Görüş Bildir
Haberler
Apple, Beats Music Servisini Tüm iOS Cihazlara Getirecek

Apple, Beats Music Servisini Tüm iOS Cihazlara Getirecek

ATKN
20.11.2014 - 13:11
İçeriğin Devamı Aşağıda

Online müzik dinleme servislerinde yaşanan rekabet günden güne kızışıyor. Beats’i bünyesine katarak müzikle ilgili olarak büyük bir gelişmenin yapılacağının sinyallerini veren Apple, iddialara göre Beats Music ‘i önümüzdeki günlerde tüm iOS cihazlara getirecek.

Geçtiğimiz aylarda Beats’i satın alarak tüm dikkatleri üzerine çeken Apple, uzun bir süre Beats ile ne yapacağı konusunda sessizliğini korumuştu. Bugün gündeme gelen haberlere göre ise Beats Music’in 2015 yılında iOS’a dahil edeceği iddia edildi. iTunes ile kıyaslandığında çok düşük bir kullanıcı sayısına sahip olan Beats Music’in, iTunes’un içerisine dahil edilebileceği de söylentiler arasında. Ayrıca Beats Music’in aylık ücret sisteminin kaldığı yerden devam edeceği de dile getiriliyor.

Şu anda dünya çapında 800 milyondan fazla iOS işletim sistemli cihaz bulunuyor. Kullanıcıların 200 milyonu ise iTunes kullanıyor. Apple’ın bu kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu göz önüne aldığımızda, müzik dinleme servisleri arasında liderliğe oynayacağını ve bu servisten büyük miktarlarda kar elde edebileceğini öngörmek mümkün.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/apple-beats-mus...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0