Görüş Bildir
Haberler
99 Adet iPhone 6 ile Evlilik Teklifi Yapan Genç, Hüsrana Uğradı

99 Adet iPhone 6 ile Evlilik Teklifi Yapan Genç, Hüsrana Uğradı

ATKN
11.11.2014 - 13:06
İçeriğin Devamı Aşağıda

Romantizmin ulaştığı boyutlara ara ara çarpıcı örneklerle şahit oluyoruz. Özellikle iş evlenme teklifi etmeye gelince, çiftler (genellikle erkekler) yaratıcılık sınırlarını zorlayabiliyor. Çinli genç adamın sevgilisine yaptığı bu ilginç evlenme teklifi de onlardan biri.

Çin’de her yıl 11 Kasım’da kutlanan Bekarlar Günü (Guanggun Jie) bu yıl oldukça ilginç bir olaya sahne oldu. Sevgilisine sürpriz yapmak isteyen genç adam, satın aldığı tam 99 adet iPhone 6 ile birlikte evlenme teklifi etti. Gencin bu kadar fazla iPhone kullanmasında, iPhone’larla kalp şekli yapmak istemesi etkili oldu. İşi daha da ilginç (ve acıklı) hale getiren şey ise genç kadının cevabı oldu. Gencimizin bu bonkör teklifine itibar etmeyen kadın, evlenme teklifine hayır cevabı verdi .

Orta halli geliriyle zar zor hazırladığı evlenme teklifi geri çevirilen erkek, iPhone’larıyla tek başına kaldı. 99 adet iPhone 6′nın 500 bin RMB, yani yaklaşık 82 bin dolara mal olduğu belirtiliyor. Neyse ki Çin’de iPhone’lara olan rağbet bir hayli fazla. Genç adam şimdilerde parasının büyük bölümünü, iPhone’ları satarak telafi etmeye çalışacak.

LOG Dergisi

Kaynak: http://www.log.com.tr/99-adet-iphonel...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0