Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Suikastler, Felaketler! Baba Vanga'nın Kehanetlerine Göre 2019'da Dünyayı Neler Bekliyor?

86PAYLAŞIM

Balkanların Nostradamus'u olarak bilinen tarihin en ünlü kahinlerinden Baba Vanga, yaşamını yitirdiği 1996 yılından sonra kehanetlerinin gerçekleşmesi ile ilgi odağı oldu. Dünya tarihini etkileyen pek çok olay hakkında kehanetlerde bulunan Baba Vanga'nın şöhreti yıllar geçtikçe oldukça arttı.

Peki Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri neler? 2019'da dünyayı neler bekliyor?

Baba Vanga'nın kehanetlerinde 11 Eylül saldırıları, İŞİD'in kurulması, Brexit süreci gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor.

Tarihi öneme sahip bu olayları gelecekle ilgili kehanetlerinde aktaran kahin 1996 yılında yaşamını kaybetti ancak hala her sene onun tahminleri konuşuluyor.

12 yaşında görme yetisini kaybeden Bulgar kahinin 2019 kehanetleri hiç iç açıcı değil.

Kahin'in dünyanın sonunun geleceğini söylediği 5079 yılına kadar sayısız kehaneti var.

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'e bir suikast girişimi düzenlenecek! Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin'in dikkat etmesi lazım.

Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek.

Asya'nın yarısını silecek bir tsunami faciası! Doğal afetlerle başı dertte olan Asya 2004'te bir tsunami faciası yaşamıştı ancak Baba Vanga bu sefer devasa bir tsunami bekliyor.

Avrupa'nın ekonomik çöküşü geliyor, euro bölgesi tehlikede! Son yıllarda İtalya, İspanya, Yunanistan gibi pek çok Avrupa ülkesinde ekonomik sıkıntılar yaşanıyordu. Acaba Avrupa'yı bu sene çöküş mü bekliyor?

Daha önce belki de Avrupa Birliği'nin kaderini belirleyen olaylardan biri olan Brexit'i tahmin eden Baba Vanga şimdi de Avrupa'yı bekleyen bir ekonomik çöküşü kehanetinde bulundu. Bekleyip göreceğiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-atasalan

RTE için de bişeyler söyleseydin ya keşke. Felaket ve şer tarzı şeyler mutlu ederdi bizi.

bayan-sinir

Yok kahinmiş yok büyücü bunların hepsi palavra... Bunları ciddiye alanlar net morondur.

pasaeli

kargadan başka kuş nostrodamusdan başka kahin tanımam !! bu zat her yıl için ajanda mı bastırmış her sene sonunda bunun kehanetleri saçılıyor ortaya

manonthehood

Vallahi geçen gece rüyamda gördüm, 24 Aralık'da Trump CIA'in işin içinde olduğu bir suikastte öldürülüyordu. 11 gün sonra yeni kahininiz Türkiye'den çıkacak olabilir :)

hamsi-bogart

KAHİN OLMAK DA ZOR,SADECE POPÜLER ŞEYLERLE İLGİLİ KEHANETTE BULUNABİLİYORSUN.

Görüş Bildir