2018 Yılında Hayatın Hangi Dizi Gibi Geçecek?

638PAYLAŞIM

2017 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Ve gerçekleşmesini arzuladığımız tüm dilekler için 2018 yılının bir şans kapısı olacağına inanıyoruz.  Umarız hayalinizdeki gibi bir yıl geçirirsiniz.

Bakalım senin 2018 yılın hangi dizi gibi geçecek?

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım.. Şu an bir dizi izleyecek olsan bu hangisi olurdu?

Prison Break
The Walking Dead
Friends
Çukur
Söz
İçerde

2. Seni bu hayatta en çok ne korkutur?

3. Peki... Tatile çıkacak olsan yanında hangi ünlü ismin olmasını isterdin?

Charlie Heaton
Kıvanç Tatlıtuğ
Serenay Sarıkaya
Aslıhan Gürbüz
Emmy Rossum
Jon Snow

4. Hangi dizinin favori çifti olmak isterdin?

Ömer - Defne
Kemal - Nihan
Ali Asaf - Eylül
Poyraz - Ayşegül
Faruk - Süreyya
Yamaç - Sena

5. Kendini tek kelime ile ifade edecek olsan bunlardan hangisi olurdu?

6. Buralardan kaçıp gitmek isteseydin, gideceğin ilk ülke hangisi olurdu?

Fransa
İtalya
Amerika
İngiltere
Arjantin
Yeni Zelanda

7. Sence Türk dizilerinin en sinir bozucu yanı hangisi?

5 dakika arayla reklama girmesi
Aşıkların bir türlü kavuşamaması
Gereksiz uzun olması
Sürekli zengin fakir ilişkisinin yaşanması
Hepsi

8. Son olarak bir dizi repliği seç de testi bitirelim!

"Seviyorsan üzme, sevmiyorsan oynama!"
"Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen insandır."
"Bir kere rüzgara dokunursan, ne o seni unutur, ne de sen onu."
"Adalet diye bir şey yok."
"Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da..."
"Hayatım boyunca yanlış şeylere heves ettim durdum."

Game of Thrones!

2018 yılında hayatın Game of Thrones gibi geçecek! Resmen olayların ardı arkası kesilmeyecek ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacaksın. 2018 yılında hayallerinin peşinden gidecek ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam edeceksin. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

Fi!

2018 yılında hayatın Fi gibi geçecek! Aşk, tutku, hırs, başarı.. Bunlar seni hayatının önemli noktaları. Tutkunun peşinden koşancaksın ve yanma pahasına ateşe bile atlamayı tercih edeceksin. 2018 yılında başarıya ulaşmak uğruna emin adımlarla yürüdüğün yolda seni zorlayacak bir aşk üçgeniyle karşı karşıya kalacaksın. Bu seçim seni oldukça zorlayacak ama kendin için doğru olanı yapacaksın. Hayallerinin peşinden gideceksin! Ve asla kendinden ödün vermeyeceksin. Oldukça güçlü bir yapın var. Her şeyin üstesinden geleceğine inanıyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

Shameless!

2018 yılında hayatın Shameless gibi geçecek!  Seni oldukça mücadele edeceğin bir yıl bekliyor. Gerek aşk hayatında gerek aile hayatında gerek kariyer hayatında. 2018 yılında tüm bunlar için elinden geleni yapacaksın ve elbette zorlanacaksın. Ama sen tüm bunlara alışkınsın. Her şeyin üstesinden gelmeyi başaracaksın. Tüm bunların yanında aşk hayatında da biraz belirsizlikler oluşacak. Sen tüm bu olanlara aldırmayacak ve atacağın sağlam adımlarla her anlamda başarıya ulaşacaksın. Biz buna inanıyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

Stranger Things!

2018 yılında hayatın Stranger Things gibi geçecek! Seni zorlayan olağan dışı olaylarla karşı karşıya kalacaksın.İlk başta bu olayların içerisinde kaybolacaksın ve tedirgin olacaksın. 2018 yılında arkadaşlarının ve ailenin değerini daha çok anlayacaksın. Tüm bu zorluklarla mücadele ederken ailen yanında olacak ve arkadaşlarının da çok büyük desteğini alacaksın. İnsan başka ne ister ki? Zeki yapın ile tüm olayların üstesinden geliceğine inanıyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler!

2018 yılında hayatın Ufak Tefek Cinayetler gibi geçecek! Geçmişin izlerini halen yaşayacak, onları içinden atamayacaksın. 2018 yılı bu anlamda senin için geçmişten ders çıkardığın ve adımlarını da hep geçmişten esinlenerek atacağın bir yıl olacak. İnsan bir kere aynı hatayı yapar ve ikinci kez tekrarlarsa hata değil alışkanlık olur. Ama sen hep temkinli davranacağın için aynı hatayı tekrarlamayacak kendinden emin ve mutlu adımlarla yoluna devam edeceksin.

Aşkı Memnu!

2018 yılında hayatın Aşkı Memnu gibi geçecek! Aşk ile yanıp kavrulacağın bir yıl seni bekliyor. 2018 yılı senin için tam anlamıyla entrika dolu olacak. Aşkın uğruna her şeyden vazgeçebileceğini ve bunu yaparken de aşkının tadını çıkaracağını görüyoruz. Ama dikkat et bu heyecan bu ihtiras seni daha sonrasında üzebilir. Kendin için en doğru kararı verebileceğini umuyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokmen-yesil

Game of Thrones! 2018 yılında hayatın Game of Thrones gibi geçecek! Resmen olayların ardı arkası kesilmeyecek ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacaksın. 2018 yılında hayallerinin peşinden gidecek ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam edeceksin. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

seyma193

2018 yılında hayatın Fi gibi geçecek! Aşk, tutku, hırs, başarı.. Bunlar seni hayatının önemli noktaları. Tutkunun peşinden koşancaksın ve yanma pahasına ateşe bile atlamayı tercih edeceksin. 2018 yılında başarıya ulaşmak uğruna emin adımlarla yürüdüğün yolda seni zorlayacak bir aşk üçgeniyle karşı karşıya kalacaksın. Bu seçim seni oldukça zorlayacak ama kendin için doğru olanı yapacaksın. Hayallerinin peşinden gideceksin! Ve asla kendinden ödün vermeyeceksin. Oldukça güçlü bir yapın var. Her şeyin üstesinden geleceğine inanıyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

suleyman-aydin13

stranger things tabi yaaa!! her diziye bin basar en sevdiğim film ya netflix bitip duruyo 4. 5. 6. 7. sezon gelse aralıksız izlerim okadar güzel gölge canavarda willin içine girdi çok harika filmmmmm

tc-tugce-ergun

stranger things tabii kiiii yeni sezonu başlasa artık

abdullah-calar

Game of Thrones! Game of Thrones! 2018 yılında hayatın Game of Thrones gibi geçecek! Resmen olayların ardı arkası kesilmeyecek ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacaksın. 2018 yılında hayallerinin peşinden gidecek ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam edeceksin. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

Görüş Bildir