Acımasızca "Uzaylı" Lakabı Takılan Genç Adam Ameliyat Olup Aile Kurabilmeyi Bekliyor!

0PAYLAŞIM

Kafasının şeklinden ötürü "uzaylı" olarak adlandırılan adam, çaresizce ameliyat olmayı bekliyor. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-man-gi...

22 yaşındaki Labourer Anshu Kumar doktorların hastalığını teşhis edebilmesini ve bir ameliyat umudu doğmasını bekliyor.

Hindistan'da yaşayan Anshu, gözlerinin şekli ve ortalamanın üzerinde genişlikteki kafa tası nedeniyle insanlar tarafından "uzaylı" olarak adlandırılıyor. Teşhisi konulamayan hastalığı hem hayatını istediği gibi yaşamasına, hem de bir kadınla tanışıp aile kurmasına engel oluyor. 

"Mümkün olan en kısa zamanda iyileşmeyi istiyorum. Böylece evlenebilir ve bir aile kurabilirim. Bu benim en büyük dileğim. Nereye gitsem, insanlar bana "uzaylı" diyorlar. Benim onların dünyasının dışından olduğumu düşünüyorlar. Tuhaf görünen ve büyük kafa tasım dolayısıyla insanlar bana bu ismi yakıştırıyorlar. Doğduğum zaman ailem bir doktora danışmış ve doktor hastalığımın tedavi edilemez olduğunu söylemiş."

Anshu şu an ayda yaklaşık 63 dolar kazanıyor. Bu kazancıyla da birikim yapıp hastalığının teşhisini koyabilecek uzman doktorlara görünemiyor ve tedavi olamıyor.

"Mahallemdeki çocuklarla oynamaktan keyif alıyorum ama genellikle yalnız yürüyüşlere çıkıyorum. Bölgedeki bir fabrikada çalışıyorum. Günümün dokuz saatini orada geçiriyorum."

Anshu şu an devletin ona yardım eli uzatmasını ve tedavi olabilmesini sağlayacak maddi imkanları sağlamasını bekliyor.

Bu yılın başında Anshu'nun babası Kamlesh Kumar da oğlunun durumuyla ilgili açıklamada bulunmuştu. 

"Anshu farklı fiziksel özellikler ile doğdu ve onu bölgedeki doktora götürdük. Ama doktor hastalığı teşhis edemedi. Tedavi umudumuzu kaybetmiştik."

Aynı röportajda Anshu da durumuyla ilgili açıklamalar yapmıştı.

"Ne zaman trenle köyüme yolculuk etsem, insanlar ve çocuklar benim görünüşümden korkuyorlar ve benden uzaklaşıyorlar. İnsanları görmezden geliyorum ama söylediklerini her zaman duymazdan gelemiyorum. Kendimi şanssız hissediyorum ve bir gün normal bir fiziksel görünüşe sahip olabilmeyi umut ediyorum."

Umarız en kısa zamanda sağlığına kavuşursun Anshu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir