Görüş Bildir
Haberler
11 Sezonluk Survivor Tarihinin Şampiyonları ve Unutulmayan İkincileri

etiket 11 Sezonluk Survivor Tarihinin Şampiyonları ve Unutulmayan İkincileri

13.12.2017 - 00:51

Survivor uzun yıllardır ekranda. Bu başarısı da her zaman konuşuluyor. Televizyondan yarışmacıları izlerken biz de adeta onlarla yarışır gibi heyecanlanıyoruz. Öyle benimsedik yani...

Biz de sizler için hem gelmiş geçmiş birincileri hem de ikincileri derleyelim dedik :)

İçeriğin Devamı Aşağıda

2005 Yılı Finalistleri:

2. Özgür Şimşek

2. Özgür Şimşek

Survivor'ın ilk sezonundan hatırladığımız Özgür Şimşek. Yarışma boyunca yer yer agresif tavırlarıyla dikkat çeken başarılı yarışmacı, ikinci olarak Survivor'ı tamamladı.

1. Uğur Pektaş

1. Uğur Pektaş

Survivor birinciliği ona çok şey getirdi. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Uğur Pektaş oyunculuk yapmaya karar verdi. Uzun süredir de kendisini ekranlarda izliyoruz.

2006 Yılı Finalistleri:

2. Amfikratis Zachariadis

2. Amfikratis Zachariadis

Bir dönemin efsanesi Survivor Türkiye - Yunanistan yarışması... Oldukça zorlu geçen mücadelede Amfikratis ikinci olmuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Derya Durmuşlar

1. Derya Durmuşlar

Derya Durmuşlar o zaman adaanın Derya abisiydi. Adadaki en yaşlı yarışmacı olan Derya, muhteşem yarışma performansıyla da herkesi kendine hayran bırakmıştı. Daha sonra da hak ettiği birinciliği kazandı. Fakat yarışmadan birkaç yıl sonra maalesef kendisi trafik kazasında hayatını kaybetti...

2007 Yılı Finalistleri:

2. Ayşıl Özaslan

2. Ayşıl Özaslan

Survivor Aslanlar - Kanaryalar sezonunu hatırlamayan yoktur. Ayşıl yarışmacılar arasında en dayanaklı ve çevik olandı. Bir kadının her şeyi başarabileceğini yarışmada ikinci olarak bizlere gösterdi.

1. Taner Özdeş

1. Taner Özdeş

Taner sezonun en çok sevilen yarışmacılarındandı. Sempatik tavırları ufak tefek hallerine rağmen her yarışta gösterdiği başarıyla kendini insanlara oldukça sevdirdi. Sonucunda da birinciliği elde etti.

2010 Yılı Finalistleri:

İçeriğin Devamı Aşağıda

2. İhsan Tarkan

2. İhsan Tarkan

Survivor Kadınlar - Erkekler sezonun sevilen yarışmacılarından İhsan. Adada herkesle arasının iyi olması en önemlisi de ılımlı tavırlarıyla kendini çok sevdirdi. Finale kadar kalmayı başaran İhsan, ikinci oldu.

1. Merve Oflaz

1. Merve Oflaz

Survivor tarihinin ilk kadın şampiyonu Merve Oflaz. O dönem başarısıyla çokça konuşuldu. Hak ediyordu da... Erkeklerle girdiği her mücadeleden başarıyla çıkmıştı. Sonuç olarak da tabii ki birinciliği elde etti.

2011 Yılı Finalistleri:

2. Nihat Doğan

2. Nihat Doğan

Kendisi  'Burası Survivor burada her şey gerçek' sözüyle ve Pascal ile olan kavgasıyla hafızalarımıza kazandı. Gayet iyi yarışan Nihat Doğan, ikinci olarak yarışmayı tamamladı.

1. Derya Büyükuncu

1. Derya Büyükuncu

Beyefendiliği ve yarışmalardaki başarısıyla kendiini çok sevdiren Derya, birinciliği elde etmeyi başardı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

2012 Yılı Finalistleri:

2. Hasan Yalnızoğlu

2. Hasan Yalnızoğlu

Oynadığı korkutucu karakterlerden de çok iyi tanıdığımız Hasan Yalnızoğlu. Yarışma boyunca sakin ve kibar tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanmıştı. Zorlu bir final yaşayan Hasan, ikinciliği elde edebildi.

1. Nihat Altınkaya

1. Nihat Altınkaya

Başarılı oyuncu Nihat Altınkaya, Survivor tarihinin en başarılı yarışmacılarından. Tıpkı Hasan gibi o da adada çok sakin ve ılımlıydı herkese karşı. Sonuç olarak Nihat birinciliği kazandı.

2013 Yılı Finalistleri:

2. Doğukan Manço

2. Doğukan Manço

Barış Manço'nun oğlu olarak tanıdığımı Doğukan Manço. Yarışma boyunca hareketleri, konuşmaları ve tavırlarıyla tıpkı babası gibi  mükemmel bir insan olduğunu gösterdi herkese. Yarışmalarda da çok başarılı olan Doğukan, ikincilik alarak yarışmayı bitirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Hilmi Cem İntepe

1. Hilmi Cem İntepe

Yakışıklılığı ve sakin tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Hilmi Cem, kendini halkımıza epey sevdirdi. Yarışmalarda gösterdiği olağanüstü performansla da kendini kanıtladı ve birinci olmaya hak kazandı.

2014 Yılı Finalistleri:

2. Gökhan Keser

2. Gökhan Keser

Ünlü şarkıcı Survivor'daki tavırlarıyla ve performansıyla epey takdir topladı. Sonra da finale kalıp ikinci olarak başarısını kanıtlamış oldu.

1. Turabi Çamkıran

1. Turabi Çamkıran

Turabi, yarıştığı dönemin en çok konuşulan yarışmacısıydı. Oyunlardaki üst düzey performansları ve özellikle de agresif tavırlarıyla dikkat çekiyordu. Halka da kendini sevdirmeyi başaran Turabi, birinciliği elde edebildi.

2015 Yılı Finalistleri:

İçeriğin Devamı Aşağıda

2. Merve Aydın

2. Merve Aydın

Milli atletimiz Merve, hırslı oluşuyla dikkatleri üzerine çekti. Kaybetmeye tahammülü yoktu. Durum böyle olunca neredeyse her yarışta kazanıyordu. Sonucunda da finalist oldu ve ikincilik elde etti.

1. Turabi Çamkıran

1. Turabi Çamkıran

Birinciliği elde ettikten sonra All Star sezonu için tekrar yarışmaya giren Turabi, bir ilki gerçekleştirdi. Survivor'da iki şampiyonluğu olan tek yarışmacı...

2016 Yılı Finalistleri:

2. Serkay Tütüncü

2. Serkay Tütüncü

Serkay'ı Instagram fenomeni olarak birçoğumuz zaten tanıyorduk. Yarışmada da Semih'le olan tartışmalarıyla herkesin hafızasına kazınmıştı. Çok iyi bir performans gösteren Serkay, ikinci olarak yarışmayı tamamladı.

1. Çağan Atakan Arslan

1. Çağan Atakan Arslan

Atakan, yarışmada ilk tanındığı andan beri herkesin şampiyonluk adayı olmuştu. Atarlı giderli sözleriyle ve yarışmadaki performansıyla hafızalarımıza kazınmıştı. Sonrasında da güzel bir birincilikle kendini kanıtladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

2017 Yılı Finalistleri:

2. Adem Kılıççı

2. Adem Kılıççı

Adem 'Anadolu Çocuğu' halleriyle halka kendinii epey sevdirdi. Doğal, başarılı ve samimi olması en büyük avantajıydı. Ama birinciliği elde edemedi. Yine de finale kalıp ikincilik alarak ne kadar başarılı olduğunu bize gösterdi.

1. Ogeday Girişken

1. Ogeday Girişken

Ogeday yarışma boyunca sakin tavırları ve başarılarıyla çok konuşuldu. Birçok yarışmacının aksine o her zor durumda sakin kalmayı tartışmalara girmemeyi başardı. Sonuç olarak da birinciliği elde etti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
409
129
66
36
33
16
15
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Aslı Tanay

Nihat Altınkaya der susarım

ULAN TANER NERDE SADECE O SEZONU İZLEDİM ODA SIRF TANER YÜZÜNDEN. 2. VEYA DEĞİL BU YAPTIĞINIZ ŞEREFSİZLİK

Mamisyus Biyorçin

nihat altınkaya survivor tarihinin en iyisi. lerinden biri değil.