Aşkın Tarifi 3. Bölüm Fragmanı

1PAYLAŞIM

Aşkın Tarifi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Naz Taylan'a herkesin önünde evlenme teklifi ettiği için kızarken Taylan "Yoksa kabul etmeyecek miydin?" diyerek şüphe duyar. Öte yandan Fırat Naz'ın Taylan'ın evlilik teklifini kabul etmesine oldukça öfkelenir ve Taylan ile birbirlerine girerler. İşte Aşkın Tarifi 3. bölüm fragmanı...

Aşkın Tarifi Son Bölüm Özeti

Lansman gecesindeki öpüşme olayı, herkeste şok etkisi yaratır. Naz, karşılaştığı bu hadsizliği içine sindiremez ve Fırat’ı kovar. Diğer yandan Taylan, Fırat’ın bunu yapmasının ardındaki sebebi aramaya başlar. Fırat ise utanç içindedir. Naz’a kendisini affettirmeyi kafasına koyar. Bunun için öyle şeyler yapar ki, işler bir anda tersine döner ve bu defa da Naz’ın Fırat’ı restorana dönmeye ikna etmesi gerekir.

Naz, Fırat’ın dünyasıyla da ilk kez bu sayede karşılaşır. Fırat’ın sıcacık dünyası, buzlar kraliçesi Naz’ın bile yavaş yavaş erimesine neden olur. Fırat ve Naz, Fırat’ın mahallesinde, sürprizlerle dolu, hiç unutamayacakları bir akşam geçirirler. Ancak diğer tarafta Taylan da boş durmaz. Fırat ve Naz, Taylan’ın yeni hamlesiyle şaşkına dönecektir. Peki, Fırat bu yenilgiyle geri mi çekilecek, yoksa kalıp savaşa devam mı edecektir?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir