Görüş Bildir
Haberler
Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt'ta Elektrikler Ne Zaman Gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ Sorgulama Ekranı...

Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt'ta Elektrikler Ne Zaman Gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ Sorgulama Ekranı...

BEDAŞ ve AYEDAŞ, kentin iki yakasında yaşanacak elektrik kesintilerini paylaştı. Elektik kesintisi gündelik yaşamı olumsuz etkiliyor. Bu nedenle vatandaşlar gün içinde elektrikler kesilecek mi? Ne zaman gelecek? Gibi soruların cevabını araştırıyor. Peki İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek? İşte 29 Aralık 2021 Çarşamba günü İstanbul elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İstanbul elektrik tedarik şirketlerinden AYEDAŞ, Anadolu yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle, BEDAŞ ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgileniyor. İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

AYEDAŞ ve BEDAŞ Elektrik Arıza Sorgulama Ekranı

AYEDAŞ ve BEDAŞ Elektrik Arıza Sorgulama Ekranı

İstanbul elektrik tedarik şirketlerinden AYEDAŞ'ın, Anadolu yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle, BEDAŞ'ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik, dağıtım ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor. İstanbul Avrupa yakasındaki elektrik kesintileri ise BEDAŞ İnternet sitesi üzerinden takip edilebiliyor. BEDAŞ elektrik kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

BEDAŞ Elektrik Kesintisi İçin Tıklayın

AYEDAŞ Elektik Kesintisi İçin Tıklayın

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın