Görüş Bildir

Bahçeli'den Akşener Açıklaması: 'Bir Kadının Bu Denli Ayıplı Bir Dil Kullanması Rezilliktir'

Haberler
> Bahçeli'den Akşener Açıklaması: 'Bir Kadının Bu Denli Ayıplı Bir Dil Kullanması Rezilliktir'

MHP lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in bugünkü grup toplantısında kendisine yönelik yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi. 

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Bugün İP'in Başkanı, talimatlı ve tembihli bir konuşmayla nefret nöbetine girmiştir. Bir kadının bu denli ayıplı bir dil kullanması esasen rezilliktir.' dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugünkü grup toplantısında yaptığı konuşmada  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bazı parti yöneticilerinin kendisine hakaret ve küfür ettiğini dile getirdi. Akşener, “Bugün olmazsa mahşerde hep birlikte Allah’ın huzurunda hesaplaşacağız sizinle” ifadelerini kullanmıştı…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Akşener'in açıklamaları üzerine sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
122
96
20
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
rcpbyrm

siz kadının gülmesine de rezillik diyorsunuz. !

Sıradan Biri

Bu itin öldüğü gün meydanda lokma dağıttırmazdam ne olayım. Memleketin bu hale gelmesini, tayyibe bu kadar yetki verdiren aha bu oç şahıstır.

V for Valkyr

Osmanlı Çocuğu demek istedin herhalde? Öyle diyeceğine "madde harici alış-veriş erbabının çocuğu" da diyebilirsin. Bu daha makul. Fazla da dikkat çekmez ;)

duygu olur

Cinsiyetçiliği falan geçtim "İP'in Başkanı dün ne söylemişse bugün çiğnemiş" cümlesini bu ülkede kurabilecek en son insanlardan biri olmalı Bahçeli.