Görüş Bildir
Haberler
AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: 'Tüm Renk ve Irklarıyla Herkesin Birinci Sınıf Olduğu Bir Ülke İnşa Ettik'

AKP İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: 'Tüm Renk ve Irklarıyla Herkesin Birinci Sınıf Olduğu Bir Ülke İnşa Ettik'

Batuhan
29.07.2021 - 09:51

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 'Kim ne derse desin, yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm renk ve ırklarıyla herkesin birinci sınıf olduğu ülkeyi inşa ettik. Bunu daha ileriye taşıyacağız' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Mardin'de partisinin il başkanlığını ziyaret etti. 

Burada konuşan Kabaktepe 'AK Parti Kürtlerin de Arapların da Türklerin de en büyük partisidir. AK Parti hepimizin partisidir. Ülkemizin hem kendi içinde huzurun ve barışın sağlanması hem de dünyada adil bölüşümün ve huzurun sağlanması için gayret eden bir siyasi hareketiz. Kardeşliğimizin ve birlikteliğimizin bozulmamasının teminatı olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmaları bundan sonra da gerçekleştireceğiz' dedi.

"Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz"

"Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz"

İnsanların etnik kimlikleri, dilleri veya mezhebinden dolayı farklı muamelelere tabi tutulmasının 20 yıldır önüne geçtiklerini anlatan Kabaktepe, şunları söyledi:

Hem özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz hem de hep birlikte Türkiye olma anlamında daha ileriye gideceğiz. Temel yaklaşımımız aynı yolda yürümektir. Benzer kılmak değil, birlikte olabilmek ve birlikte hareket edebilmektir. Ortak paydamız Türkiye'mizin refah, müreffeh, hür ve özgür ülke olma yolundaki sevdasının yürümesine devam etmesidir. Bir ülkenin kendisinin ilerletebilmesi hep birlikte hareket edebilmesine, kardeş olabilmesine bağlıdır. Zenginlik olarak farklılığı ve çeşitliliği kabul edip, onu aynı potada yoğurarak ileri götürmesine bağlıdır. Bugün bunu başarabilen bir partinin toplantı salonundayız. Bugün bunu başaran siyasi hareketin lideri de Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarıdır. Bunu 2002'de de, 2020'de de başardık, 2023’te de 2024'te de hep beraber başaracağız.''

Önlerindeki engelleri aşarak hedeflerini ulaşacaklarını kaydeden Kabaktepe, 'Kim ne derse desin, yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm renk ve ırklarıyla herkesin birinci sınıf olduğu ülkeyi inşa ettik. Bunu daha ileriye taşıyacağız' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
57
43
29
2
2
2
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Bebek maması ve bezi için evindeki tv yi takas yapacak durumdaki vatandaşın halinden beter olun inşallah

Kelebek Kelebek

Hadi oradan da Soytarı ülkeyi b** çukuruna soktunuz Allah belanızı versin sizin Haramzade vatan hainleri

rcpbyrm

bakın bize küfür edin tamam ama lütfen göz göre göre dalga geçmeyin !!!