Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

11 Sezonluk Survivor Tarihinin Şampiyonları ve Unutulmayan İkincileri

298PAYLAŞIM

Survivor uzun yıllardır ekranda. Bu başarısı da her zaman konuşuluyor. Televizyondan yarışmacıları izlerken biz de adeta onlarla yarışır gibi heyecanlanıyoruz. Öyle benimsedik yani...

Biz de sizler için hem gelmiş geçmiş birincileri hem de ikincileri derleyelim dedik :)

2005 Yılı Finalistleri:

2. Özgür Şimşek

Survivor'ın ilk sezonundan hatırladığımız Özgür Şimşek. Yarışma boyunca yer yer agresif tavırlarıyla dikkat çeken başarılı yarışmacı, ikinci olarak Survivor'ı tamamladı.

1. Uğur Pektaş

Survivor birinciliği ona çok şey getirdi. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Uğur Pektaş oyunculuk yapmaya karar verdi. Uzun süredir de kendisini ekranlarda izliyoruz.

2006 Yılı Finalistleri:

2. Amfikratis Zachariadis

Bir dönemin efsanesi Survivor Türkiye - Yunanistan yarışması... Oldukça zorlu geçen mücadelede Amfikratis ikinci olmuştu.

1. Derya Durmuşlar

Derya Durmuşlar o zaman adaanın Derya abisiydi. Adadaki en yaşlı yarışmacı olan Derya, muhteşem yarışma performansıyla da herkesi kendine hayran bırakmıştı. Daha sonra da hak ettiği birinciliği kazandı. Fakat yarışmadan birkaç yıl sonra maalesef kendisi trafik kazasında hayatını kaybetti...

2007 Yılı Finalistleri:

2. Ayşıl Özaslan

Survivor Aslanlar - Kanaryalar sezonunu hatırlamayan yoktur. Ayşıl yarışmacılar arasında en dayanaklı ve çevik olandı. Bir kadının her şeyi başarabileceğini yarışmada ikinci olarak bizlere gösterdi.

1. Taner Özdeş

Taner sezonun en çok sevilen yarışmacılarındandı. Sempatik tavırları ufak tefek hallerine rağmen her yarışta gösterdiği başarıyla kendini insanlara oldukça sevdirdi. Sonucunda da birinciliği elde etti.

2010 Yılı Finalistleri:

2. İhsan Tarkan

Survivor Kadınlar - Erkekler sezonun sevilen yarışmacılarından İhsan. Adada herkesle arasının iyi olması en önemlisi de ılımlı tavırlarıyla kendini çok sevdirdi. Finale kadar kalmayı başaran İhsan, ikinci oldu.

1. Merve Oflaz

Survivor tarihinin ilk kadın şampiyonu Merve Oflaz. O dönem başarısıyla çokça konuşuldu. Hak ediyordu da... Erkeklerle girdiği her mücadeleden başarıyla çıkmıştı. Sonuç olarak da tabii ki birinciliği elde etti.

2011 Yılı Finalistleri:

2. Nihat Doğan

Kendisi  "Burası Survivor burada her şey gerçek" sözüyle ve Pascal ile olan kavgasıyla hafızalarımıza kazandı. Gayet iyi yarışan Nihat Doğan, ikinci olarak yarışmayı tamamladı.

1. Derya Büyükuncu

Beyefendiliği ve yarışmalardaki başarısıyla kendiini çok sevdiren Derya, birinciliği elde etmeyi başardı.

2012 Yılı Finalistleri:

2. Hasan Yalnızoğlu

Oynadığı korkutucu karakterlerden de çok iyi tanıdığımız Hasan Yalnızoğlu. Yarışma boyunca sakin ve kibar tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanmıştı. Zorlu bir final yaşayan Hasan, ikinciliği elde edebildi.

1. Nihat Altınkaya

Başarılı oyuncu Nihat Altınkaya, Survivor tarihinin en başarılı yarışmacılarından. Tıpkı Hasan gibi o da adada çok sakin ve ılımlıydı herkese karşı. Sonuç olarak Nihat birinciliği kazandı.

2013 Yılı Finalistleri:

2. Doğukan Manço

Barış Manço'nun oğlu olarak tanıdığımı Doğukan Manço. Yarışma boyunca hareketleri, konuşmaları ve tavırlarıyla tıpkı babası gibi  mükemmel bir insan olduğunu gösterdi herkese. Yarışmalarda da çok başarılı olan Doğukan, ikincilik alarak yarışmayı bitirdi.

1. Hilmi Cem İntepe

Yakışıklılığı ve sakin tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Hilmi Cem, kendini halkımıza epey sevdirdi. Yarışmalarda gösterdiği olağanüstü performansla da kendini kanıtladı ve birinci olmaya hak kazandı.

2014 Yılı Finalistleri:

2. Gökhan Keser

Ünlü şarkıcı Survivor'daki tavırlarıyla ve performansıyla epey takdir topladı. Sonra da finale kalıp ikinci olarak başarısını kanıtlamış oldu.

1. Turabi Çamkıran

Turabi, yarıştığı dönemin en çok konuşulan yarışmacısıydı. Oyunlardaki üst düzey performansları ve özellikle de agresif tavırlarıyla dikkat çekiyordu. Halka da kendini sevdirmeyi başaran Turabi, birinciliği elde edebildi.

2015 Yılı Finalistleri:

2. Merve Aydın

Milli atletimiz Merve, hırslı oluşuyla dikkatleri üzerine çekti. Kaybetmeye tahammülü yoktu. Durum böyle olunca neredeyse her yarışta kazanıyordu. Sonucunda da finalist oldu ve ikincilik elde etti.

1. Turabi Çamkıran

Birinciliği elde ettikten sonra All Star sezonu için tekrar yarışmaya giren Turabi, bir ilki gerçekleştirdi. Survivor'da iki şampiyonluğu olan tek yarışmacı...

2016 Yılı Finalistleri:

2. Serkay Tütüncü

Serkay'ı Instagram fenomeni olarak birçoğumuz zaten tanıyorduk. Yarışmada da Semih'le olan tartışmalarıyla herkesin hafızasına kazınmıştı. Çok iyi bir performans gösteren Serkay, ikinci olarak yarışmayı tamamladı.

1. Çağan Atakan Arslan

Atakan, yarışmada ilk tanındığı andan beri herkesin şampiyonluk adayı olmuştu. Atarlı giderli sözleriyle ve yarışmadaki performansıyla hafızalarımıza kazınmıştı. Sonrasında da güzel bir birincilikle kendini kanıtladı.

2017 Yılı Finalistleri:

2. Adem Kılıççı

Adem "Anadolu Çocuğu" halleriyle halka kendinii epey sevdirdi. Doğal, başarılı ve samimi olması en büyük avantajıydı. Ama birinciliği elde edemedi. Yine de finale kalıp ikincilik alarak ne kadar başarılı olduğunu bize gösterdi.

1. Ogeday Girişken

Ogeday yarışma boyunca sakin tavırları ve başarılarıyla çok konuşuldu. Birçok yarışmacının aksine o her zor durumda sakin kalmayı tartışmalara girmemeyi başardı. Sonuç olarak da birinciliği elde etti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
turhan-kose

TTT vardı, çok çabuk unutuldu :D

umutsenl

Turbo Turabi! Gerisi fasa fiso.

cookielyon

2005ten beri mi var oha ben 4 yaşındaydım hatırlamam tabi

asltanay

Nihat Altınkaya der susarım

elif08

Nihat Altınkaya gömlekle yarışmayı tamamladı helal olsun :D

Görüş Bildir