Görüş Bildir

Balayı Çifti İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'den "Dolar" Göndermesi!

Anasayfa > Güncel

Geçtiğimiz günlerde evlenen İbrahim Tatlıses'in şarkıcı oğlu İdo Tatlıses ve manken Yasemin Şefkatli balayı için yurt dışına gitmeyi tercih etti. Instagram hesaplarını aktif olarak kullanan ve takipçileriyle hayatlarını paylaşan ikili New York gezilerine dair anılarını da sosyal medyaya yüklemekten geri durmadı. Yasemin Şefkatli'nin yaptığı alışverişlerle dalga geçen eşi İdo Tatlıses dolar kuruna esprili bir göndermede bulundu. İşte İdo Tatlıses'in o paylaşımı...

Ekim ayında dünya evine giren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli çifti balayını New York'ta geçirme kararı aldı. Yurt dışı tatillerinde yaşadıklarını ve aldıklarını takipçileriyle paylaşan Yasemin Şefkatli'ye İdo Tatlıses dolar kuru üzerinden yaptığı esprileriyle katıldı.

New York'ta Balayı

New York'ta Balayı

Ekim ayında nikah masasına oturan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, düğünden sonra balayı hazırlıklarına başlamıştı. Tatillerini New York’ta yapma kararı alan çift, geçtiğimiz günlerde Amerika’ya uçtu.

Gezdikleri yerlerde fotoğraf çekip Instagramda yayınlayan çift, yaptığı ‘dolar’ göndermeli paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Dolar'ı Düşünüyorum!

Dolar'ı Düşünüyorum!

İdo Tatlıses yaptıkları paylaşımlarda dolar hakkında göndermelerde bulundu. Eşi Yasemin Şefkatli ve takipçileri bu durumu komik bularak son derece eğlendi.

İşte İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin O Paylaşımları:

İşte İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin O Paylaşımları:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?