Ana Yüreği Be! Kendisi First Class'ta Uçarken Kocası ve Çocuklarının Ekonomi'de Uçmasını İsteyen Blogger Anne

-

40 yaşındaki iki çocuk sahibi blogger anne işi gereği sürekli seyahat ediyor ve çoğu zaman kocası ve çocukları da ona eşlik ediyor. Ancak kendisi first class'ta uçarken ailesi ekonomi'de uçuyor! Mirror kaynaklı haberimize gelin hep birlikte bakalım.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/mu...

Sizi 40 yaşındaki iki çocuk annesi blogger annemiz Naomi Isted ile tanıştıralım!

Kendisi blogger olmanın gereği olarak, Karayipler gibi dünyanın farklı farklı adaları ve ülkelerine gitmesi ve deneyimlerini anlatması için sponsorlu olarak dünyayı geziyor.

Tabii sürekli bir seyahat halinde olan anne first class'ta uçmaktan geri kalmıyor. Ancak kocası ve çocukları ona eşlik ettiği zamanlarda ekonomide uçuyorlar.

Çocukların ve gençlerin, eğer gerçekten uslu değillerse First Class'ta uçmaması gerektiğini düşünüyor. Çünkü kimse yolculuk boyunca oradan oraya koşuşturan ve konuşan çocuklarla uğraşmak için para vermiyor sonuçta diye düşünüyor.

Naomi, kendisi içkiler ve yemeklerle first class'ta gününü gün ederken, kızı Fleur, oğlu Rocco ve kocası Haydn'in 10 saatlik bir yolculukta ekonomide uçmasından son derece memnun olduğunu söylüyor.

Sebebini ise "Gerçekten güzel bir hayatımız var ve çocuklarımın paranın değerini anlamasını ve çok çalışmanın önemini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. First Class'ta uçmak için çok gençler." şeklinde açıklıyor

"Eminim ki insanlar sen bu fırsatlara sahipken çocuklarından nasıl paranın değerini bilmelerini istiyorsun diye düşünüyorlar."

Naomi bu duruma ise şöyle açıklık getiriyor: "Bütün bunlar bana çocukken ya da gençken tabakla sunulmadı, her şeyimi çalışarak elde ettim." "Tıpkı benim gibi, kocam da bu durumdan memnun, çocuklarla vakit geçirmeyi seviyor. Hayatımıza neler kattığımın farkında ve bunu takdir ediyor." diye ekliyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, Naomi'nin yerinde olsaydınız siz de aynı şeyi yapar mıydınız?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nil-new

banane ne yaparsa yapsın tüm derdimiz bitti bumu kaldı

adekaj

Annelik böyle bir şey(!)

alwrich

İroni mi bu yani, ne ana yüreği yahu😡😡🤔, Eşi akilli olsa bu kadından boşanır kendisi 1.Sınıf, ailesini de ekonomide uçuruyor. Ben burda kocasının salakliģını çıkardım, o çocuklara üzüldüm, Madem ailesini düşünüyor hep beraber ekonomide uçsunlar ya. Böyle çıkarcı iki yüzlü insanlardan midem bulanıyor. Önde keyif çat arkada da ailen sandövicle idâre etsin. çok sinirlendim

merdan-rozyyev

Alt tarafı portakal suyu içiyor başka bi farkı yok kocası ve çocuklarından :D

kalel97979

Hadi ordan Ozkan hasiski, hosaskski, hosasisaski, neyse.

Görüş Bildir