Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

11 Yılı Deviren ve Adeta Gözlerinden Okunan Aşklarıyla Hollywood'un Çılgın Çifti: Jessica Biel & Justin Timberlake

-

Ünlü düşünür Bihter Ziyagil'in de dediği gibi "Gözlerimizin önünde birbirlerini seviyorlar..." Hem de ne sevmek, herkesin gözü onların üstünde! Jessica Biel ve Justin Timberlake 11 yılı deviren aşklarıyla, örnek aile yaşantılarıyla pek çoğumuzun gözde çifti.

O halde uyumlu tarzları, törenlerde sıkça karşılaştığımız eğlenceli tavırları ve herkesi büyüleyen aşklarıyla adeta birbirleri için yaratılmış çiftlerden olan Jessica Biel ve Justin Timberlake çiftimize biraz yakından bakalım...

Bir yanda ergenliğimizin prensi Justin Timberlake; diğer yanda duru güzelliği ve yeteneğiyle baş döndüren Jessica Biel...

Her ikisine de yakından aşinayız, işlerinde başarılı, yetenekli ve pek sevilen bireyler... Birliktelerken ise minnoşluklarıyla pek çoğumuzun içini ısıtan bir çift!

Neşeleriyle, eğlenceli tavırlarıyla Biel ve Timberlake, gittikleri her yeri çiçek bahçesi gibi filizlendiriyorlar adeta. Bu yüzden de kırmızı halının mutlaka aranan çiftlerinden onlar!

Minnoş çiftimizin aşk hikâyesi, 2007 yılında Altın Küre Ödül töreninde ortak bir arkadaşları vasıtasıyla başladı. Bir nevi ilk görüşte aşk gibi olmuş esasında...

Orada olan arkadaşlarının söylediğine göre tanıştıkları anda aralarında bir bağ olduğu hissedilmiş.

Tabii yine de Justin'in biraz çabalaması gerekmiş olsa da bir sene boyunca gözlerden uzakta yaşadıkları ilişkilerini 2008 yılında herkese duyurdular.

Ama tabii Jessica da fazla hırpalamamış Justin'i nihayetinde teklifini kabul etmiş ve uzun yıllar sürecek bir aşka yelken açmışlar... Kendi deyimleriyle birbirlerinin hayatlarının bir parçası olmuşlar yani... 😍

Göz önünde olan bir çift olsalar da özel yaşamlarını saklamaya özen gösteriyorlar. Kameralar önünde minnoşluklarından başka bir şey görmüyoruz aslında.

İlişkileri 4 yılı devirmişken 2011'de ilişkilerini bitirip arkadaş kalma kararı alan Biel ve Timberlake; yaptıkları açıklamalarla darmadağın olduklarını göstermişlerdi.

Fakat her şeyde bir hayır var işte; 3 aylık bu ayrılıkları çifti birbirine daha sıkı bağlamış olacak ki...

Kısa bir süre sonra ikilinin nişanladıklarına dair dedikodular patlak verdi ve yine kısa bir zaman sonra Biel nişan yüzüğüyle kameralar önüne geçtiğinde dedikoduların gerçek olduğu ortaya çıkmış oldu!

Maşallah bu yüzük de magazin gündeminden düşmek bilmemişti! 18 karatlık bu nişan yüzüğünün en çok konuşulan olayından biri Biel'in burcunu simgeleyen akuamarin taşından 2 parçaya sahip olmasıydı. 👏👏

Aynı yıl içerisinde ise küçük ama yine magazin gündemine damgasını vuran şahane ve masalsı bir törenle evlendiler...

İtalya'da gerçekleşen düğün küçüktü ama magazin gündemini çokça meşgul etti. Dillerden düşmeyen bu şirin mi şirin düğünde Biel, klasik beyaz gelinlik yerine Giambatista Valli imzalı pembe bir gelinlik giyerek peri masalı gibi bir düğüne imza attı.

İlişkilerinin 5 yılı geride kalmışken hayatlarını kağıt üzerinde de birleştiren Justin ve Jessica herkese örnek olacak bir aile yaşantısının içerisinde buldular kendilerini...

Bize de imrene imrene bakmak düştü tabii! 😅 Zira çiftin Silas adında tatlı mı tatlı bir oğlan evlatları var. İlk ve şimdilik tek evlatları olan Silas 2015 yılında dünyaya geldi. Yani şimdilerde 3 yaşına basmak üzere... ☺️

Ti'ye aldıkları hayat, sürekli sevgi sözcükleriyle çiçeklendirdikleri ilişkileri, kıpır kıpır ve içten gülümsemeleriyle kariyerlerinin önüne geçecek ikonik bir aşka imza atıyorlar!

Biel ve Timberlake gerek sokak stilleri...

Gerek kırmızı halıdaki görünüşleriyle ne derece stil sahibi bir çift olduklarını kanıtlıyorlar. Ayrıca birbirlerine uyumlu tarzları da onları bir bütün yapan diğer şey! 💜

İlişkilerinin 11. yılında, evliliklerinin ise 6. yılında aşkın gücünün somut temsili adeta onlar!

Başarılı kariyerlerinin yanı sıra, büyüleyici aşkları da hepimize güç veriyor... Aşkın sonsuza dek yaşayabileceğine inananlara her daim umut olacak gibi bu çiftimiz... 💜

Bu dillere destan aşk ve sevgi bağı umarız nazarlardan uzak, bir ömür boyu mutluluk içinde sürer gider... 💜

Gülümsemeleri eksik olmasın diyelim! 💕🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uwuwewe-onyetenwewe-ugweuhem

İlişkileri hep böyle güzel olur inşallah.Justin benim çocukluk aşkım ve yıllar geçse de öyle kalacak gözümde.Evlendiği zamanlar kıskançlıktan ağladığımı hatırlarım,çocukluk işte.Umarım hep birbirlerini sevecekleri güzel bir evlilikleri olur.

kaan-armagan1

siz ne zaman paylaşsanız ayrılıyorlar, kem gözlüsünüz

bbbbb

Justin benim ergenlik aşkım. Ayrıca bu evliliğin bu kadar uzun sürme sebebi açık ilişki yaşamaları yani arada sırada başkaları ile takılıyorlar ve bunu sorun etmiryolar.

ghost-ae

justinin müziklerine bayılıyorum ama karakteri korkunç..benim çocukluluğum ergenliğim onların jenerasyonuyla geçti.britney'e tapardım özellikle..justin çok küstah ve kendini beğenmiş birisi.britneye ve janete yaptıkları birçok insanın aklına kazılı..ama erkek olunca davranışlarının bedeline katlanması gerekmedi hiçbir zaman..

binbons

o kadar cool ve güzel bir çift ki... britney gördükçe ağlıyordur

Görüş Bildir