Ali Vefa'nın Kalbi Kırık! Triplerle Dolu Mucize Doktor'un 4. Bölümünde Neler Yaşandı?

654PAYLAŞIM

Mucize Doktor pek çok kişi tarafından sevilen dizilerden biri oldu. Karakterler giderek otururken, dizide yaşananları merakla takip ediyoruz.

Geçtiğimiz haftanın son sahnesinde Ali'cim Nazlı'nın Adil'le konuşmalarını duyup bir hayli üzülmüştü.

Mucize Doktor'un 3. Bölümünde Yaşananları Duydunuz mu? Ferman Hoca Ali'ye İyi Bir Şeyler Söyledi! - onedio.com
Mucize Doktor'un 3. Bölümünde Yaşananları Duydunuz mu? Ferman Hoca Ali'ye İyi Bir Şeyler Söyledi! - onedio.com

Ali'miz kırgınlığını bir türlü üzerinden atamadı haklı olarak. Ama Nazlı'ya bakamazken onunla birlikte Muhsin Amcanın karaciğer naklini gerçekleştirmek için önemli bir göreve katılmak zorunda kaldı.

Nazlı da Ali'nin neden ona böyle davrandığını bir türlü anlayamadı, hatta Demir'e sordu neden böyle olduğunu.

Demir Açelya'ya, Açelya Güneş'e, Güneş baş hemşireye, baş hemşire de Adil Hoca'ya sordu nedenini...

Bu arada Beliz hastane için iyi bir yatırımcı buldu, ancak o yatırımcının önce ameliyat olması gerekiyordu.

Ferman'dan Tanju ile birlikte bu ameliyata girmesini rica etti ve o da "Ben sana hayır demeyi ne zaman öğreneceğim yiaa?!" diyerek Tanju'yu ikna etmeyi kabul etti.

O sıralarda kahramanlarımız karaciğerin sıcaklığının düşmemesi ve ciğerin ölmemesi için yoğun bir çaba harcıyorlardı.

Beliz de mecbur kalıp Kıvılcım'dan yardım istedi ve o da Tanju'yu ikna etti.

Ciğerin nakil edileceği Muhsin Amca, hastanedeki herkes için son derece önemliydi ancak Muhsin Amca 2 gün önce bir kadeh de olsa alkol almıştı :/

Bu arada kurulda kararı verecek olan Beliz, nakilin gerçekleştirilmemesi yönünde görüş bildirdiğinden, Ferman'la araları bir hayli bozuldu.

Muhsin amca ne yazık ki alkol aldığı için, başarıyla ulaştırılan ciğerin nakledilmesi mümkün olmadı.

Ali, Nazlı'nın arama kaydını göstererek Adil Hoca ile konuşmalarını duyduğunu belirtti. Ve tam olarak şu sözleri boğazımızı düğümledi: "Otizmliyim ben, aptal değilim!"

Bunun üzerine Nazlı, Ali'nin arkadaşları olduğunu görmesi için herkesi toplayarak bir buluşma ayarladı. Tabii gönlünün prensi Ferman'ı davet etmeyi unutmadı.

Onların minnoşluklarını ve barışmalarını aynen bu şekil izledik.

Açelya yılanı Demir'e aşık olduğundan ve Demir de Nazlı'ya gönlünü kaptırdığından dellenip Ali'nin canını yakmak istedi ve ona "Hiçbirimiz senin arkadaşın değiliz. Senin arkadaşın yok!" dedi.

Nihal'in kankası Pelin yine kıskançlık krizlerinde.

Açelya, umarız ki Demir sana tek bir an bile bakmaz!

Her neyse, dizimiz yine reytinglerde birinci oldu, sosyal medya da yine durmadı.

Gelecek haftanın fragmanını böyle bırakalım ve Ali'nin kalplere dokunan sözüyle bitirelim: Herkes ikinci şansın peşinde kimse birinci şansı düzeltmeyi düşünmüyor.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhan-demirkan

ulan bende dizide bir şeyler oldu, millet sette kavga etti-dizi bitti sandım da geldim.... Tee Allah'ım...

muhalif-kursad-zafer

İlk defâ bir dizinin neden ve nasıl bu kadar çok sevildiğini, tutulduğunu merâk etmiyorum; çünkü yanıtı içinde.. Özlediğimiz birçok şey var.. Özellikle de kimi velîlerin, çocuklarının otizmli bir çocukla aynı sınıfta olmasını protesto edip okula göndermediklerinde o çocukcağızın sınıfta tek başına oturduğu haber görüntüleri aklıma geldikçe daha bi' başka seviyorum bu diziyi..

jey

Şu sarı çiyandan malesef hayatımızın bir yerlerinde hep var. Hırs dolu ve bulduğu yaradan vuran, vuramayacağı insanlara yaltaklanan! Evet biliyorum sadece bir dizi ama içinde ki kötülüğü kusuşu o kadar tanıdık geldi ki çıldırdım:)

drdoof6789

gereksiz abartılmış bir dizi 👎

azra-gul1

kesinlikle gereksiz abartılmış olduğunu düşünmüyorum.Otizm farkındalığı yaratması bile izleyip abartmak(!) için yeterli diye düşünüyorum.

pinque

ya allahını seven yapımcılara söylesin şu aptal kızı alsınlar diziden ! gereksiz değil mi sizce de? ne hemşirelikte ne arkadaşlıkta diziye ne katıyor onda neyi görüyoruz da tekrar tekrar izlemek isteyelim? kötülüğü bile itici resmen batıyor! nolur nihalin kankası Pelin sen direk dansına “kilomla mutluyum ben yeaasmmdklfld” ezik şişko nutuklarına devam et oyunculuk yapma. pis. (oh be)

Görüş Bildir