Görüş Bildir
Haberler
Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
05.04.2021 - 21:33

Alev Alev yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; İskender ve Çiçek yerde yatan Bülent karşısında şok içerisindedir. Çiçek'in 'Yaşıyor mu?' sorusuna yaşamıyor dercesine kafa sallayan İskender mahvolmuştur. İkili Bülent'in öldüğünü saklarken Çiçek'te bir gariplik olduğu Rüya'nın gözünden kaçmaz. Bülent'in ortalarda olmayışı konuşulurken Çiçek oldukça gerilir. Öte yandan Atlas'ın bir sabah Rüya'nın odasına gidip babasının depodan çıkmadığını söylemesi üzerine her şey ortaya çıkar. İşte Alev Alev 22. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Alev Alev Son Bölüm Özeti

Alev Alev Son Bölüm Özeti

Cemre ve Ozan'ın yakınlaşmasına tanık olan Çelebi, büyük bir öfkeyle harekete geçti. Ozan'ın ölüm emrini veren Çelebi, Cemre'ye de zor anlar yaşattı. Ozan'ı öldürtmek için plan yapan Çelebi'nin tuzağı ise sürpriz bir şekilde bozuldu. Çelebi'yi mahallede gören Uzun'un Ozan'a haber vermesi ve Cemre'nin Ozan'ı uyarması, Çelebi'nin kendi tuzağına düşmesine sebep oldu.

Çiçek ile İskender, Bülent'e karşı çaresiz kalırken, Atlas'ın anlattıkları ikisini de hiç beklemedikleri bir durumun içine sürükledi. Atlas, yaşadığı travmanın ve konuşmamasının sebebini Çiçek'e anlatınca korkunç gerçek ortaya çıktı. Bülent'i bir adamı bıçaklarken gördüğünü söyleyen Atlas, uzun yıllar Bülent'in korkusundan bu gerçeği sakladığını ifade etti.

Çiçek, Atlas'tan öğrendikleri üzerine bahsettiği depoya gitti. Çiçek'i takip eden Bülent ise burada ona saldırdı. Tam o anlarda gelen İskender, Çiçek'i Bülent'in elinden kurtardı. Rüya, Ömer'in evlilik teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine ikilinin ilişkisindeki ipler kopma noktasına geldi. Finalde Cemre, Ozan, Rüya ve Ömer verdikleri zorlu çabaların sonucunda Çelebi'ye karşı büyük bir zafer kazandı. Çelebi'nin kaçakçılık yaptığının ispatlanması sonucu polis, Kayabeyli evine baskın yaptı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın