12 Çocuğu 4 Eşi Daha Varmış! Kimliğini Değiştirmek İsteyen Kadın 'Evli Olmadığını' Öğrendi

 > 
109PAYLAŞIM

Trabzon'da 2015 yılında Erol Ş. ile evlenen Pınar T., kimliğini değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gitti. Burada "evli olmadığını" öğrenen Pınar T. kendisini kandıran sahte eşinin ofisini basarak bıçakla yaraladı. Erol Ş.'nin 4 eşi ve 12 çocuğu olduğunu öğrenen Pınar T. şikayetçi oldu.

2015 yılında Pınar T. ve Erol Ş. yakın dostlarının katıldığı bir törenle yüzük taktı.

Haber Türk gazetesinden Enis Yıldırım'ın haberine göre bekar olduğunu söyleyen Erol Ş., avukat olarak tanıttığı Hüseyin A.’nın getirdiği bazı evrakları Pınar T.'ye imzalattı. Evlilik işlemlerinin yapıldığını düşünen genç kadın, Erol Ş. ile birlikte yaşamaya başladı. Bir süre sonra da Erol Ş., hazırlattığı evlilik cüzdanını Pınar T.’ye teslim etti.

Kimliğindeki 'bekar' ibaresini değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gidince gerçeği öğrendi.

Erol Ş.'den çocuk sahibi olan Pınar T. kimliğindeki 'bekar' ibaresini değiştirmek için nüfus müdürlüğüne gitti. Burada evli olmadığını öğrenen genç kadın, iddiaya göre Erol Ş.'nin ofisini bastı ve bıçakla yaraladı.

Pınar T. kendisini kandıran "eşi" sahte evlilik cüzdanı hazırlayan avukat hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ayrıca manevi tazminat davası da açan  Pınar T., Erol Ş.’nin 12 çocuğu ve 4 eşinin olduğunu söyledi. Yaralanan Erol Ş. de Pınar T. hakkında şikayetçi oldu.

Son sözü yargı söyleyecek...

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, hazırladığı iddianameyi mahkemeye gönderdi. Erol Ş. ve Hüseyin A. için resmi belgede sahtecilik suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis, Pınar T. hakkında ise basit yaralama, tehdit ve hakaret iddiasıyla 13 aydan 5 yıla kadar hapis istendi. 

Savcı, ayrıca Pınar T.’nin olayı tahrik altında işlediğini belirterek, cezanın indirilebileceğine işaret etti.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir