5 Yaşından Beri Uzattığı Sırma Saçlarını Koklamak İçin Erkeklerin Yalvarıp Sıraya Girdiğini Söyleyen Çakma Rapunzel

153PAYLAŞIM

O saçı yıkaması ayrı dert kurutması ayrı derttir, yazık 😂

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/woman-who-...

Sizi 34 yaşındaki Ukraynalı Alyona ile tanıştıralım, evet kendisi için bir bakıma Rapunzel diyebiliriz.

www.instagram.com

Alyona saçını 5 yaşından beri uzattığını söylüyor çünkü bir kadının güzelliğinin tamamen saç uzunluğuyla alakalı olduğunu düşünüyor. Yani ne kadar uzun saç o kadar güzel kadın...

Uzunluğu 1.8 metre boyunda olan Alyona'nın saçlarını yıkaması yaklaşık 1 saat sürüyor, bu nedenle sadece haftada bir gün yıkıyor.

www.instagram.com

Her 6 ayda bir saçlarının kırılan uçlarını keserek daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlıyor. Annesinin 'uzun örgüler kadını süsler' tavsiyesi üzerine küçük yaşından beri saçlarına takıntılı hale geliyor. 

"Bana göre gerçek güzellik doğallıkta ve bu yüzden de saçım uzun. Bu benim iç dünyamın bir yansıması benim bir parçam ve ruhum."

Saçlarını daha fazla uzatmak gibi bir amacı olmasa da uzun saçın orijinal olduğunu düşünüyor ve kendine sadık kalarak kalabalıktan sıyrıldığını söylüyor.

www.instagram.com

Instagram'da yaklaşık 14 bin takipçisi olan Alyona erkeklerin de saçlarına bayıldığını söylemeden geçmiyor.

Yurt dışındaki birçok erkekten evlilik teklifi aldığını hatta sadece saçlarını koklamak için bile buluşmak isteyenler olduğunu söylüyor.

www.instagram.com

Takipçilerinden sürekli olarak pozitif yorumlar aldığını, sürekli ne kadar 'tatlı' biri olduğunu söylediklerinden bahsediyor. Birçok erkek onu ülkesinde ziyaret etmek istiyor ve ona el ele göz göze evlilik teklifi yapmak istiyormuş.

Bazı garip isteklerle de karşılaşmıyor değil tabii. Saçlarını koklamak isteyenler olduğundan bahsediyor, bu tarz mesajlara ise gülüp geçiyor. Kimseye umut vermemek için de tanımadığı yabancı insanların mesajlarına cevap vermediğini ekliyor.

www.instagram.com

Rapunzel gibi uzun saçlarını kullanmakla ilgili bir problemi olmasa da bazen saçlarına bastığını ve canının çok yandığını da ekliyor.

Ne diyebiliriz ki...

İnsan gerçekten hayret ediyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
torunselma979

evet saç uzatmak çok malzeretli bir iş

torunselma979

uzatmak için taktik isteyenlere bi önerim var zigavusun ürünleri ile karşılaştım onları size önerebilirim inceleyebilirsiniz sitelerine girip

darkshinju

Egondan saçın gibi uzun

geciciex

tek aklıma gelen nasıl yıkıyor yıkadıktan sonra nasıl kurutuyor en önemlisi kaç saat sürüyor bütün bu işlemler

lertyy

manuela diye bir dizi vardı o kadın çok güzeldi ve ben sadece ona uzun saçı yakıştırıyorum demode bulmuyorum onda herkesten farkli duruyor

Görüş Bildir