Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

16 Fotoğrafla Dinden ve Politikadan Uzak Olan Olağanüstü Şehir: Auroville

-

Auroville Hindistan'da olan uluslararası bir şehir. Bu şehirde politikadan ve dinden uzak olan, 45 ülkeden 2000 kişi yaşıyor. Şehrin merkezinde hiç bir dinle ilgisi olmayan yoga ve meditasyon okulları var. Burada yaşayan insanlar uyum içinde beraber çalışıyor, çocuklarını doğayla iletişimde büyütüyorlar. Şehirde bir tane bile otomobil yok...

Fotoğraflar Anne Schönharting tarafından yapılmıştır.

Kaynak: http://www.auroville.org/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
marmeladov

ulan insanoğlu eninde sonunda binlerce yıl önceki hayatına geri dönecek. çünkü insana bu hayat şekli yakışır. eminim içeriği okuyan herkes özenmiştir bu hayata, benim gibi.

enk-capital

Yoga ve meditasyon bi ibadet şeklidir. Hatta Tayvanlıların kendi usüllerince meditasyon yapmaları Çin hükümeti tarafından dini bi ritüel olarak görüldüğünden yasaklanmış ve meditasyon yapan biçok Tayvanlı işkencelere maruz kalmıştır.

cem-topal1

O "Tayvan"'lilarin Cin'in Gulen versiyonunun oldugunu da bilseydiniz o zaman daha iyi anlardiniz neden iskencelere maruz kaldiklarini.

lisami

Sıcak yer olmasa tam benlik yer aslında

sevgii

sanırım tam olarak ihtiyacım olan yer

anateist-tsietana

İnsanların daha mutlu ve dindar olduğu, içinde cami ve kiliselerin barındığı yüzlerce sahil kasabası var. Verilen mesaj pek doğru değil ama fotoğraflar güzel ;)

Görüş Bildir