok yapımda yer alarak ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu herkese kanıtladı biliyorsunuz. Dizide ise Ali karakterine hayat veriyordu.

Siz Koçum Benim'i izlemiş miydiniz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
same-old-ercu.

Yasemin Öztürk (kalp kalp !! :) )

burusk.

ben yunus günceye aşiktım o dizide ya,şimdi kendimden utanyorum 🙈

sara-van-vloerbergen

engin altanin yakışıklılığına bakar mısınız. O saç stili acilen herkes tarafından kullanılmalı.

queen_of_the_7_kingdoms

Yalnız Günce degil Günçe, Ç ile,adamın dilinde tüy bitti...Engin Altan'a bak bee,koçum benim:)Ozan Güven'e de yıllar burun vermiş sanırım

burusk.

😂😂😂

tictactoe

Murat Prosçiler=SüngerBob. Zaten bu arkadaş seslendirmeyi bıraktığından beri hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı.

Görüş Bildir