Görüş Bildir

etiket AKP'li Nihat Öztürk 'Kumarhane' Görüntülerine İlişkin Konuştu: 'FETÖ'cü Zihniyet Bir Kez Daha Hortladı'

Haberler
> AKP'li Nihat Öztürk 'Kumarhane' Görüntülerine İlişkin Konuştu: 'FETÖ'cü Zihniyet Bir Kez Daha Hortladı'

AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve eski Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Gürcistan'ın Batum kentindeki bir kumarhanede çekilen görüntüleriyle ilgili 'AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır' dedi. 

Odatv’den Murat Sökdü'ye konuşan Öztürk, parti içi muhalefetin kendisine kumpas kurduğunu ileri sürdü ve 'Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

Öztürk, Sosyal medyaya yansıyan görüntüler hakkında "Kahve içmek için oraya oturdum, ekrana bakıyorum" dedi.

Kumarhanede makine başındaki görüntülerini ise 'kahve içmeye davet edildiğimizde makine başında olan biri yer verdi. Kahve içmek için oraya oturdum. Orada oyun oynamıyor ekrana bakıyorum' şeklinde açıklayan Öztürk şöyle devam etti:

“Geçen yıl arkadaşlarla Karadeniz gezisine gittiğimizde kaldığımız otelde gerçekleşen bir olay. Arkadaşlar lobide 'birlikte bir kahve içelim' dediler oturduk içtik hepsi bu kadar. Ondan sonra ayrıldık. Parti içi muhalefetin tamamen masumane bir olayı servis etmesi FETÖ'cülerin kullandığı bir yöntem olarak karşımıza çıktı. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın bugün gündeme gelmesi de son derece manidardır. Parti içi muhalefetin bu kirli tezgahı er geç ayaklarına dolanacaktır.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
978
153
135
14
9
9
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?