Görüş Bildir
Haberler
Bildirimleri Takip Etmek Artık Daha Kolay

Bildirimleri Takip Etmek Artık Daha Kolay

ATKN
18.11.2014 - 11:26
İçeriğin Devamı Aşağıda

Akıllı telefonlarımıza her gün yeni uygulamalar yüklüyoruz. Bu uygulamaların bazıları önemli bildirimler veriyor, bazıları ise pek de gerekli olmayan bilgileri bildirim olarak sunuyor. İşte bu karmaşanın içerisinde önemli bildirimleri kaybetmemek adına geliştirilen Ditto adlı cihaz, her dakika telefonunuz yanınızda olmasa bile bildirimlerden uzak kalmamayı sağlıyor.

Simple Matters ‘ın kurucularından Bob Olodort’un belirttiğine göre Ditto; karışıklıktan uzak, sade ve yalnızca sorun çözme odaklı olarak tasarlanmış. Bu cihaz sayesinde önemli bildirimlerin neler olduğunu belirliyor ve bu tür bildirimler geldiğinde titreşim aracılığıyla haberdar olabiliyoruz. Hem kıyafetin üstüne takılabilen bir yapıda olan, hem yanında gelen bilekliğiyle kullanılabilen Ditto, su geçirmez yapısı sayesinde havuzda kullanıma da olanak tanıyor.

Bildirimleri hatırlatmasının yanı sıra telefondan uzaklaştığınızda da haber veren bu küçük cihaz ile telefonu kaybetme derdi ortadan kalkmış oluyor. Üzerinde hiçbir tuş, ekran veya ışık bulunmayan Ditto yalnızca 29 dolar fiyat etiketine sahip ve şu sıralar Kickstarter‘da destekçilerini bekliyor. Siyah, beyaz, transparan renkler ile gelen cihazın 2015 yılında piyasadaki yerini alacağı belirtiliyor. 100.000 dolar destek bekleyen projeye şu an için 63 bin dolar gönderilmiş durumda ve kampanyanın bitmesi için ise son 8 gün kaldı.

Kaynak: http://www.log.com.tr/bildirimleri-ta...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ernusa

bilfirim geldiğinde telefonda titriyor çalıyor ne yani elimde kolumda titreyecek ben yine bildirimleri çıkarıp telefondan bakacağım çok saçma bi icat