Görüş Bildir
Haberler
Apple Açıkladı: Eski Samsung, HTC, Sony, Nokia, LG veya BlackBerry’ni Getir iPhone’u Götür

Apple Açıkladı: Eski Samsung, HTC, Sony, Nokia, LG veya BlackBerry’ni Getir iPhone’u Götür

ATKN
31.03.2015 - 10:18
İçeriğin Devamı Aşağıda

Avrupa’daki bazı ülkelerde iPhone modellerinin takas programı sonucunda tüketicilere daha düşük bir ödeme maliyeti ile ulaştırılması hedefleniyor. Üstelik sadece Android cihazlar değil, takas programı Windows Phone ve BlackBerry için de geçerli olacak.

Apple’ın Android cihazlar ile iPhone modelleri arasında bir tür takas programı üzerinde çalıştığı, bazı Apple Store mağazalarında bu yönde eğitimlerin verildiği haberi daha önce paylaşılmıştı. Söylentilerin doğru olduğu ortaya çıkarken Apple, programın detaylarını paylaştı.

Daha fazla iPhone satışı gerçekleştirmek için yürütüleceği anlaşılan program çerçevesinde tüketiciler eski Sony, Samsung, Nokia, BlackBerry, HTC, LG modellerini iPhone modelleri ile takas edebilecekler. Söz konusu modeller belirli bir fiyata sayılacak ve üzerine ekleme yapılması gerekecek. Böylelikle iPhone’lar, daha az ödeme yapılarak satın alınabilecekler.

Apple’ın küresel anlamda büyük bir adetsel üstünlük elde eden Android cihazları hedef aldığı görülen takas programı kapsamındaki modeller de açıklandı. Xperia Z3 dahil 8 Sony, Galaxy Note 4 ve Galaxy S5 dahil 22 Samsung, Lumia 1520 dahil 4 Nokia, HTC One M8 dahil 7 HTC, Nexus 5 dahil 9 LG ve Bold 9900 dahil 4 BlackBerry modeli ile iPhone modelleri takas edilebilecek. Program Amerika, İngiltere, İtalya ve Fransa’da başlarken uygulamanın Türkiye’de hayata geçirilip geçirilmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın