Görüş Bildir
Haberler
Anonymous'tan Sedat Peker'e: Yürü Git Faşist

Anonymous'tan Sedat Peker'e: Yürü Git Faşist

Uzun zamandır Youtube platformu üzerinden video yayınlayan Sedat Peker videolarında açıkladıklarıyla sık sık gündeme gelmekte. Bir süredir bulunduğu durumlardan ötürü video yayınlayamayan Peker Twitter hesabı üzerinden açıklamalarını yapmaya devam ediyor. Peker'e bu sefer Anonymous'tan sert karşılık geldi. Uluslararası hacker grubu Anonymous, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e “Yürü git, faşist” ifadeleriyle yanıt verdi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kendi İşime de Kimseyi Karıştırtmam

Kendi İşime de Kimseyi Karıştırtmam

Hacker grubu Anonymous'un kendisi hakkındaki bilgi saklama iddiaları üzerine açıklama yapan Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 'Doğru söze bizim inancımızda 'amin' denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim yani bu bir sır değil. Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki var. Kimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmam' demişti.

"Yürü Git Faşist"

"Yürü Git Faşist"

Anonymous tarafı ise kendilerine yanıt veren Peker'e ilişkin Twitter hesabı üzerinden, 'Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış. Kendisine cevabını sonra vereceğiz. Şimdilik kendisine diyebileceğimiz tek şey: Yürü git faşist' paylaşımında bulundu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
2
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın