Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Balık Burcu Mağdurları Buraya! Bu Burçtan Sevgilisi Olanların Çok İyi Anlayacağı İnsanı Çıldırtan Durumlar

566PAYLAŞIM

Balık burcu insanlar genellikle çok duygusal, kırılgan, nazik insanlar olarak bilinirler fakat bu detayların altında neler gizlediklerini ancak onlardan biriyle bir kere bile olsun sevgili olmuş kişiler bilir!

Çok sadık gibi görünseler de akılları fikirleri hep fesatlıktadır. Ama bunu size belli etmezler, foyaları çıkana kadar saf gibi inanırsınız.

O kadar hayalperestlerdir ki, 'artık gerçek hayata dön. Hayat senin sandığın gibi değil' demek istersiniz.

Çok hayal kurar ama yapması gerekenleri asla yapmaz. Hep erteler, hep erteler...

Hayatında o kadar sorumsuz davranır ki, artık sizin de yaşam enerjinizi sömürür!

Zora geldiği anda pes eder ve hemen kaçar. Bir şeyler için çabaladığını gördüğünüz an sayısı bir elin parmağını geçmez.

Her durumda mağduru oynamayı aşırı sever ve herkese bir yaka silktirir...

Bazen o kadar zayıf bir durumda olurlar ki, hayatın sonu gelmiş gibi davranırlar. Size de onu kendine getirmek düşer. Sonra uğraş ki uğraş...

Her ne kadar ilişkide olsa bile kafası hep yalnızlıktadır. Hiçbir durumdan tatmin olmaz sürekli eksik olan şeylere odaklanırlar...

Kötü bir olayla karşılaştıklarında, yaşanan her şeyi bir kalemde silerler. İkinci şans verdiklerini görmek çok nadirdir.

Bazen öylesine kinci olurlar ki, beş sene önceki olayları tekrar gün yüzüne çıkartırlar. 'E biz bunu çözmüştük?' diye düşünür ve dumur olursunuz.

Özlerinde ne kadar iyi niyetli olurlarsa olsun bazen öyle tavırlar sergilerler ki, 'sen değiştin!' dersiniz. Aslında değişmemiştir. İçinde hep öyledir o...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ezph

Ne kadar dibe sokarbilirsek o kadar iyi demişsiniz sanki. Bunun sadece balık burcu yada diğerleri olmakla ne alakası olduğunu anlayamıyorum gerçekten. Koç burcuyum ben mesela yani böyleyim diye ben herkesten iyiyim falan dediğimi yada sözde egomla uçuyor olduğumu mu düşünüyorsunuz acaba merak içerisindeyim. Herkesin diğerlerinin kötü bulduğu özellikler var ve illa ki dile getirilir. Mükemmel insanlar değiliz hiçbirimiz sonuçta ama keşke pişmanlıktır demeden önce bunun bu burçta olan insanlara ne ifade edebileceğini düşünseniz yazmadan önce. Bu burçta tanıdığım ve bu yerdiğiniz özellikleri taşıyan hayatım da iki insan vardı, biri ile artık görüşmüyoruz ve biri ise gittiğim her dakikası orada burada sarılıp sürekli öperek bunalttığım teyzem.

ezph

Bir sürü burçtan insan da tanıyorum var hayatımda. Peki anlaşamadığımız, aykırı olduğumuz zamanlar olmuyor mu? Kimse 4/4'lük insan olamıyor, kendinizi kandırmayın. Hiç ilişkim olmadı şu ana kadar ama bu gibi olaylarda tek taraflı değil de resmin tamamına bakılması gerektiğinin bilincindeyim, ben böyle düşünüyorum. Bir zamanlar hoşlandığınız yada sevdiğiniz insanların ardından atıp tutmanız ayrı bir olay yani hiç mi sevdiğiniz yönleri olmadı da sadece eksilerini tartışıyorsunuz kişiye duyduğunuz saygı sadece ilişki içerisinde olduğunuz zaman boyutlarını mı kapsıyor, anlam veremedim. Pişmanlık gibisinden kırıcı, sinir bozan kelimelerle 'X burcu' diyerek tümü yargılamaya yönelik yazılarla söveceğinize insanları iyi/kötü yönleri ile iki ucunu da ele alarak düşüncelerinizi belirtmeye uğraşmanız daha mantıklı olmalı, eleştirmek hiçbirimizin haddi değil!!

ezph

Sadece berbat ve kötü yönlerimiz ile eleştirilerek sövülen birileri olmayı doğru buluyorsanız devam edin, böyle düşünebilen insanlar 'pişmanlıktır' diyebilin o halde. Herkes sabit üretilmiyor, bilirsiniz üzgünüz.

gunesliler

Editör anladık, Balık burcu sevgilin vardı ayrıldın. Biz sizi dinlemek zorunda mıyız? Bi salın artık ex sevgiliye içerik yapma olayını. Bu arada içeriğe göre editöre ne kadar koyduğunu da anlamış oluyoruz...! HEr ayrılan Onedio editörü hemen , X burcu beni nasıl sikti diye anlatmak zorunda mı? işe alınma kuralınız mı bu? sözleşme mi imzalatıyorlar size ? Hayır neden yani? neden ?

pisagor-ucgenogullari

Ulan bu nasıl bir kin nasıl bir öfke. Kimisi şerefsiz demiş, kimisi daha da ileri gidip şerefsizoğlu şerefsiz demiş, kimisi iki yüzlü demiş, daha neler neler. La biz naptık size. Evet biraz kindarlığımız var, evet bazen elimizdekinin kıymetini bilmiyoruz, evet biraz hayalperestiz, evet yalnızlıkla saykodelik bir ilişkimiz var peki siz ne kadar mükemmelsiniz ki bizim bazı dengesiz hallerimizden dolayı bizi yerden yere vuruyorsunuz.

doctor-what

yazdığını bir oku be adam kötü yönlerinden bahsedişin yazının üçte ikisi filan cbjdndnd

redkit_13

Bu burç olaylarına pek inanmasam da enteresan bir şekilde Yazılanların çoğu doğru, özellikle hiçbir şeyden memnun olmamaları ve sürekli kafaları yalnızlıkta olması tam isabet. Hepsi böyle değildir tabiki, o ayrı konu. onlardan biriyle evliyim ve size tavsiyem en ufak bir şeyde herşeyi yakıp yıkıyorsa ve hiçbir şekilde çabalamıyorsa, koşarak kaçın ordan. Bunu yapan herkesten kaçın bence sadece burçla alakalı değil.

Gizli Kullanıcı

ikizler burcu değil mi yahu bu ?

ozcylnn

Bir farkla biz şeffafız onlar değil :D

Görüş Bildir