Görüş Bildir
Haberler
Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
12.04.2021 - 22:45

Alev Alev yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; İskender'İn Çiçek'in mutluluğu ile mutlu olduğunu söylemesi Çiçek'i şaşırtır. Ömer'in eski aşkı Ömer'in aldığı yüzüğü bulurken Ömer sinirlenir. Çelebi hapse girmiştir ve Rüya'ya bir teklifte bulunur. İşte Alev Alev 23. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Alev Alev Son Bölüm Özeti

Alev Alev Son Bölüm Özeti

İskender, Çiçek'i kurtarabilmek için Bülent'e saldırdı ve bunun sonucunda da Bülent hayatını kaybetti. Cemre ve dostlarının çabaları sonucu tarihi eser kaçakçılığı yaptığı ortaya çıkan Çelebi ise gözaltına alındı.

Çelebi, içine düştüğü durumdan kendini kurtarabilmek için bir çıkış planı tasarlayarak tüm suçu ortağı Dursun Yaman'a atmak istedi ancak finalde büyük bir yenilgi aldı. Aynı anda hem tarihi eser kaçakçılığı hem de velayet davası olan Çelebi, mahkemede iki büyük darbe yedi.

Cemre, Çelebi'nin geçmişte şiddet uyguladığı Esin Ece'yi davada tanık olması için çağırdı ve bu tanıklık sayesinde Cemre, hem Çelebi'den boşandı hem de kızı Güneş'in velayetini kazandı. Diğer davada ise ortağı Dursun Yaman'ın her şeyi itiraf etmesi sonucu Çelebi için tüm çıkış yolları kapandı.

Mahkemeden tutuklama kararı çıkması üzerine Çelebi, cezaevine doğru yola çıkarken Cemre de kızıyla ve dostlarıyla beraber hayalini kurduğu yeni hayatına başladı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın