Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Baba Vanga 2020 Kehanetleri Koronavirüs Salgını Sonrasında Yeniden Gündeme Geldi!

7.8bPAYLAŞIM

Ünlü kahin Baba Vanga'nın 2020 kehanetleri ülkemizde de can sıkıcı bir şekilde yaşanan Koronavirüs salgını sonrasında yeniden gündeme geldi. 

Baba Vanga kehanetlerinde 2020 yılı için neler var gelin hep birlikte bakalım.

Başlamadan önce: Baba Vanga kimdir?

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga Bulgar asıllıdır. 31 Ocak 1911'de o dönemde Osmanlı'da bugün ise Kuzey Makedonya Cumhuriyeti topraklarında olan Ustrumca'da doğdu. Evlendikten sonra bilinen ismi Vangelia Gushterova olmuştur. Kozhuh dağlarında, Rupite bölgesinde hayatının çoğunu geçiren bir Herbalist olarak bilinir. Dünyada milyonlarca insan, paranormal yeteneklerinin sahip olduğunu düşünüyor.

Baba Vanga 1996 yılında hayatını kaybetmiştir. Ancak ölmeden önce gelecek yıllara ait çeşitli öngörülerde bulunduğu iddia edilmektedir.

Kehanet olarak adlandırılan öngörüleri arasında Birleşik Krallık'ta yaşanan Brexit, 2004'te yaşanan tsunami, 11 Eylül saldırısı gibi pek çok olayın olduğu iddia ediliyor.

2019 yılı ile ilgili olduğu iddia edilen kehanetleri de sizlerle paylaşmıştık.

Suikastler, Felaketler! Baba Vanga'nın Kehanetlerine Göre 2019'da Dünyayı Neler Bekliyor? - onedio.com
Suikastler, Felaketler! Baba Vanga'nın Kehanetlerine Göre 2019'da Dünyayı Neler Bekliyor? - onedio.com

Baba Vanga tıpkı Nostradamus gibi sonradan gerçek olan tahminlerde bulunduğu iddia edilerek ünlü oldu.

1996 yılında ölen Baba Vanga'nın 2020 yılına dair de kehanetlerde bulunduğu iddia ediliyor ancak internet üzerinde 2019 ve 2020 kehanetlerini karşılaştırdığımızda pek çok sitenin aynı şeylerden bahsettiğini görüyoruz.

Peki geleceğe yönelik bahsedilen, 2019 ve 2020 yılı için gördüğümüz kehanetler arasında neler var?

Öncelikle ABD Başkanı Trump'tan ve Rusya Devlet Başkanı Putin'den başlayalım.

ABD ve Rusya'nın devlet başkanlarına yönelik suikast iddialarına yer verdiği söyleniyor. Baba Vanga tarafından paylaşıldığı iddia edilen bilgilere göre Trump'ın yaşayacağı bir hastalık nedeniyle sağır kalacağı ve daha sonra beyin tümörü ile uğraşacağı belirtiliyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ise Kremlin'de bir suikaste kurban gidebileceği belirtilen iddialar arasında.

Tabii bu kehanetin de 2019 mu yoksa 2020 için mi olduğunu teyit edemiyoruz.

Son günlerde ünlü kahinin Koronavirüs hakkında bir kehanetinin olup olmadığı merak ediyor. Kimi kaynaklara göre Baba Vanga'nın bu konuya ilişkin bir kehaneti var.

Ancak iddiaları araştırsak da doğrulayamıyoruz. Biz yine de bu iddiayı sizinle paylaşalım. 

Baba Vanga ölmeden önce onunla tanışan ve şu an 73 yaşında olan Bulgar sporcu Neshka Stefanova Robeva sosyal medya hesabından şunları paylaştı.

“Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü corona kelimesi Bulgarcada, taç anlamına geliyordu. Bunun bütün ülkenin Rusya’nın koruması altında olacağına yormuştum. Durumu şimdi anladım.”

İlgili kaynak için buraya tıklayın.

Baba Vanga'nın evrendeki hayatın sona ereceği tarih için de bir tahmini var.

Ünlü kahinin 5079 yılında evrendeki hayatın son bulacağına dair iddialarda bulunduğu söyleniyor. 

Aynı zamanda ilerleyen yıllarda dünyanın salgın hastalıklarla uğraşacağı da söyleniyor.

Koronavirüs Salgınını Bildiği İddia Edildi: 16. Yüzyılda Yaşamış Olan Fransız Kahin Nostradamus'un 2020 Kehanetleri - onedio.com
Koronavirüs Salgınını Bildiği İddia Edildi: 16. Yüzyılda Yaşamış Olan Fransız Kahin Nostradamus'un 2020 Kehanetleri - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuat-tombul

o zaman bütün kahinlerin 2021 ve sonrası için kehanetlerini yazın da ona göre tedbirimizi alalım. iş işten geçtikten sonra öyle demişti böyle demişti olmasın. bir de zengin iş adamı varsa makarna fabrikası açsın en çabuk o bitiyor

zeynep-mentes-cal

sacma herseyı tek bılen ALLAH dır ondan baska ılah yoktur o tek ve herseyın rabbıdır

eylul-can1

@efsoduyarr

feyk

buna nostradamus ruleti derler. kesin tarih ve kesin ifadeler kullanmadan kehanetlerde bulunursan zaman icinde bir kismi mutlaka tutacaktir, bir kaci tuttugunda aa gelecegi bildi derler ama havaya giden tutmayan onca kehaneti kimse gormez, isi istatistige vurdugundan tombaladan cekecegin kehanetlerden yuksek bir oran goremezsin ama insanlar boyle seylere inanmak istiyor, bilimsel bakisi ve analitik dusunceyi temelden almamis insanlarin alakasiz yerlerden neden sonuc iliskisi kurma gayreti.

zehar

hiç bi kehanet de zamanında çıkmaz ortaya hep bi durum olduğunda "aa bak bu böyle demişti" olur .d

eresbos

''Corona hepimizin üzerinde olacak demişti'' bu cümleden sonra okumayı bıraktım. Masal kitaplarından mı çaldınız bu cümleyi :D

doctor-what

sonraki paragrafta tuhaf bir açıklaması var sadadadas

Görüş Bildir