Beğendiğin Dizilere Göre İhtiyacın Olan Şeyi Söylüyoruz!

-

12 soruluk bu testimizde en çok beğendiğiniz dizileri işaretleyin size ihtiyacınız olan şeyi söyleyelim.

#1

Behzat Ç
Kurtlar Vadisi
Aşk-ı Memnu

#2

Leyla ile Mecnun
Ekmek Teknesi
Avrupa Yakası

#3

Kardeş Payı
Ezel
Vatanım Sensin

#4

Diriliş Ertuğrul
İçerde
Fi

#5

İşler Güçler
Muhteşem Yüzyıl
Süper Baba

#6

Hayat Bilgisi
Suskunlar
Kaygısızlar

#7

Shameless
Rick and Morty
Simpsons

#8

House
Fringe
Dexter

#9

The Vampire Diaries
The Walking Dead
Supernatural

#10

Lost
Prison Break
The Wire

#11

How I Met Your Mother
Friends
Seinfeld

#12

Game of Thrones
Breaking Bad
Sherlock

Macera!

secure.static.tumblr.com

Bize verdiğin yanıtlardan anladığımız kadarıyla senin damarlarında resmen bir maceracının kanı akıyor; kalbin "macera macera" diye atıyor! Yani senin yeni şeylere atılman lazım güzel dostumuz. Hayatına biraz renk, heyecan ve macera katman lazım! Uzun süredir belirli  bir döngüde tıkılı kalmışsın çünkü ve bu durum seni oldukça usandırmış. O yüzden bizce topla çantanı ve hiç gitmediğin yerlere git, hiç görmediğin yerleri gör! Bu sana iyi gelecek, göreceksin!

İlgi!

img06.deviantart.net

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen son günlerde biraz ilgisiz kalmış gibisin. Ya kendini işlere inanılmaz gömdün ve sosyal hayattan soyutladın, ya da başka bir şey. Sebebi ne bilemeyeceğiz ama senin birazcık sevgiye, ilgiye ihtiyacın var bu günlerde. Sevdiğin bir insanla oturup karşılıklı dertleşmek bile sana çölde karşına çıkmış bir sürahi soğuk su gibi gelecek eminiz. O yüzden bizce ara bir arkadaşını ve çay içmeye çağır onu, zor bir şey değil bu sen de biliyorsun!

Huzur!

c1.staticflickr.com

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin ruhun ve hatta bedenin huzura aç! Son zamanlardaki yoğunluk, koşturmaca ve karmaşa seni inanılmaz bunaltmış. Tek isteğin başını arkana yaslayıp hiçbir şey düşünmemek olmuş resmen. E aslında bunu yapabilirsin, ama düşünceler rahat bırakmıyor değil mi? Biliriz o duyguyu... O yüzden bizce meditasyon yapmayı deneyebilirsin, ya da sakin bir müzik açıp sadece ona odaklanmayı. Böylece birkaç dakikalığına da olsa hem beynini, hem ruhunu, hem de bedenini dinlendirmiş olursun. Uygun bir zaman ayırdığında da bir kafa tatiline çıkmanı tavsiye ederiz.

Tutku!

s-media-cache-ak0.pinimg.com

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla özellikle de son günlerde senin hayatında eksik olan şey tutku! Bir hobiye, eşyaya veya kişiye... Neye olduğu fark etmez. Ama senin buna ihtiyacın var. Kendini boşlukta gibi hissediyorsun. Bu yüzden de bir şeye tutkuyla bağlanmak istiyorsun ama bunun ne olduğunu bilmiyorsun. Bizim sana tavsiyemiz daha önce hiç denemediğin şeyler denemek ve yeni insanlarla tanışmak. Nereden ne çıkacağını asla bilemezsin çünkü, öyle değil mi?

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevda-almaz

ilgi

eslemkahramann88

Sadece 2.ve 4. sorulara gönül rahatlığıyla cevap verebildim cunku ennn sevdiğim dizi diriliş ertugrul😍 bir de leyla ile mecnun💜

elif-atilla

damon umu gördüm 😘❤️❤️

buse-deniz-talan

İlgi!

heidininkankisi

Bize verdiğin yanıtlardan anladığımız kadarıyla senin damarlarında resmen bir maceracının kanı akıyor; kalbin "macera macera" diye atıyor! Yani senin yeni şeylere atılman lazım güzel dostumuz. Hayatına biraz renk, heyecan ve macera katman lazım! Uzun süredir belirli bir döngüde tıkılı kalmışsın çünkü ve bu durum seni oldukça usandırmış. O yüzden bizce topla çantanı ve hiç gitmediğin yerlere git, hiç görmediğin yerleri gör! Bu sana iyi gelecek, göreceksin!

Başlıklar

çaymüzik
Görüş Bildir