15 Temmuz Darbe Girişimini Önceden Bilen Didem Şarman'dan 13 Yeni Kehanet

-

1 Ocak 2016'da Astroloğundan Düşünce Kuruluşuna, Kahininden Analistine 2016 İçin Yapılmış 13 Kehanet başlığıyla hazırlamış olduğum içerikte astrolog Didem Şarman'ın  ''Nisan ayına kadar AKP'de genel başkan değişikliği olabilir, yılın sonuna doğru askeri darbe tehlikesi var.'' tahminleri gerçekleşince dikkatleri üzerine çekti. Dikkati üzerine çekince darbe girişimi sonrası farklı tahminlerde bulundu. Onların da bir kısmı gerçekleşti. Şimdi ise Türkiye ve Dünyanın geleceği üzerine yaptığı 13 kehanetini yayınlıyoruz.

1. 23 Mart - 19 Mayıs aralığında ülkenin geçmişinin, tarihinin ve temel yapısı ani ve yeni bir devrimsel hareket ile değişecek.

Bu doğrudan referandum sürecini ve süreçten olumlu sonuç alınmasını göstermekte; ancak 28 Mart’tan başlayarak 28 Mayıs’a dek şiddetli karşı koyma ve terör eylemleri ile karşılaşabileceğimizi belirtmeliyim. Burada, halkın içinden bir kesim de kendince bir özgürlük hareketi başlatmak isteyebileceği gibi, özgürlük hareketi başlığı altında toplumda iz bırakan ve korku uyandıracak eylemleri de gerçekleştirebilirler. 

Hatta tam referandum günlerinde ülke haritası Uranüs’ten çok sert açılar alacağı için, referanduma birkaç gün kala da bunu erteletmek veya gerçekleştirmemek adına eylemler planlanabilir. 

Her halükârda, bu sene sistem değişikliği kadersel bir etki olarak karşımızda durmakta ve göstergeler bu çerçevede referandum sonucu ile ülkenin yönetimsel yapısında değişiklik meydana geleceğini işaret ediyor. Bu da referandumun kabul edilmesi ve yeni sisteme yavaş yavaş geçiş yapılması demek.

2. 10 Temmuz-26 Ağustos 2017 aralığı depremler açısından dikkate alınmalı ve değerlendirilmelidir.

3. Suriye, Türkiye'nin tam desteğini alıyor.

2017 Ekim ve Kasım aylarında Suriye’nin muhalif güçleri, Türkiye’nin çok daha büyük bir desteğini alacak.

Suriye’de özellikle 2018’de güç dengesi tamamen Türkiye’nin de destek verdiği muhaliflere kaymış bir enerji ile ilerliyor.Türkiye 2017 yılında ve önümüzdeki sene boyunca Kuzey Suriye’de daha hâkim bir ilerleme sağlayarak, DAEŞ’i büyük ölçüde bölgeden temizlemeye çalışacak. Tabi ki bu da 2018’in belirli zamanlarında sert karşılıklar denemelerine sebep olacak gibi görünüyor.

4. Suriye ve Musul, Türk topraklarına “İslam Federasyonu” veya “Türk İslam Federasyonu” gibi adlarla dahil olmak isteyecek.

2020 ve 2021 yıllarında, Suriye halkı, yeni bir referandum yaparak, Türkiye topraklarına dahil olmak isteyecekler.(Önceki yıllarda Suriye’nin kaderi için yapılacak yönetimle ilgili referandum -2019- veya seçimlerin sonuçları ne olursa olsun, Suriye’de bulunan ayrık güçler, bir diğerinin politikasının ve ülke farklılıklarının -Arap, Kürt, Şii…- içinde erimek istemeyeceği için Suriye bir bütün olarak tekrar eski Suriye olamayacaktır.)

Dinsel ve etnik yapı farklılıklarından kaynaklanan, bölgesel federasyonlar şeklinde bir yönetim kurulsa bile bu uzun süremeyecektir. Suriye’deki belli bölgeler ve hatta bazı başka İslam ülkeleri, Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili bir yönetim şeklini talep eder veya referanduma sunmak şeklinde girişimlerde bulunacaklardır. Bu Avrupa Birliğine benzer, ortak bir sistemi kullanan yönetimsel bir yapı olabileceği gibi, yönetim sisteminin doğrudan Türkiye’ye seçimlerle bağlanabileceği büyük bir “İslam Federasyonu” veya “Türk İslam Federasyonu” gibi adla anılabilecek bir yapı da olabilir. Bu Cumhuriyet tarihinden beri yaşanılan en önemli sınır çizgileri değişimi görünümü vermektedir. Türkiye’ye coğrafik katılımın en büyük parçası Suriye'nin önemli bir bölgesi/bölümü olarak gözükmektedir. Suriye bizimle ortak hareket etmek isteyecek.

5. 2021 yılında dünya genelinde biyolojik savaş yöntemleri denenecek.

2021 yılında dünya genelinde yeni bir savaş yöntemi denenecek. Kitlesel etkili biyolojik silahlar toplumlar üzerinde tehdit oluşturacak ve nükleer silah denemelerinden haberdar olacağız. Biyolojik hastalıkların virüs veya mikrop bulaştırma yolu ile Türkiye’yi de 2021 yılında salgın bir hastalık ile tehditi riski var.

6. 2022 sonrasında organik yaşam ve tarım değerli hale gelecek.

2022 sonrasında tüm dünyada tarım teknolojisi ve tohumlarla ilgili yeni çalışmalar yapılacak ve bu süreç 2027 yılına dek aktif olarak devam edecek. Organik yaşam ve tarımda ilerleme hedef alınacağı gibi, insanlar doğal hayata geri dönmenin yeni yollarını geliştirdikleri teknolojiler ile arayacaklar. Bu yıllar arasında Norveç’teki tohum bankası kendisini yeniliyor ve daha da büyütüyor olacak.

7. 2024'te yeni bir para birimi kullanılacak.

2024 Nisan-Mayıs-Haziran aylarında dünyada “yeni bir para birimi” kullanılmaya başlanacak.

8. 2025'te madenden para kazanma değerli olacak.

2025 yazında yer altı keşifleri artacak ve dünyanın alt katmanları ile ilgili araştırmalar yapılacak. Madenden para kazanma değerli olacak.

9. 2028 yılında Mars'ta koloni kurma adımları atılacak.

img.tamindir.com

Şubat-Eylül aralığı 2028 yılında Mars’ta koloni kurma fikri ile ilgili somut adımlar atılacak. Mars’a önceden yiyecek/tohum gönderilmesi, güneş enerjisi ve ışık sorununu iyileştirme, oksijen dengelenmesi için gereken sistemler üzerine çalışılacak.

10. 2028 yılında büyük bir volkanik patlama gerçekleşecek.

tinypic.com

2028 yılında ayrıca büyük bir volkanik patlama meydana gelerek, kıtasal yıkım/bir bölümün yıkılması anlamında etki yaratacak. Toba Gölü ve Yellowstone Milli Parkı bu anlamda risk düzeyi yüksek yerler.

11. 2026-2033 yıllarında uçabilen arabalar, insansız hava araçları ve ulaşımda yeni bir sisteme geçiş/yeni bir araç keşfi söz konusu olacak.

12. Suriye Savaşı’nın tamamen sona ermesi ve tüm hatları ile uzlaşmanın sağlanması 2020 yılını bulacak.

13. Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni bir sisteme daha geçmesi ise 2024 yılına kadar devam ediyor olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

#9 SpaceX vb. 2033'te gitmeyi planlıyor aq biz nasıl 2028'de başlayalım. Biz anca 4675467 yılında gideriz.

kulotsuzcorap

bu ne lan baba vanga'ya özenilip de yazılmış. bu ülkedeki her şey sahte, her şey özenti olmak zorunda mı?

siirsever

valla sen bu darbe olayını nereden biliyorsun diye sorarlar adama

bbbbb

Ne Suriyeyi ne Kerkük'ü istemiyorum, gelişmemiş, cahil kitlelere tahammülüm YOK

thatsitmangoodjob

Yallah kardeşim.Tamam Suriyeyi anlarım ama Kerkükü niye istemezsin ? Senin soydaşın kardeşin onlar.İnsan kardeşini istemez mi ?

bbbbb

Neyi isteyip istemeyeceğimi sana mı soracam cahil insan sevmiyorum sen seviyorsan asıl sana yallah

thatsitmangoodjob

Senin kardeşini de sokakta aç susuz bırakacaklar o zaman göreceksin ''Ben kardeşimi sevmiyorum.'' diyebilecek misin zalimin kızı.Cahilmiş.Kendi kardeşine yapsalar böğürerek yardım istemesini bilirsin ama.

bbbbb

Gidip ırkçılığını başka bir yorum altında yapar mısın? Eğer bu kadar insansan sadece Kerkükteki insanları değil Suriye'dekini de düşünürdün.

thatsitmangoodjob

Suriyelilerin kendi vatanımda bizden daha iyi yaşadığını düşündükçe Suriyelileri sevemem kusura bakma. Kendi soydaşını sevmeyen kız bana burada Suriyelileri de savunmasın.Kerküktekiler senin anandan babandan daha Türk.

bbbbb

Ben burada Kerküklü sevmiyorum demedim cahil sevmiyorum dedim ki senin de cahil olduğun yorumlarından anlaşılıyor. Benim ne kadar tanıyorsun da benim Türklüğümü sorgulayabiliyorsun acaba? Profil foton Atatürk diye kendini saf Türk zannedip istediğinin Türklüğünü eleştirebileceğini mi zannediyorsun? Lütfen daha fazla yazma, sana laf anlatmakla uğraşamayacağım.

thatsitmangoodjob

Cahil insanlara tahammülüm yok gelmesinler diyorsan oradan kastın gelecek olan kişilere (Kerkük,Suriye)dir.Kerküklü insanlara cahil demiyorum diyerek paçayı kurtarmaya çalışma.Profil fotoğrafımı istediğim gibi yaparım.Giderim Fatih Sultan Mehmet yaparım.Ben bütün atalarımı seviyorum.Ayrıca sen beni ne kadar tanıyorsun da cahil olduğumu düşünebiliyorsun ?

bbbbb

Ya yazma diyorum hala yazıyorsun anlama kıtlığı da var sanırım

thatsitmangoodjob

Son cevabı sen verip noktayı sen koyacaksın ben de salak salak bakacağım ? Bana cahil diyorsun sende gram akıl yok.

bbbbb

Ya he he

thatsitmangoodjob

Ağla

thatsitmangoodjob

Senin gibileri kudurtmak çok güzel bir şey başta akıllı insan gibi konuşuyorsun ama sonda ya hehe ye bağlıyorsun ya efsane oluyor ayın karanlık yüzü aasjkflsd şimdi istediğin kadar yaz.

bbbbb

Buradan bakınca kuduran senmişsin gibi görünüyor :D

thatsitmangoodjob

Hiç sanmıyorum cahil diyip ego kasmaya çalışarak durumunu kurtarmaya çalışan sensin ajaskdlfdgfd

deryadrn

15 Temmuz askeri darbe miydi ki bilmiş olmuş !

Görüş Bildir