Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Algınızı Olduğu Yerden Alıp Bambaşka Boyutlara Taşıyacak 13 Psikedelik Resim

 > 
17PAYLAŞIM

Olağanüstü şuur hallerinin yansıtıldığı psikedelik resim alanında sadece Türkiye içinde değil, dünya çapında da başarıyı yakalamış Hakan Hısım'ın çalışmaları kişinin algısını alıp bambaşka boyutlara taşıyabiliyor. 

Sanatçı, aydınlanma, meditasyon, trans ve buna benzer temaları en iyi şekilde yansıtmak için dijital alanı seçti. Bugün mevcut olan en saf resim yapma yolunun ışık ve elektrik olduğuna inanıyor. Boya, tuval ve pigment gibi fiziksel sınırlamalardan kurtulmak, deneysel yaratıcı özgürlüğü tetikleyip kişiyi yaratıcılığın bambaşka boyutlarına götürüyor.

Avustralya'da büyüyüp orada resim eğitimi aldıktan sonra Türkiye'ye dönen sanatçı, resimleriyle etrafını her geçen gün daha da aydınlatmaya İstanbul'da devam ediyor.

Kaynak: http://hakan.moonfruit.com/

1. Axis Mundi

2. Psionic Bloom

3. Anadolu Şamanizmi ile "Tengri"

Tengri, Eski Türkçede "Gök" veya "göktanrısı" anlamına gelip, eski Türklerin ve Moğolların inancı Tengrizm'de Gök Tanrısı ya da Gök'ün yüce ruhudur.

4. Aydınlanma temasıyla "Cosmic Ascension"

5. Kutsal Geometri dizisinden Yaşam Çiçeği

6. Cerebral Bloom

7. Serpentine Apotheosis

8. Soulforge

9. Contact

10. Arcane Opulence

11. Biofurnace

12. Kundalini Rising

13. Copelandian Paradigm

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ruyam.

#10 #13 illücü kesin bu 😂

doratheexplorer

bunlar hep sentetikler yüzünden işte -_-

Görüş Bildir